Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

a ja tam nie pije kawy :P ale wiem, ze Davidowka jest mniam :) ja zieloną herbatke wypiłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Guten morgen:):) Oszlałyście...ja kocham włochy na łapach , ja przynajmniej lubie głaskac jego silne rece:D:D wlosy dlugie sa symbolem siły:P:P ale ja długowłosych nie nawidze, a pozatym nie gustuje w brunetach typu włocha cały owłosiony na klacie i łapach czarne jak małpa:P:P najlepsze sa blondaski i jasniesze włoski:P:P:P ale mezczyzna bez wlosów nie fajnie wyglada, jak niemowlak:P:P ja tez pije nescafe gold ze smietanka i juz lepiej:) moje kochane jak tam wasze ksiazki macie je:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no przecież ja nie mówię, ze ma włosów nie być! poza tym miłość nie wybiera...czasem coś sie może niepodobac, ale jak amor ustrzeli to już sie na prawie wszystko oko przymknie :P mój ma noge jedną całą w bliznach...na poczatku jak to zobaczyłam to wydawało mi sie okrepne, a teraz tego nie widze nawet :P (wypadek na motorze miał kiedyś - nie ze swojej winy...chcieli mu noge amputowac, bo wisiała na kawałku skóry...gdyby nie kuzyn chirurg nie miałby nogi!!! a teraz chodzi normalnie) hej!!!! te cienie są rewelka :) chyba sobie zielone zamówie :D http://www.allegro.pl/item730817891_inglot_cienie_3_kol_mapki_wszystkie_kolory.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Impri mówisz,z e te takie dobre są??!! :) nie miałam, więc musze spróbowac :) ale te kolory mi akurat nie podchodzą :o ale poszukam innych...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iri jak lubisz zywe kolory wez inglot w takim okrągłym pudełeczku, ja mam taki jeden kolor mocny turkus, jest bardzo ładny ,ale w sklepie kupisz takie cienie nawet za 8 zl , ale naprawde sa bardzo trwałe podobnie jak isa dora, ale one maja to cos co inne cienie sie chowaja:) wszytsko zalezy od ciebie iri:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubisz kolory smookie:) jak najbardziej , jest swietny ten cien perłowy , na oczach jak diamenty:P:P czyli dla twoich oczek koniecznieiri :P:P http://www.snobka.pl/artykul/6459/makijaz_82_-_fioletowe_smoky a ja polecam kobietom ta wyjatkowa strone :)azwsze z niej robie mistrzowskie malowidla na swoich oczkach:P:P:P http://www.snobka.pl/dzial/263/_/wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Lasencje:-D Ale dziś u mnie zimno brrrr:-o Dobrze,że to piątek i weekend;) Rozmysłam nad fryzruą,bo 16.09 ide nałożyc farbe i mysle co by tu zmienic:-P Może się na czarnulkę zrobie albo co?:-P Ciekawe jak by mi było hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc sexy👄 to zalezy w jakim kolorze czujesz sie dobrze jesli w czarnym , to smialo:) mysle ze tez bedzie ci do twarzy albo braz taka czekoladka:) ja tez ide do fryzka pod koniec wrzesnia zrobie pasemka i podetne wloski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
impri nie miałam nigdy takich czarnych hehe ale ciekawi mnie to jak by mi w nich było albo np.w takim brązie jak ma Żmuda-Trzebiatowska hehe taki w lekko rudy tez słodki..ale nie wiem czy sie zdecyduje;) boje sie,że mi sie nie spodoba....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdybym miala naturalny kolor brązu, to bym robiła sam fryzzura , nie muszac farbowac.. ...ja sie przyzwyczaiłam do blondu i jestem pewna ze wole juz na nie tylko pasemka:) mialam kiedys program wizazu, gzdie wstawiało sie zdjecie z dowodu osobistego i moglas przyczepic wlosy z roznych kolorów , naprawde swietne:P i wiedzialam ze blond to moje przeznaczenie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sexy no może by Ci pasował :) kto wie...poradź się fryzjerki!!!! zawsze potem możesz ewentualnie jeszcze przyciemnic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ Metis wszystkiego naj naj naj z okazji urodzin!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! zdrówka, szczęścia, radości, prawdziwej miłości, piekności i w ogóle samych cudowności!!!! 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
irrenka no jak to nie ma :D na pewno nie dostane więcej kwiatuszków dziś niż Ty mi tu dałaś hihi ;) a co do Tych malowanych oczek to śliczne są.. ten czarno biały makijaż mi się strasznie podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze, a ja mam takie wrażenie że jak mam otwarte oko, to mojej górnej powieki w ogóle nie widać.... tylko widac to co jest pod brwią. I że w takim razie na moim oku, makijażu w ogole nie widać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samotna no kazdy ma inny kształt powieki - normalne, dlatego kazdy w troche inny sposób powinien sie malowac, tzn wyrobic sobie takie cieniowanie jakie mu najlepiej pasuje :) powtarzam: TRENING :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Metis...... 🌻 wszystkiego najlepszego, spełnienia marzeń nawet tych najbardziej nierealnych i dużo ,duzo wiary w siebie i przyjaciółek takich jak masz tu w nas :) :) :) :) :) :) 100 latttttttttttt..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Metis wszystkiego co najlepsze!!!!!!!!!!!! :) spełnienia marzzeń i przede wszyystkim zdrówka i szczęścia!! a reszta sama przyjdzie... 🌼 👄 ufff ja bylam z piesiorkiem u weterynarza ma zapalenie ucha ale ywjdzie z tego :D bo to weteran :) Sexyy hmm ja to powtarzam ze czarne jest piekne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×