Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

beznadziejne zycie czytałam Twój temat. Wyluzuj. Facet zachowuje sie jak burak. Obraża sie o głupie wesele. Nie mialaś żadnego obowązku go brac ze sobą jak sie tak krótko znacie. A jak ma ochote na fochy to niech sie obraża i spada. Nie pisz do niego. Po co? Będziesz go przepraszać? Niby za co? Jeszcze na ostatnim spotkaniu zachował sie jak kretyn a Ty sie zadręczasz bez sensu. odpuść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis napewno nie napisze, hehh pewnie mysli czemu nie pisze, bo sie do tego przyzwyczail . Teraz emocje mi przeszly, mniej sie przejmuje tym wszystkim. Jutro pojde zalatwie swoje sprawy, a potem ... nie wiem co potem czy wytrzymam by nie napisac, nawet glupiego sms czy nie uwaza ze przesadzil ;/ Jaka ja glupia jestem z tym wszystkim:|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
irenka ale zajebistyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy wierszyk, szokkkkkkkkkkkkkkkkkkk:P buziol:P a ja wrocilam od fyrzjera, zorbilam sie na lolite, seskbombe, boze ale blondi ze mnie , łaaaaaaaaaaaaaaaa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
happy :D hehheh puscił strzalke nie odpusciłam i napisał ze dobrze jest w zwiazku tak mysli :) ale i tak nie zamierzam sie odzywac a potem napisze ze usnełam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uni no dobra trwal juz topik,ale ja dopiero widze date od 9.09.08:) inaina --->>puscicl strzalke wiec jest oki:) nic nie pisze ani nic....moze on cos napisze wieczorem....to odpisz..milo,ale lekko na dystans:)Jesli nie napisze Ty dzis tez nie pisz... Mila dawaj foty na maila:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oh jestem dopiero teraz, kumnpela mnie odwiedzila z konca Polski... Iri ty to poetka pierwszej klasy, strasznie mnie sie podonaja te rymowanki szok:P:P musze sie tez nauczyc:P:Phehe inaina i beznadziejne zycie witajcie witajcie w klubie:):) sluchajcie ja z byłym pomału prowadzę wojnę, az sie boje tej bitwy, on chyba sie msci na mnie:O o ile to złudzenie i jakis zart, zaczynaja sie glupie podchody z sygnalkami z obcych numerow , po za jednym numerem jego, odkad ja mu nie daje znaku zycia , zaczyna robic sie opętany:O...i tym bardziej GO NIENAWIDZE grrrr,wrraaau...Boze ZABIJ GO! ina ina zaoszczedz kasy na abonamencie:p wyluzuj i faktycznie zajmij sie czyms, nie mozna byc tylko na jego zawolanie , on ma na bank prowadzenie Toba , bo wie ze jestes na kazde skinienie...zmien to... beznadziejne zycie hmm....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BeznadziejneZycie ----->>ten Twoj kolej to jakis niezdecydowany burak jak samotna napisalatakich to od razu w kosmos wystrzelic.Strzela fochy jak by mial o co,palant jeden Nie mial o co byc obrazony skoro dostalas zaproszenie sama na wesele bez osoby towarzyszacej...a on powinien to uszanowac tym bardzeiej,ze krótko sie znacie...mozliwe ze jest tak zazdrsony i zly,ze tak sie dziecinnie zachowuje.........a masz pewnosc,ze nie ma nikogo jeszcze?Moze jak bylas na wakacjach poznal jeszcze kogos?MOze spotyka sie i z nią i z Tobą i dlatego nie zawsze ma czas....???? Za to jego chamskie zachowanie,obrażanie Ciebie itp.olała bym Go.Kto by widzial,aby facet jak "jeździl"po swojej dziewczynie?:-o Ojjj ja bym sie przestała odzywac...nie pisac,nie dzwonic,nie spotykac...dopóki nie przyjdzie i na kolanach nie bedzie przepraszal...mozliwe ze tego nie zrobi i tez bezie sie nie odzywal...ale wtedy bdziesz wiedziala,ze On nie jest dla Ciebie.....to moje zdanie.....ile macie lat w ogole??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
impri ,ale masz fajnie:-P Zabawa jak cholera:-P Tez bym sobie taka wojne z tamtym poprowadzila:-D Tak dla własnej satysfakcji;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy tak to pewnie idzie ale nie probowalam:-o a moze zgrasz fote z tel,do kompa i wyslesz co?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
unitra my sie znamy poooonad 2 lata, ale topik tak jak wspominasz został reanimowany i to chyba z 5 razy, a ten był skuteczny bo powstał pod pierwotnym tytułem ;) dzięki Hope!!!!!! no i gdy powstał jako 6 z rzedu ;) dołączyła do nas sexy :D hm... u mnie to było tak, ze po zołze sięgnełam pod namową kumpeli, której to skolei poleciła tą książke jej ginekolozka :D ze swoim byłam wtedy od 1,5 roku, czy jakoś tak i miałam z nim podobne problemy jak niektóre tu zaglądające poczatkujące. Nie chciał pisac, nie chciał gadać, ale to dlatego,z e nie umiał,. Ale najgorsze było, ze sie o byle gówno awanturował i to strasznie. był wybuchowy, ranił mnie słowami i nic sobie z tego nie robił. ja płakałam, on mówił, ze jestem słaba. maglowałam z nim to wszytsko, ale się na nowo pojawiało. No więc dzieki zołzie zrozumiałam pare rzeczy i z zaskoczenia sie od niego wyniosłam po kolejnej awanturze! jazda była w sobote, w niedziele myslał, ze wszystko wróciło do normy, a w poniedziałek jak poszedł do pracy to ja zwinęłam manatki i zwiałam z wszystkim - klucz podając jego siostrze by mu oddała. Był w szoku! uniósł sie honorem. Obrazony! cały tydzien nie odzywał sie do mnie, a mnie szarpało, zeby cos napisać. Pomogła mi wtedy ta kumpela i ksiązka - zołza, którą czetałam non stop, żeby zapełnic czas :) po tygodniu odezwał się smsem...odpowiedziałm mu po 2 godzinach, a on od razu zadzwonił. Głos miał skruszony, chciał sie spotkać. ja mu na to, ze owszem możemy, ale za pół godziny dopiero mam czas i tylko na 15-20 minut moge sie z nim spotkać :P ucieszył sie jak dziecko!!!!!! ha ha ha dziewczyny serio wam mówię, to podziałało! nabrał szacunku i to sporo!!!! od tamtej pory zaczął mnie słuchać, tak słuchac naprawde, z uwagą! zaczął się ze mną liczyć. A ja mu powiedziałm, ze jak przegnie kolejny raz, to znikne z jego życia raz na zawsze!!!! i sie zmienił... to może nie była jakaś wielka zmiana, ale zaczął się starać, a to sie pogłębiało ;) i na serio czasem mam wrażenie, ze im jesteśmy dłużej razem tym jest nam lepiej ze sobą... dotarliśmy sie chyba jak to mówią ;) a początki były trudne. ale poemat ;) DZIEWCZYNY BYŁAM U GINKA! JEST WSZYSTKO DOBRZE :D CZEKAM NA MĘŻA JAK TYLKO WRÓCI TO BEDZIE WEEKEND POD ZNAKIEM BZYKU BZYKU :D HA HA HA Mila niedziela wygladasz slicznie!!!!!! tak słonecznie, pozytywnie :D podoba mi się :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ireenka to fajny bedziesz miala weekend-tez bym tak chciala:-P Rozsyłaj fote Piekna...czekam:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do beznadziejne życie ponieważ ja tu sprzątam (jakby ktos miał watpliwości to dziś jakiegoś "kwak kwak" wywaliłam z forum na zbity pysk) to ja tu rządze (sorry Hope, wiesz, ze to ty jesteś tu królowa ;) ) a ponieważ rządze to ja Ci pozwalam tu z nami pisać, a nawet serdecznie zapraszam, ale zmien ten nik, bo za to - to Ci moge zęby wybić!!!!!!!!!! jak możesz przez durnego faceta nazywac swoją osobe "beznadziejnym życiem"????????????? to jest naganne zachowanie! skoro facetowi odbija to zostaw go samego z jego problemem, nie daj sie obarczać, nie daj sie zadręczać, nie czuj się winna!!!!!!! bo nie masz powodu!!!!!!!!!! kochanie uwierz w siebie i swoje prawa! nie możesz być niczyją niewolnicą i pod niczyje dyktando. zmiań nik proszę Cię!!! bo on mnie drazni jak cholera!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sexy zrozum to biologia, która mi płata figle zmusza mnie do takiego celebrowania tego typu wydarzeń!!! przez ostatnie 3 tygodnie czulam sie jak bomba zegarowa, mogąca wybuchnąć w kazdej chwili. A uwierz mi, ze wizja wylądowania na szpitalnym łóżku pod nożem (znowu) jest wizją mnie paralizującą... i mąż nie miał ze mnie pocioechy przez ten ostatni czas. Chcice miałam ogromną, ale bałam się strasznie, bo kiedyś to własnie po seksie torbiel pękła i ból był nie do zniesienia, a po operacji to już nie mówię jak jest "milutko" na początku, gdy wymiotujesz, masz kroplówki, nie możesz sie ruszyć, a po głupie siku musisz wolać łaskawą pielęgniarkę by Ci basen pod duupe podłozyła :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy nie ma kogos jeszcze? Nie wiem, watpie, chce wierzyc ze nie. Jego rodzice,rodzenstwo wiedza o mnie, mialam isc z nim na wesele rodziny. No chyba ze ukrywa ja gdzies:P. A jesli chodzi o zazdrosc. Jak bylam na wakacjach to pisal do mnie zebym moze jednak nie szla na te wesele, albo czy tam kogos nie podrywam czy ktos mnie, czy z jakimis facetami nie chodze, po powrocie czy go nie zdradzam heh. A jeszcze jak bylam tam to chcial zebym wczesniej wrocila, tylko zebym juz z nim byla. Ja mysle ze to moze miec zwiazek wlasnie z jego byla, ze go zostawila dla innego. ja 19 on 22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Irrenka wierze Ci,tylko pisze,że Ci zazdroszcze,bo ja narazie moge pomarzyc o bzykanku:-D:-D A skoro juz tu mowa o KRÓLOWEJ to jak to?:-o Zapomniałyscie,że ja jestem KRÓLOWĄ?W koncu DODA ze mnie ha ha ha :-D:-D:-P :( :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beznadziejne zuycie po tym co piszesz to widac od razu, ze to ma związek z tym,z e go była zostawiął! ma chłopak uraz i sie boi kolejnego zranienia i trzeba to zrozumiec, ale niech Ci co chwile scen zazdrości nie robi!!!! nie może byc tak, ze będziesz znim non stop! ale zapewniaj go, ze Ci na nim zalezy, ze jest dla ciebie jedyny, żeby czuł, ze jesteś mu wierna i go kochasz... o ile tak czujesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
irenka ciesze sie, ze u gina wszytsko oki:P to teraz do dziela:P jak ja bym chciala ci towarzyszyc w robieniu bombla:P, laaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sexy spokojnie...przyjdzie czas, ze sie seksem zmeczysz :D ;) tym czasem usmiechaj sie do facetów...może cos z tego będzie!!!! (a w sekrecie Ci powiem, ze zdarzyło mi sie 2 razy iść na sex z ochoty na bzykanie! oczywiście bylam wtdy singlem i nie szłam z byle kim, bo raz z dobrym kuplem, a drugi z przystojniakiem, którego tez juz znałam wcześniej, ale ze swiadomością, ze nic więcej z tego nie będzie... ;) więc jak już mocno sie chce to z zabezpieczeniem można sobie ulżyć w cierpieniu ha ha ha ha) miła niedziela kochanie skąd wiesz, może zajdziesz w tym samym czasie co ja :D ha ha ha wiem, ze to możliwe, więc...zobaczymy :) a jak nie, to póxniej jako doswiadczona ciężarówka będe Ci rad udzielac ;) poza tym nie wiadomo kiedy mi sie uda zajść... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie to nie jest tak zle ;) odp i jest dobrze nawet strzałke puszczał ale ja mu juz nie odp .... i do jutra sie nie bede odzywac co Wy na\ to? czy powinnam po 3 h dac oznaki zycia :D ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha no i widze, że wiekszosc nas ma podobne lub miala podobne problemy.. wiem ze zwykłe nie odzywanie sie jak zastosowałam pierwszy raz po przecyztaniu ebooka daje juz bardzo duzo ze facet sie głowi ze wczensiej pisała duzo az za duzo a teraz? heeh :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ina ina nie mozna popadać ze skrajności w skrajność!!! ja bym na twoim miejscu napisała samo DOBRANOC ale tak póxniej, przed samym snem...nie wiem o której chodzisz spać, ale tak zeby było widac że szybko nie poszłas do łóżeczeka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×