Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

ina ina tylko na złość mu nie rób - bo to nie o to chodzi!!! boje sie żebyś ze skrajności w skrajnośc nie popadła! Ty nie mozesz czegoś udawać...Ty musisz byc soba, ale szanowac swój czas i zainteresowania, to że czasem chcesz inaczej niż on i potrafisz tak zrobić bys Ty byał zadowolona i on nie był wściekły! a co do czarnych włosów to proponuje ciemny brąz -wyglada jak czarny, a jest łągodniejszy nieco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli chcesz, jesli chcesz, zebym cie kochala, musisz najpierw poznac mape mego ciala, jesli chcesz, jesli chcesz, zebym cie kochala, musisz najpierw twardo stac na ziemi ale z glową w chmurach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miła z facetami jest róznie! ja tam nie wierze jak gadają, że nie lubia czarnych czy blondynek... bo miąłm takiego, co mnie poznał jak czarne miałam i mu sie tak strasznie podobałam, a zawsze gadał,z ę blondynek nie lubi!!!!! i co ...jak sie po 2 latach rozeszlismy to sie spiknął z blondynką i maja juz 2 dzieci :P a tak nie lubił blondynek!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i Sexy u mneirodzinka w domu tez pokłociona :D w ogole poszło ooo.... FRYTKI buahahaha :P ja do nich mowie DZIECIIIAAAki (bo tak sie zachowuja) :D i zawsze dofgaduje -nie rozmawiajcie tak głosno bo telewizora wp okoju nie śłysze (a tam u nich cisza jak makiem zasiał hehe:P) lubia sie poklocic i pomilczec to ich sprawa :P mój mąz wiem , że na pewno chętnie by mnei widział w blondzie albo chociaz pasemka :P ale sie nie doczeka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Impri,Hope i inaina :) inaina ---jestem z Ciebie dumna;)Tylko tak jak irrenka pisze nie popadnij w druga skrajnosc:) Miła w okularkach także Ci ślicznie choc osobiscie podobasz mi sie bez:-P No ja juz sie przyzwyczajilm do kłórni rodziców...tylko matka ciągle wyciąga jakies żale do ojca z przeszłosci...porównuje Go do innych facetow itp.:-o wiem, że tacie jest przykro...tyle ze tata jest bardzo spokojny,mało sie odzywa,mało zaradny taka prawa...duze rzeczy jest na mamy głowie to przyznam racje...a mama znowu taka choleryczka:-P No,ale kuźwa pobrali się,wiedzili nawazjem jaki ktory jest ,więc niech teraz nie robią schiz w chaciebo ja mam dosyc tych ich kłótni!!!:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem Wam tak jak przeczytałam 2 miesiace temu ta ksiazke pierszy raz jakos mi dała do myslenia ... i w dodtku ja sie cos nie cos zminiłam. zawsze byłam taka milutka, ale jak mi to kumpela powiedziała i to prawda..? ze juz nie jestem taka naiwna... ze potrafie postawic na swoim ... ze cos zmieniło sie na lepsze ... wczoraj na nowo ksiazke poczytałam ... i co? dała mi taki niesamowity przypływ energii ze chodziłam wesoła i wziełam sie za cos... nie tak jak kiedys siedziałam przy telefonie non stop i gapiłam w ekran kiedy zadzwooni.... i ciagle siediząłam w domu z mysla ze moze przyjedzie- a o nie było mozliwe... i jak juz pisałam mu ze nudze sie sama w domu , i go zasypywałam komlementami a ja nie miałam jic w zamian, i traktowałam go jak mamusia- ojjj wiem ze nie zły bład popełniłam... jaki efekt? przez ten czas co sie badziej zaangazowałam, zero słowke i cuzłostek ze kocha, komplementów, kiedy przyjedzie i taka mysl czy mu wogole zalezy ... Ok plusem tego zwiazku jest ze my sie wogóle nie kłocimy no moze 3 x sie wkurzylismy ale zdnych innych gorszych rzeczy. Tzn ja mam na mysli to zeby jeszcze sie wypieknic :D strojem czy wygladem gdzie on zacznie swirowac jak bede czesciej gdzies wychodziła i pozno wracała, chce zeby zwrócil uwage ze mnie ma ale nie wgarsci calkowicie.... no bo kurde gdzie przez ten cza spowiedział cos milego ... czy cos mi podarował, pisał esy od razu a nie po godzinie ..... ja zdesperowana na siłe mu prezenciki kupowałam itd. i tych błedów mozna wyliczac..i od zadnego pisania kiedy sie widzimy, co tam robi itp. ze sie zdziwi czemu sie tym nie interesuje... a jak zauwazyłam po tych cyrkach raz niby tel zgubiłam na cąły dzien :D:D to dzwonił jka oszalały a jak odp to pisał po sekundzie co on to robił i bl a bla :) raczej nie popadne w skrajnosc bo juz sie do tego przyzwyczaiłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sexy powiedz im w twarz to co napisałas tutaj! powiedz im razem -mamo nie mów tak do taty bo mu jest niesamowicie przykro!!! a Ty tata weź sie do roboty, bo mamie jest ciężko i potrzebuje twojej pomocy! uswiadom ich! nie bój się! jak zaczna na ciebie sie unosić to im powiedz, ze na Tobie mają nie odreagowywać!!!!!! i że jak sie popbrali to widziały gały co brały i żeby doszsli do porozumienia bo psują sobie nerwy i zdrowie niepotrzebnie!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ina no dobra spoko, ale nie przeginaj ok! bo to nie o to chodzi, zebyś majac chłopaka zachowywała się jakbys go nie miła - imprezy, zero czułośc! nie! bo wtedy ucieknie od Ciebie! ale czasem jak chcesz cos napisać to nie pisz: cześc kochanie! dzisiaj byłam tu tu i tu, robiłam to to i to...tesknie za toba, kocham Cię bardzo...itp tylko napisz: co u Ciebie? albo: podrap misia w kalkulator :) albo: lubie lody! kiedy idziemy na deserek?? pisz mało...pisz zwięźle...pisz tak żeby wymusic jakby an nim inwencje - żeby on musiał napisac coś zwieźle! ale to musi byc takie sprytne - dyskretne wymuszanie...bo jak napiszesz: hej tesknisz za mną? to normalne, ze odruchowe jest by napisać : tak słonko! i nic więcej nie musi się rozwijać w tej kwestii ;) pytaj dlaczego, z jakiej przyczyny, co było powode...tak by musiał więcej dac z siebie w odpowiedzi. tak z nim rozmawiaj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sexy hehe moi rodzice to ideał, kochaja sie jak szaleni..wiem ze to rzadkosc miec mezczyzne w domu ktory sie stara, bo moj tatus jest kochany, moja mamuska to porzadka i zaradna kobita, wiec umiiala i umi ustawiac tate by sie staral i naprawde sa genialni...chcialabym miec mezsczyzne ktory by wierzył pozytywnie wemnie ze warto sie postarac..ale to musi byc taka milosc... ej no , oni tylko zartuja ze ciagna ich do blondynek czy tam czarnych, tak naprawde nie ma dla nich znaczenia jako kolor, facet klasa pokocha dobra dziewczyne , takie lalki barbie to na jedna noc a nie na cale zycie:) moj byly kiedys powiedzial ze lubi łyse:D hahaha to pustak ale zycze mu wszytskiego dobrego , pewnosc siebie go tak gubi ze smiac mi sie chce, doczego to prowadzi... ,,Nigdy więcej już mnie nie zobaczysz więc żegnaj, bo dłużej nie chcę... Dłużej być zabawką w Twoich dłoniach, tak zimnych, jak serce. Może jeszcze kiedyś Ci zabraknie mnie, chociaż szczerze mówiąc.. ,,MAM Cię Gdzieś'';) MEZO - ZEMSTA (uwielbiam ten hicior) 1. To proste słowa, możesz nazwać je kiczem ale dla mnie to było największe przeżycie Naprawdę chciałem iść z Tobą przez życie Nigdy nie pojmiesz co się działo w mojej psychice Głupi marzyciel, to wszystko było mitem Przeklinam moment gdy wszedłem na twoją orbitę I zakręciłem się tak niesamowicie I zatraciłem się tak na całe życie O czym myślałem gdy patrzyłem w twoje oczy chciałem po prostu rozproszyć się w rozkoszy Roztoczyć nad tobą niebo, byłaś gwiazdą Świeciłaś jasno, podziwiało Cię całe miasto Byłaś moja iskrą rano i na dobranoc W snach nocą chodziliśmy po plaży boso Nagle czar prysnął, odebrałaś mi to wszystko Życie stało się sączącą się trucizną Ref.: Twoje oczy już nigdy się nie przyśnią Cienka linia między miłością i nienawiścią Dziś mam wszystko, mogę wszystko A żyje tylko zemstą jak Monte Christo Twoje oczy już nigdy się nie przyśnią Cienka linia między miłością i nienawiścią Dziś mam wszystko, mogę wszystko A żyje tylko zemstą. 2. Może to nie było miłością lecz złudzeniem Dziś mogę żyć tylko pustym wspomnieniem Daliśmy sobie wolność która mogła nas złamać Lecz wcześniej potrafiliśmy o tym rozmawiać nigdy nie chciałem się z tobą rozstawać dlaczego przestaliśmy ze sobą rozmawiać Los szalony chciał bym został stracony Zdradzony gdy oglądałem już szczęścia salony I mimo że czas płynął, nie chciałem innych imion Albo być z Tobą albo zginąć Dziś ze spokojną miną stoję nad twoją winą Nie będę czekał całe życie na jak Florentino za Ferminą Choć te wyrazy też pełne są zarazy Nie chcę wchodzić do tej samej rzeki dwa razy Skończyło się klęską, i żyje tylko zemstą Cierp tak jak ja za to co nam przed oczami przeszło Za te noce gdy brakowało mi oddechu Obyś dryfowała i nie znalazła brzegu Ukojenia, szczęścia, przystani, nigdy Dziś jestem inny, nie wracaj, jestem zimny Ref.: Twoje oczy już nigdy się nie przyśnią Cienka linia między miłością i nienawiścią Dziś mam wszystko, mogę wszystko A żyje tylko zemstą jak Monte Christo Twoje oczy już nigdy się nie przyśnią Cienka linia między miłością i nienawiścią Dziś mam wszystko, mogę wszystko A żyje tylko zemstą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moi rodzice tez sie kochaja, dobrani sa bardzo moja mama to lwica, rzadzi w domu, choc widze ze miedzy nimi jest parnerstwo, umieja sie porozumiec, dogadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
irrenka jak ja im tak powiem co napisalas to mama mnie opierdoli pewnie i jeszcze powie:"no bronisz tatausia":-o Ona czasem cos mowi...co jej slina na jezyk przyniesie...mojej siostrze kiedys powiedziala ze zaluje ze ja urodzila!!!!Byla wsciekla...potem ja przeprosila .....ale i tak ma żal do niej i sie nie dziwie!!!!!!!Ja po takiej akcji bym sie chyba z chaty wyprowadzila....kocham moim rodzicow,wieeleim zawdzieczam,ale naprawde widze ze coraz cięzej z nim sie porozumiec... mama chce dla nas jak najlepiej wiem....ale czasem to jej "głaskanie"dziala mi juz na nerwy!Bo to moje życie i mojego rodzenstwa!!!"Jak sobie pościelimy tak sie wyśpimy"-logiczne!!!!:-O PS.chyba zaczne szukac tego mieszkania w Poznaniu:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest super to uzaleznienie, po prostu kochasz go i czujesz ze dla niego zrobisz wszystko, ale postaraj sie przystopowac , bo naprawde sie znudzi mu ze sie dla niego zbyt mocno sie starasz..spokojnie zajmij sie czyms pozytecznym i nie badz z nimw chmurach non stop:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miła, baaaardzo fajnie wyglądasz w okularkach. Myślę że lepiej niż bez ;) Niestety nie mam czasu przeczytać wszystkiego co napisałyście ale spróbuje później. Pozdrawiam ciepło. Ech, moja mama ma dzisiaj cieżkie badanie. Nie dośc że sie stresujemy tym badaniem to jeszcze denerwujemy sie jakie wyniki bedą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest super wytrzymaj jeszcze :) nie warto się łamać!!!!! napisz póxniej, ale krótko coś... sexy no rozumiem Cie, ale trzeba mamie tłumaczyć,z e bardzo rani słowami! jak bedziecie to tak zostawiac to ona bedzie ciąglę ten bład popełniac!! ja nawet nie chce myśleć jak sie twój tata czuje gdy ona go porównuje do innego! to jest okrutne!!! wyobraź sobie, ze masz faceta co Cie porównuje do innych kobiet! przeciez to jest najgorsze co mozna partnerowi robic! a mam Ci nie powinna powiedziec nic takiego, ze bronisz tatusia,bo Ty powiesz coś do niej i do taty też! jej, ze musi wystopować, bo słowa bardzo ranią, a tacie, ze ma ruszyc dupsko i ammie pomóc bo ona sie denerwuje bo nie ma w nim pomocy!!!! nie będziesz wtedy stronnicza!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, on czesto mowil ze np. nie ma sensu sie spotykac czesto, mozna raz na jakis czas. Pewnie chodzilo mu wlasnie o te nie znudzenie sie. Ale ja nie wiem. Chce zeby on napisal, ale watpie ze to zrobi, bo bedzie czekac az ja napisze :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest super i o to chodzi, zebys mu pokazała, że Ty nie jesteś pod jego widzi mi sie i Ty nic cholera nie pisz! poczekaj aż on to zrobi!!! czy to taki straszny dla niego wysiłek napisac pierwszy!!!!! ehhhhh czekaj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nie daj się!! bo on mysli, zę Ty to zrobisz! to niech sobie myśli -i sie zdziwi!!!!!! samotna trzymam kciuki za mame!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra, narazie nic nie bede pisac. Pojde dokoncze ksiazke a potem pojade pozalatwiac sprawy. Niech czeka i mysli czemu nie pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest super ile wy jestescie razem? ilez mozna sie zamartiwac tym czy ci odpisze , i gadanie ze ja mu musze odpisywac bo mi tak kazał:O naprawde sa fajniejsze rzeczy od komórek , sa emaile, dzwońcie a nie piszcie non stop bo pisanie jest diabelsko nudne, spotykajcie sie czesciej i juz! Zajmij sie czyms by ci nie pochłaniał calego zycia a komóre wywal przez okno i na wieczór ją przynies o ile ci nikt nie ukradnie;):p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak znowu sie beda kłócic i nie wytrzymam to tak im powiem:-o dziekuje za pomoc kochane jestescie👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z rodzicami tak czasem jest..bedzie dobrze:):) odciski po nowych butach mam:( co mam zrobic by temu zapobiec? zawsze jak jupie szpilki to obcieram skóre stóp :O grrrr....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×