Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

Irrenka ja nie zapuszcze bo mam ten sam problem co Impressive20 :-o obgryzanie a tle nerwowym...:-o dlatego mam tipsy bo ich nie obgryze:-P Za ładne i twarde:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unitra to jakie w końcu?? żele czy akryle?? bo sie chyba zamotałas :P ja sama sobie nie robie, ale od jakiegos czasu w ogóle nie robie, bo to sie mojemu mężowi sie to nie podoba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co najwyżej maluje fracuski na swoich własnych - bo tylko taki przejdzie u mojego mena ;) on tak nie lubi malowanych pazurów, ze szok!! kiedys maiąłm na francuskim brokat - on sie tak wściekła, ze mi poleciał do sklepu i przyniósł zmywacz!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde mysle co i nnego pisze co innego he he oczywiscie ze robie akryle:P:P Na szczęscie mojemu to sie podoba i czasami mi nawet doradza jakie ozdoby mam brac hi hi :D czesto robie paznokcie jego mami i cioci wiec mialam na kim cwiczyc:P Dziewczyny mialyscie kiedys ochote uciec z domu... ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uni ja chyba nigdy nie miałam takch chęci, ale rozumiem twoą sytuację i to że Ci tam nie najlepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uni, a propos ucieczek, nie tylko z domu. Mając tyle lat co ja, widze, że często człowiek ma ochotę uciec... albo z domu, albo z pracy, albo od znajomych, albo od chłopa, albo ze szkoły, albo z kraju, albo od problemów mniejszych lub większych. Uni, prawda jest taka, że człowiek ma ochotę przez całe życie uciekać od czegoś. Tylko, że od pewnych rzeczy nie da się uciec. Albo inaczej. Można uciec tylko, że ucieczka nie zawsze rozwiązuje problem. Czasem więc zamiast uciekać trzeba siąść, pomyśleć jak ta sytuacje rozwiązac, jak sobie z nią poradzić. Pomijam oczywiście drastyczne, patologiczne, chore i itp sytuacje kiedy naprawde trzeba uciekać. ja tak widzę po sobie, że czasem mam ochotę pierd.. tym wszystkim, rzucić pracę, wyjechać gdzieś. Tylko po pierwsze gdzie wyjechać? po drugie tam tez jest jakieś życie, jakaś praca, jacyś ludzie, jakieś korki, jakieś problemy, jakieś choroby, problemy finansowe z którymi tez będe musiała sobie jakoś radzić. Może będą łatwiejsze problemy a może nie, ale zawsze jakieś problemy będą. pewnie takie, których nie mam i o których nie mam zielonego pojęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wiem o czym wy mówicie, ja tez często myślę o ucieczce, bo ja mieszkam na takich zadupiu , ze ledwo co praca jest , nie ma rozrywki, po prostu miasto patologia, bo w dobie kryzysu jest tu tak drastycznie, ze ledwo mogę tu miejsce znaleźć, większość młodych ucieka do Wrocławia ( ja mieszkam w Wałbrzychu) bo tam praca i jakieś życie na poziomie:( a tu zero! Wiec jeśli są takie osoby to ja rozumiem całkowicie, ja myślę pozytywnie ze wiele się zmieni w moim życiu i odnajdę miejsce...ale niestety zmienić klimat trzeba choćby to potrzeba czasu...niestety trzeba samemu radzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
impressive jaka Ty blondi jesteś :D własnie na mojej generacji GG zobaczyłam ;) hmmm hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o_linka Ty na pewno teraz w pracy siedzisz, ale ja wrócisz to napisz jak tam z Tym twoim lekarzem... kontaktowaliście się??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmm.... jakby tu zacząć haha może poprostuu ZOŁZE MOJE KOCHANE POWRACAM:D wiem, że długo mnie nie było, możecie mnie wszystkie kopnąć w 4 litery za tooo.... poddaje się:) trochę mi zajmie czasu zanim zorientuje się co u każdej z Was ale jestem...i mam nadzieję że już zostanę...bo brakowało mi Was :( buziakiii dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałam zapytać czy są kobiety które nie są lub nie bywają zołzami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Summer kocham cie za to co właśnie zrobiłaś!!!!!!!! ❤️ ❤️ ❤️ oj jak dobrze Cie widzieć!!!!!!!!!! jak to ostatnio samotna30 powiedziała, znamy sie już 2 lata, więc mamy juz grubo zapoczatkowany fajny związek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha dobrze powiedziane Irenka:) tyle razem przeszłyśmyyy że aż mi się oczy zaświeciły teraz. I to dzięki Wam między innymi przetrwałam jak było źle...i za to dziękuje...ahhh jaka ja się sentymentalna zrobiłam haha starzeje się chyba:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Summer no no, nie poznaje ;) jejku jak ja sie stęskniłam za Tobą!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja za Tobą!!!! ZA WAMI WSZYSTKIMI!!! muszę poczytać co tu piszecie i wtedy będzie można uznać że znowu należę do tego zacnego grona Zołz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nalezysz należysz!! jestes nasza zołza :) oj jak sie cieszę, ze się czarownice zlatują na sabat jak za dawnych dobrych czasów :D ...jak to madasia gadała zawsze... Madasia na Ciebie tez poczekamy!!!!! Bo Ciebie tez cały czas kochamy ;) :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane zołzuli moje, mam w opisie gg link, pomóżcie i głosujcie prosze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie sie zachmurzuyło właśnie jak cholera! jest ciemno jak w duuupie :o ja zmykam... tym czasem 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
p.s. jutro moge sie póxniej zjawić, bo mam na uczelni absolutorium więc do pracy nie lece tylko wskakuje w togę i wciskał głowe w biret i heja!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam dzis dola :( Nie wiem, nie moge znalezc mieszkania, a niedlugo musze sie wyprowadzic, zerwalam z facetem, ktory mnie zdradzil i nie szanowal, nie mam gdzie pojsc.. Jestem z malej miejscowosci, niewiele mieszkan, mam dwa koty, wziete ze schroniska, ktorych nie moge oddac.. co robic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wczoraj mialam ochote uciec z domu:( summer a ja Cie nie znam i nie kojarze:-D :-D Bejszusz przez tyłek Ci dac?:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No chyba mi trzeba, bo juz normalnie nie wyrabiam - kurde no, musze sie szybko wyprowadzic a nie mam gdzie, chyba pod most razem z tymi kotami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Summerka jak miło Cie widzieć 🌻 :D bejszuś, trzymam kciuki, żeby udało Ci sie mieszkanie znaleźć. tanie i w dobrej lokalizacji. Pozdrawiam wszystkie pozostale Zołzy i do zobaczenia jutro bo zmykam do spania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewuszki juz z pracy wróciłam i padam.....na twarz...i te moje humory mnie opusciły.....i weekend czas zaszalec odstresować się a moge te ksiązke o zołzach na maila bo nie mam...i nie wyrzucajcie mnie ja narazie lecze rany...ehhhh:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×