Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

inaina ----skoro odpisal i puscil strzalke to mozesz mu przed snem puscic strzalke jedna.......ale to wszystko na dzis;) a jutro tez z rana nic nie pisz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inaina ----skoro odpisal i puscil strzalke to mozesz mu przed snem puscic strzalke jedna.......ale to wszystko na dzis;) a jutro tez z rana nic nie pisz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inaina --->>a jesi idziesz spac 22 czy 23 to najlepiej nastaw sobie budzik na 1.00 lub 2:00 i wtedy mu napisz to DOBRANOC:-D nieważne czy odpisze czy nie...pewnie będzie juz spał:-P ale rano bedzie sie głowił co Ty tak długo robilas w nocy:-D:-D ha ha ha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie zaraz ma zamiar isc spac tzn odczekam ja wiem z pol h czy wiecej puszcze strzałke i usne :D i teraz mi nastepna strzałke puscił :D:D hah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojj mnie tez moj nick juz denerwuje, tylko nie wiem czy moge go edytowac jakos czy musze zakladac nowe konto? Zaraz poszukam, hehe :) Juz 21, a mnie po dzisiejszym dniu, nawet nie ciagnie zeby mu dobranoc napisac .. I jak widze wiekszosc z nas miala takie problemy. Mam nadzieje ze mi rowniez uda sie wszystko ulozyc i byc silna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
thx za rady :) dzis juz mykam napisze co u mnie jeszcze a jak cos bed esie jeszcze radziła :) dzieki i milego wieczoru :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ina ina widzisz jak to działa :D kobieta, która zrzędzi, ma fochy, robi zakazy, marudzi, drze się i wymaga kojarzy się czesto facetom z ich własna matką (która tak sie zachowywała gdy dorastali) a matka ich nie podnieca!!!!!!!!!!!! kobieta musi mieć swoje zdanie, ale nie byc markotna, musi umiec zając sobie czas, powiedziec jasno o co jej chodzi, a nie kombinacje jakieś i "a może sie domysli", musi miec swoje pasje i sie szanowac ;) powiedzcie czy was kręci bardziej facet z pasją, usmiechnięty, zadowolony, pomysłowy i zadbany? czy raczej smutny, nudny, lezący brzuchem do góry, smęcący, z posepna miną, byle jak ubrany, taka maruda i nudziarz? no jane że ten pierwszy!!!!!!!!!!!!!!! faceci tez mają tak samo!!!!! dlatego kobiety usmiechnięte, z pasją, zadowolone, pomysłowe, energiczne, zadbane maja powodzenie :D nie można sie zadręczac i zamykac w sobie bo ma sie komleksy! kazdy ma jakies kompleksy, sęk w tym jak sie je traktuje!!!! mozna sie na nich skupiać i sie tym dołowac i nieswiadomie przekazywac otoczeniu ta negatywna energię, albo dac im spokój - sa bo są i niech sobie będą...pomyslmy co mam dobre i to uwypuklijmy, podkreslmy, wyeksponujmy a bedzie super!!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beznadziejne zycie na pewno ci sie uda! wiecej wiary w siebie!!!! nika raczej sie nie da edytowac :o trzeba go najwyżej zmieni nowy zakładając...ale może warto zmienić swój wizerunek -swoje podejście do życia i do siebie???!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dove go fresh ogórek z zielona herbatą:) świeżość na noc:p miła dobrze ci w blondzie, promieniejesz i jesteś ładna:) Nie ma to jak być legalna blondynką:P:P:P:P hiehie sexy jeszcze poseksimy;) trzeba odpowiedniego chłopa znaleźć yy z odpowiednim sprzętem;):p iri ja mam godność nie bzykałabym z każdym , chociaż mój kumpel ze mną chciał:p haha a ja nie , większą satysfakcje mam jak jestem kochana , to ma się ta energie.. ina ina wyrzuć przez okno ta komórę:p bo ona ci zajmuje cale życie:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
impri kuźwa ja z kazdym tez nie spałam ejjjjjjjjjj 😠 😡 no co tyyyyyyyyyyy????????????? tak mi sie tylko przydarzyło, ze mi sie chciało bardzo, koledze też i sie tak jakoś skonczyło...a odrobina alkoholu pomogła puscic hamulec ;) wcale tego nie żałuje! byłam wtedy singlem i byłam po rozstaniu i jakoś wewnetrznie było to dla mnie formą odreagowania... nie mam wyrzutów sumienia :p puszczalska nigdy nie byłam i wszyscy co mnie znają to o tym widzą!!! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok zmienilam nick hhehe :) A podejscie do wszystkiego, wiem musze zmienic. Ciesze sie ze zaraz zacznie sie szkola, bede miala jakies zajecie i spotkam sie ze znajomymi :) Niestety o te beznajdziejne zycie nie chodzi tylko o chlopaka, ale ogolnie, ze wszystko sie wali. Ale to nie ten temat :) Aaa zapomnialam napisac, ten "moj" kiedys powiedzial mi ze ma nerwice. Ze duzo w zyciu wycierpial itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi tez nk nie dziala. Teraz w ogóle nie wchodzi, a wczesniej bylo napisane ze jakies prace nad serwisem heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi tez nie wchodzi nk :) sexy taniec na rurze hm...fajna sprawa -tez to kiedys zrobiłam :D z kolezanką ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestsuper każdy ma jakies problemy, mniejsze lub wieksze, ale ma je każdy!!! na ich pokonywaniu polega życie! a wiesz, ze ten chłopak mógł sobie tą nerwice wymyslić, żeby Tobą manipulowac... ja miałm takiego, co mi naopowiadał, ze sie denerwowac nie może bo ma wtedy ataki, żołądek go tak sciska, ze musi lekarz przyjechać i mu dac zastrzyk!!!! no i póxniej ten argument wykorzystywał baran!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy wymyslil. Wiem o dwóch rzeczach jakie sie wydarzyly co napewno cierpial, ale o wszytskim nie mowil. Jejuu slucham sama siebie i widze ze ja go usprawiedliwiam jeszcze :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, ale to dobrze, ze umiesz dostrzegac takie rzeczy...ze potrafisz na sytuacje popatrzec z boku jakby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iri no co ty , nie pomyślałam tak o tobie:p no ja wiem jak to jest żeby odreagować.... nam z byłym automatycznie wychodziło ze chcemy i już..dobrze się w tym sprawdziliśmy, aż za dobrze....do czasu dopóki nie zaczął zdradzać ze mną swoja dziewczynę ,o którym pojęcia nie miałam ze są ze sobą rok! nie bardzo się tym interesowałam,sam twierdził ze jest wolny i ja polubiłam wolność po naszym rozstaniu,do niego dalej coś czułam,ale zrozumiałam ostatecznie ze to już nie fajne się robi...no i nuda się wkradła...przełamałam w końcu, ze zależy mi na szczęściu i miłości a nie na ciągłej muzyczce(on miał słabość do klubowej muzyczki której nienawidze:p), ,,w cieniu'' bo spotykaliśmy się w moim domu itd...niczego nie żałuję, nie wracam do przeszłości..ale ja z nim już nie chce mieć do czynienia, a nie kończy się tylko na jednym facecie, po prostu stać mnie na coś więcej , a nie na zwykłego buraka z którym raczej nie wyobrażam przyszłości , to facet który niewie czego chce, ale sposób na siebie ma, to słodzenie i poczucie humoru, ale to nie facet z klasa którego szukam .. finito:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"po prostu stać mnie na coś więcej , a nie na zwykłego buraka z którym raczej nie wyobrażam przyszłości , to facet który niewie czego chce, ale sposób na siebie ma, to słodzenie i poczucie humoru, ale to nie facet z klasa którego szukam .. finito " impri podpisuje sie takze pod tymi słowami:-D JA dostalam znowu zaproszenie na kawke:-P Zgadnijcie od kogo:-D:-D hahaha...faceci naprawde są rąbnięci:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest super, aż nerwicy dostał:O o łoł! to przez to ze został porzucony? sexy jestnawet erotyczny aerobik na rurze, ponoc sylwetka po tym bomba i czuje sie sexy:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest super, aż nerwicy dostał:O o łoł! to przez to ze został porzucony? sexy jestnawet erotyczny aerobik na rurze, ponoc sylwetka po tym bomba i czuje sie sexy:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×