Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

samotna określenie: "niedługo koniec tygodnia, a ja nie zdąże popracowac w pracy" wydaje mi sie optymistycznym akcentem :D :P przynajmniej sie nie zmęczysz :D he he he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czwórka no u mnie coś się święi.. słońce świeci inaczej niż zwykle....buuuuuuuuuuu ... hahahaha :) :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope a ja wczoraj w rossmanie na 100wke padłam :o a dla męża zamawiam gacie na dzień chłopaka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i co pisałyście o facetach ja mam jednego kolege... jest brzydki, w ogole nie dba o siebie i za inteligentny tez nie jest !! a ma wymagania co do dziewczyny jakby miss chcial haha :D :) za to innego tez mam tez nie za ladny, nie za mądry ale on pokochałby pierwszą lepsza która by go chciała ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o Jezuuu jeszcze dzien chlopaaaaa :O i weź Hope kup coś temu swojemu Maruderowi.... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaa o te 999 chodzi. no fakt :) hmm, a nie 6 jets oznaką czegoś złego? chyba ze chodzi o odwrotnośc. No niby Irrenka optymistyczne stwierdzenie ale czuje jak sie mi sie zbiera coraz więcej rzeczy które "kiedyś tam" powinnam zrobić. I wciąz nie robię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaranczowa alternatywa
impressive - dzieki! 👄 zolzy, trzymajcie sie dzielnie, bo w malzenstwie i z dzieckiem to nie tak prosto byc zolza... :( popieram samotna trzydzieche - ja zawsze mialam zwariowanych facetow i wiadomo bylo, czego sie po nich spodziewac :P a jak zaczelam szukac spokojnych i przecietniakow to trafialam na bagienka ze ho, ho! ide szukac ksiazek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak jest pomarańczko ... Długo juz startujesz w tym maratonie małżeńskim? a dzidzius jaki duży>? czy jeszcze malutki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo prosze
a tak w kwestii dzidziusiow to tak bardzo chcialabym miec naszego juz :(( a tu tyle czasu jeszcze musi uplynac zanim bedzie mozna pomyslec o takich rzeczach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo prosze
dziekuje za ksiazeczni, hmmm jaka mam fajna lekture zamiast nudy w pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo prosze książki poleciały :) Hope chyba ich wszystkich nie ma w jednym mailu :P a czemu jeszcze tyle czasu?? pewnie młodziutka jesteś...hm??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe wlasnie ja nie mam na kompuetzre ani Zołzy ani kobiety z wenus :D sodoma i gomorJa haha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo prosze
wlasnie wybilo 22 pare dni temu :) mamy plany wziasc slub w przyszlym roku, ale zanim to nastapi chcemy wrococ do polski na stale bo mieszkamy za granica, trzeba postarac sie o prace, mieszkanie, wszystko od poczatku, slub a pozniej dzieciatko, conajmniej roczek,nop, chyba ze sie zdarzy to bedziemy sie cieszyc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope Tyyy zołzo wyuczona! masz już wszystko w małym palcu, to książki niepotrzebne :P bardzo prosze :) wszystko w swoim czasie kochana...na spokojnie wróćcie, weźcie slub i załózcie sobie gniazdko, by miał malec dogodne warunki :) ja mam 26 lat a ślub miałam rok temu więc się zabieram za powiększanie rodziny ;) ale zobaczymy jak mi pójdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie Kobiet yz Wenus musze poszukac bo tego nie przeczytałam całego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czwórka w zakonie to Ci sie dopiero zachce :P zakazanego owocu :P Hope ja też tego nie doczytałam do końca :) znudziło mnie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiecie ze slyszalam...to prawda że gdzieś tutaj w małopolsce do szpitala przywieziono zakonnice... żarówka pękła jej w środku :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisałam to bezładu i składu....ma byc ze to prawdziwa historia ;) zabawiała się i....bach wiecie jaki to musiał być wstyd..????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha Ty uważaj bo tam z tego co widac wyboru duzego nie ma... ogorkow pewnie nie daja od lat tam hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 moze i pewnie tylko kwestia z ktorej strony się ją... wkreca buhahaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czwórka jakbys sobie utkneła tam osram to jeszcze byś oczami swieciła - na długie lata :P :D he he he he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co to za filozofia wkręcic żarówkę :D mój różowo-czarny wibrator buczeniem moglby wzbudzic podejrzenia matki przełozonej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziewczyny wy to jesteście Łobuziary;) he he żarówka niezła:D ale co zakonnica też człowiek no nie?? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×