Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

Nie rozpisuj mu dokaldnie co robilas:-P Jak spyta to powiedz,że kisiłas ogórki,a potem nie wiem kawka u kumpeli lub nad jeziorem bylas:-P Coś wymysl...Tylko pamietaj Ty tez pierwsza sie czasem odzywaj........jutro mozesz rano mu np.pisac tylko MILEGO DNIA KOCHANIE:) I koniec......nic juz nie pisz........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inaina hm.. możesz mu napisać np. za godzine czy dwie że byłaś w kinie ze najomymi i ogólnie spędziłaś miło dzień ;) a wiadomo jak się spyta czemu wcześniej nie odpisywałaś to powiesz że wyciszyłaś tela i nie słyszałaś. A jak nie chcesz ściemniać to napisz mu po prostu że u Ciebie wszystko ok, miły dzień buziaczki pa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Metis tak blondyna,ale nie różowa landryna:-D Racja dużo u nas blonii,ale nie wszystkie;) Ale Ciebie to nie wizdziałam na oczy?:-P Why?:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj z tymi facetai zawsze porblem z odzywaniem, inaina nie wnikaj tak w to i nie kontroluj sie tak moj tez czasem napisze w dzis w czasie w pracy i potem nie pisze, i ja nie wnikam, podpuszczam go tylko przy spotkaniu i wkrecam, i wiem ze nauczy sie pisac faceci potrzebuja tez odpoczac zajac sie soba, czasem na kilka dni uciekja w cien i sie nie odzywaja i to nie znaczy ze nie kochaja:P, uwierz, potem mocnije stesknieni i jest cudnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
metis dokładnie:) a ty nas widzialas:P miła no co ty oglądają się za mna, tylko jak zalozeelegancka spódniczke (latem oczywiscie;) ) to trąbienie samochodów jak na uroczystości, tragedia jakaś...:p raz kumpela zalozyla szpilki i miniowke jak szlysmy na impreze i tak zatrabił jeden koles na nia ze biedna sie przewrocila i skrecila kostke, najlepsze jak koles chcial pomoc, a ona wpiła w niego pazurami i stal przed nią jak wryty..hahaha super to bylo:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sexy aaaaa bo nikt mnie tu nie widział jeszcze bo się w sumie od niedawna tu udzielam u was :D a co wy wszystkie już się widziałyście ? ;) iii w jaki sposob ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamy konta na nk Metis,a tabelą Zołz zarządza irrenka,która sie pewnie bzyka z mężusiem i dlatego jej nie ma:-P :-D ha ha ha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ohohooo tabela zołz no nieźle :D no to może kiedys uda mi się was zobaczyć:) i vice versa oczywiście :D :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :P Metis by ujrzeć tabelke tzreba tu troche popisać :D My jeszcze wczesniej fotkami na mailu sie wymienialysmi (jak pierwszy raz powstał topik bo ten to jest chyab z 5 reaktwacja) :) ja sie tam nie zgodze ze za blondynkami bardziej sie ogladaja itd. bo ja jestem czarnula i teżwidze te ryjki wystawiajace glowy z samochodow :P od roboli jadacych jakims busem po eleganckich facetow w dobrych furach :P ostatnio mnie juz nawet facet na ulicy zaczepiał tzw. podryw uliczny haha :P ale zwiałam :) ostatnio na mnie gotek jak zatrąbil , a szłam bo banku to mu pokazałam fakolcaaa... bo miałam zły humor haha a tu jeszcze palant trabic bedzie na mnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i to co wyzejto nei jest pisane ze czarnule maja wieksze powodzenie od blondyn po prostu jakjest ladna dziewczyna to beda na nia zwracac uwage i tyle :P niektorzy wiadomo wola blondynki inni szatynki , a jeszcze niektorzy lubia panie pokażnych rozmiarów bo maja za co złapać i wiecej ciałkado kochania, czy wola strasze od siebie :P ie ludzi tyle gustów i guscicków... a o gustach sie nie dyskutuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co ty metis ,iri by mnie zabila tymi oczami jak bazyliszek...ja jej sexu zazdroszcze i to z mezem z facetem klasa;):p hahaha żzarujeee...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*Hope* spoko spoko przeciez napisałam " że może kiedyś" :) hehe ;) A jak już o " trąbieniu" mowa to jak już mówiłam jak dziewczyna jest ładna to obojętne czy ma na głowie blond czarny czy rudy to facet zatrąbi wychyli głowe czy co tam jeszcze..... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niedziela - ważny ale nie najwazniejszy :P aczkolwiek nie wiem jakbym miała nieudane zycie erotyczne to to raczej wytrzymałabym długo z facetem jakbym mogła czytać ksiazke podczas sexu :P a i lubie :P :D jest ryzyko jest przyjemnosc hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seks to tez potrzeba..jak dla mnie byłoby niemożliwe w związku brak seksu...może oziębła jest,albo jakaś przyczyna leży na pewno...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a porówniania nie mam w łożku zinnymi facetami bo ten z którym jestem to mój pierwszy :P ale jak nie narzekam to znaczy , że jest dooobrze :D hah :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miła, ja też mam koleżankę która nie lubi seksu. Normalnie nie moge zrozumieć tego. jak można nie lubiec seksu? Toż to taaaakie przyjemne zajęcie :D Nie rozumiem też jej męża. Facet się normalnie musi prosić o ten seks i dostaje go łaskawie raz w miesiącu i to jeszcze za coś. No paranoja jakaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samotna...o rzczywiscie paranoja, cierpliwy facet jakos nie wierze ze jje nie zdradza, a moze uzalezniony jest od samozaspakajnaia i to mu strasza przy takiej zonie kurcze... ja uwielbiam seks, i to jets bardzo wazne dla mnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×