Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

impresive20, och facet musi zodbyc moje serce by byl lodzik, hehehe :P jak to zawsze mowie: droga jestem" :P hahahhahahaha lubie stopniowac.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc laski:) widze że dalej temat ciągniecie;) mnie moj dzisiaj w nocy tak fajnie przytulił że aż milusio sie zrobilo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra już mi przeszło po wczoraj ;) troche mi ciśnienie podniósł ale szybko wróciło do normy hehe ;) Okazało się że sie pokłócił ze swoją panną i z ich wspólnymi znajomymi no i musiał się na kimś odegrać .. Ale dobrze że się tak stało bo już wszelki kontakt został urwany :) i mam spokój na przyszłość :) A jak on się będzie dalej tak zachowywać to życie go jeszcze w du** kopnie.. Wiedziałam jaki on jest już od dłuższego czasu ale nie chciałam mu wchodzić w droge ani nic umówiliśmy się że będziemy znajomymi to ok.. przystałam na tym i starałam się zachowywać normalnie. A tu proszę co on robi.. jazdy o byle co i do tego ja wszystkiemu winna. Teraz mogę się tylko cieszyć że znikną mam nadzieję już na zawsze i zaoszczędzi moich nerwów na przyszłość.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozostałe Ślicznotki:) Ja nie dosc ,że niewyspana to jeszcze roboty jak cholera ale co zrobic??:-P Przestancie juz z tym sexme,bo jak tak dalek będzie to sie tak napale,że jakiegos przechodniego przystojnego faceta wyrwę:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Impressive20 właśnie o to chodzi że nie Spotykaliśmy się chwilę i na początku myślałam że może coś z tego będzie ale po tych spotkaniach już widziałam jaki on ma sposób traktowania kobiet i wiedziałam że nie chce z takim typem być.. a tu on do mnie wtedy że chce żebym z nim była. To sobie porozmawialiśmy i mu powiedziałam, że nic z tego nie będzie. Zrozumiał, tak przynajmniej twierdził i powiedział że nie chce kontaktu urywać, chce dalej tej znajomości. Myślę ok.. co mi tam ale wtedy nie spodziewałam się że będzie się tak zachowywałi odgrywał za byle głupotę. Mam nauczkę na przyszłość, niestet są ludzie dobrzy i źli i nie mam już żadnych wątpliwości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja niestety moglam tak postapic jak ty, gdybym wiedziala jaki on jest naprawde, a nie ogłupił mnie totalnie..teraz wiem ze mam sie od niego trzymac z daleka a to ze mnie meczy smsami i udaje ze nic sie nie stalo, mam to w dupie, niech sie meczy i msci za to ze kontaktu z nim nie chce, niedorozwiniety gnojek:p metis lepiej tak, kiedys tego bedzie zlaowal, bo takie izachowanie do niczego dobrego nie prowadzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Irrenka dzisja rano na jednego mialam chrapke:-P Jechał ze mną tramwajem,potem szedl przed mną...ale kuźwa poszedl dalej a juz myslalam ze pracuje tam gdzie ja:-o Ale ciacho to było z niego niezle:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sexy kit z ulicą...w końcu w miejscach publicznych też czasem trzeba ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alee mam dzis lenia, ziewam jak szalona :) nic mi sie nie chce... nawet wizyty u przystojnego dentysty mi sie odechciało :o znowu mi strzykawe wbije... ehhhhhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he ircia. czasami i Ciebie len łapie widze:P ja od samego rańca sie dokształcam he he i szukam odpowiedniego akrylu, bo ten co mam to gowno jest ale jak sie potrafiło coś z "gówna" zrobic to z lepszego produktu tym bardziej chyba :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja za 35 minut wychodze, a szef bez przerwy ma gości w gabinecie...a ja sie nie mam jak o urlop zapytać... bo mnie mąż chce jutro do niemiec zabrać ehhhhhhhh cholera! nie wiem teraz co z tym zrobić :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×