Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

czwórka czytaj wyżej :P Impri ja sie boje dentysty od dziecka, bo kuzyn mnie straszył jak byłam mała, dlatego biore znieczulenie od razu, bo inaczej to bym padła na zawał chyba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Impri na razie na świat to może przyjść okres :P a czekamy czy przyjdzie, czy nie, bo jak nie...tzn że będzie fasolka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to na razie niepotwierdzone informacje :P czwórka jak zmienisz fryz to wyslij fotke :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobilam dzisiaj kolor. nie bedzie widac na zdjeciu...brąz i śliwkowe pasemka ;) zalatuje ciemnym bordem ale to mic, zapytalam fryzjerke i kiedys zafarbuje mi wlosy na moj "stary" i naturalny kolor czyli popielaty i bede zyc jak szara myszka ale przynajmniej wlosy beda zdrowsze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Irrenka wlasnie tez zwrocilam uwage jaka nazwa topiku jest wielka hahaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Impri boro boro lalalala ;) ;D powodzonka!!!!! Hope 👄 Czwórka a czemu nie widać??? jak w dziennym swietle zrobisz, najlepiej w słońcu, to na pewno bedzie widać :P a co nie podoba sie, że już chcesz szarą myszkę?? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz czwóreczka bez farbowania tez moga kiedys wypaść ;) he he róznie bywa :) ale ja bym chciala te Twoje pasemka zobaczyć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheeeh no zobacze co da sie zrobic jak wroce do domu.... oooojjj ale wtedy nie bedzie juz swiatła dziennego :P ale zrobie zrobie zdjecie i wysle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego strachu???????????????/ :P a ja wam wysłałam na maila aktualna tabele...stara wywalic, nową zapisac!!!!!!! prosze D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc Kobitki:) Ja się dzis kiepsko czuje:-o Mam dreszcze,łamie mnie w kościach-chyba coś mnie bierze:-o Kuźwa no,nie mam teraz czasu na choroby:-o ehh....nie mam dziś weny.... iri życzę Ci ,abys nie dostała tego okresu;) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sexy nie dziękuje :) a ja Ci zycze żebys szybko wyzdrowiała ... szybko łyknij coś!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łyknę jak będę w domu-za jakies 2h:-o i do wyrka...a jutro się okaże co to ze mną jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no łyknij i cos goracego na wieczór wypij :) najlepiej by było mleko z miodem i wycisnietym czosnkiem, ale to ochydne jest w smaku :( za to działa doskonale!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sexy nie żul tutaj :P Musisz wziąć jakąś tableteczke. Mnie głowa dosłownie odpada, tak boli...aż oczy , w ogóle przód głowy :o Właśnie Irrenka, żebyś okresu nie dostała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czwórka no zobaczymy czy sie zjawi czy nie ;) a na ból głowy dobre sex jest :D ale jak nie masz pod ręką sexu, to weź ibuprom max najlepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wzięłam zwykły ibuprom No kutwa, nawet wibratora pod ręką nie mam hahaha to zrobiłabym sobie nim masaż skroni :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he he he czwórka masaż skroni wibratorem na pewno odjął by wszelki ból!!!!!!! :D jak zwykły ibuprom to 2 szt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaa bo kojarzyłby mi się z kucykiem Ponny i z jurnym murzynem haahhha Nie no...tak wymyśliłam te kolory :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×