Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

miła hmm raczej mnie nie widziałaś, nikt mnie tu nie widział no chyba że mieszka w moim mieście na południu Polski hehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samotna :) heh ja na południowym wschodzie ale nie chciałam się rozdrabniać ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm myślę że one są specjalnie podzielone na te do jasnej i ciemnej bo jak by się osoba z jasną karnacją posmarowała balsamem do ciemnej karnacji mogły by powstać jakieś plamki i zacieki które będzie bardzo widać na jasnej skórze. Ten do jasnej jest pewnie delikatniejszy by nie sprawić takich "niespodzianek" Tak mi się osobiście wydaje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
balsam brazujacy jak bedziesz kupowac to lepszy jest do ciemnej karnacji bo szybciej widac efekty. Mialam do jasnej i szczerze to nie widzialam tego brazowienia skory. A plam to one ogolnie nie robia bynajmniej mi i polecam z lirene kawowy jest swietny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miła bardzo możliwe :P ja mam ciemną karnację to do ciemnej używam i jest ok.. A Ty spróbuj to się po prostu przekonasz ważne żeby dokładnie rozcierać by balsam był równo rozprowadzony. W każdym razie na pewno nie zostawi Ci takich plam jak samoopalacz ;) bo są dużo delikatniejsze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepiej się opalić niż stosować balsamy brązujące one sa cholernie tłuste.. czy blondynki maja powodzenie? może są adorowane ale czy to aż takie niewiasty bez przesady;):p hehe słuchajcie w blond włosach trzeba czuć znakomicie, jeśli nie czujecie się w blond dobrze to nie zmieniajcie się na sile dla facetów, ja nie ukrywam zazdrości na naturalne brązy u moich kumpelek , bo niektóre maja prześliczne i naturalne kolory włosów, ale jak się ma ciemny blond który wybrzydza twarz , to się natychmiast farbuje i tak niestety musiałam zrobić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
metis a ty pokazalas fotke:p? mila ale wyładniałaś:) hmm taka naturalna jesteś;) samotna a to nie lepiej wypłukać pigment u fryzka:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Impressive20 heh no tak opalenizna słoneczna jest mega śliczna ale jak by na to nie patrzeć balsamy brązujące są zdrowsze :D i można być ładnie opalonym przez cały rok tylko wiadomo trzeba je stosować z umiarem ;) ja używam i jestem bardzo zadowolona :) a czy są tłuste to pewnie kwestia gustu jednych to drażni drugim nie przeszkadza ja np. czasem po myciu używam oliwki dla dzieci ( ta to dopiero jest tłusta :P ) ale jaka jest po niej skóra mmmmmmmm :D jak u dzidziusia :D :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
impresive20 oj maja powodzenie blondynki, wilekie, faceci sie goladaja i to widac, jada samochode i glowe wykrecaja w bok, ja dzis kolesie w audi:P ale jak kiedys mialm ten czarny, to tez faceci sie ogladali i chyba bardziej powazniejsi:), skormniejsi, bardziej sutakowani, prosci i powiem ze ciemne wlosy przyciagaly tez ciemnych a do blond cignie wiekszosc, czesto takie blejboje, facecei ktorzy maja kase... super auta, cos w tym jest.... tylko przy tkaich facetach to trzeba caly czas dbac o siebie, na soalrium chodzic, areobik, dbac o siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
impresive 20 to walsnie facet tak dla na mnie dziala, nie wiem co on robi................ ale wariuje........ z wygladu jest jak pljeboi, nosi zloto wwszedzie, jezdzi duzym wozem, zaradny, mily, usmiehcniety, oglada sie blondynkami, wogole dla niego to tylko blondynki, inne nazywa gargamelami, potwor jeden!!!!!!!!!!!:P przy nim sie pije dobry alkohol, je sie w dobrych restauracha, ale jak przytuli to kosmos, nie wiem jak on to robi, ma tez dboty humor, otwiera dzwi kobeicie, caluje w reke, łaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tu się nie zgodzę.. jak dziewczyna jest ładna i zgrabna to faceta nie interesuje jaki ma kolorek włosów na głowie i oglądnie się na nią zawsze ! wiadomo jedni lubią takie drudzy takie ale ile facetów tyle gustów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale zeby byl moim typem faceta to nie!!!!!!!!!!!! jest blondynem, hahahahha podobynm do hugo granda, tego aktora a ja lubie czarnych hahahahai i on o tym wie, to jest moja przewaga nad nim!!!!! czasem mnie pyta czy sie przefarbowac na czarno wogole on jak trzasnie komplement to kobieta sie roplywa czesto mnie pyta tez czy sie on mi podoba, i dobrze.... niech nie mysli ze................. moj ten "byly niby facet" byl bardzo przystojny, starszy, ciemna karnacja, oczy dzuze, rzesy dlugie, biale porste zeby, wysoki, laski sie ogladaly, ale tak nie krecil mnie choc z wygladu moj tym , nie wiem czemu,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
metis pochwal sie:P:P miła no fakt ogladaja sie, ale to tylko looknięcie i już;)... ja nie toleruje takich lalek barbie, niektóre laski są żałosne i ohydne , raz taka jedna z miasta byla ubrana w minowke ze jej dupe było widac, a cyce zapchala tak duzym stanikiem , blond tlenione i solara, az na widok dostalam odruch wymiotny, to juz wole homo zaakceptowac niz takie szmaciska ,przepraszam za wyrazenie! ale jak mozna tak wygladac byle pokazac swoje walory na srodku miasta...nie do pomyslenia..a i racja znajda sie i tacy faceci na ich poziomie;) ..zal , zal, zal...lubię normalnych i zdrowych rozumem ludzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj brat naprzyklad jest bardzo staecznym facetem, jezdzi duzym audi z przyciemnianymi szybami, i lubie naturalne kobeity, nie farbowane hm... i walsnie jak milosc trzepnie to niewidomo gdzie :P niewiadomo gdzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze sie poradzic :D dzis mi puszczał sygnała koło 2 odpusciłam 2 h pozniej .... teraz znów mi puscił? i co robic? jesli dalej pusci lub cos napisze? czemu nic nie odzywam??? to co ja mam mu napisac? by było cos dzis na odmiane? /// albo kiedy mam strzałke odpuscic? a moze wogóle ? i odezwac sie rano.. ze spałam? jak to widzicie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
impresive 20 ja tez nie cierpie tych telnionych tak maks, one wygladaja tak perfidnie az za bardzo, lubie urode naturalna i teraz tez jasna blondyna, ale chodze raczej elegancko ubrana i nie w minowach miniowke to ja moge nalozyc za granica lub na wakacjach gdzies dalkeo od odomku, bo tak to kicha.......... impresive 20 ty tez jestes wredniaro niezlą blondyna , ladna, i nie gadaj mi tlyko ze sie faceci nie goladaja:P, hehehe, blondynko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj byly to z sylwetki kopia Chrisa Evansa;):)podaje nizej link:p naprawde do tej fotki to podobny jak wierna kopia jego... http://www.haddadadad.com/image/chris_evans_tummytumtum.jpg tylko szkoda ze slaby model:(:p ale ja w takich gustuje , co normalny rozumem i ma jakies preferencje i urok...ja za takimi brunetami typu Cristiano Ronaldo niecierpie:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Impressive20 nie wiem czy jest się czym chwalić heh ;) Ale tu masz racje takie laski jak opisałaś też powodują u mnie odruch wymiotny i szczerze śmiać mi się chce... ale ogólnie staram się być tolerancyjna więc po prostu zlewam :P Taka panna to mi pasuje tylko i wyłącznie do jakiegoś napakowanego koksa :D taka w sam raz na raz.... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra napisał znowu jak minał dzien ? co mam mu napisac i kiedy ? :D:D help ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inanina no odpusc mu i wieczorem mozesz napisac DOBRANOC:) A jak sie spyta czemu nie pisalas to powiedz ze bylas zajeta:-P Czesc Lachonyyyy!!!!!:-P Ja sobie ucięłam drzemke po pracy i teraz pije herbatke i torcika wcinam:-P Stwierdzialam,że póki chłopa brak to muszę sie wysypiać,a nie marudzic,bo potem jak sie zakocham to juz w ogóle nie bede miała czasu na spanie:-P hahaha....... samotna idz najlepiej do fryzjera,nie rób nic sama.Ja robie pasemka od ho ho ho....od 7lat a mam tak zrobione,ze wszysyc mysle ze jestem naturalna blondynką:-P Troszke sie włosy niszcza wiadomo,ale tylko koncowki...poza tym jak chodze co 3 miesaice na odrosty:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inanina czy jak Ci tam:-P Kurde masz dziwny nick:-D Musisz sama wyczuc co i kiedy mu pisac,a,co nie:) Odpisz mu za jakies 15 minut w skrocie ze dzionek minął Ci bardzo miło:) i finito........:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko ze nie odpuszcze bo on mi napisał sms - jak minał dzine? i cos musze naskrobac> mas zpomysł ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej sexy lady :) Ty też blondyna ? :D heh wszystkie jesteście blondynki ?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×