Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

klmx, dla mnie gadanie z facetem co jest "najarany" trawką to jak gadanie z pijanym. A gadanie z pijanym nie ma żadnego sensu bo i tak nie pamięta co mówił, i nie wie co gada. Dla mnie w ogóle jaranie trawki na dłuższa metę to ja upijanie sie. Bo trawka działa w podobny sposób. Zmienia czyjeś nastawienie, myslenie itp. Rozumiem wypicie alkoholu dla humorku, rozumiem wypalenie trawki na imprezie, ale robienie tego zbyt często jest .... krokiem do nałogu. Tylko że trawka prowadzi do narkotyków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo mi się podoba ! Jeszcze tylko czasem trzaśnij sobie mocniejszy makijaż oka i będzie z Ciebie taka kotka że mrauuuu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zdaje sobie z tego sparwe wiem ze to zmienia, i wlasnie dlatego nie nawidze go zjaranego:(( ale na prawde nie wiem co ja mam z tym zrobic. Nadal uwazasz ze postawienie go przy scianie jest bez sensu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klmx no w tej sytuacji to nie. jaranie trawki to jest jednak poważniejsze niż zwykłe palenie papierochów. Od papierochów się śmierdzi, i można mieć raka, ok źle, ale nie jest sie wariatem.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przydymionego, oszołomionego pożądaniem spojrzenie znad okularów :D Takiego, żeby facet pasek w spodniach musiał sobie poluzować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dałam komentarz do Profilu Irrenki :) Teraz mnie znajdziecie :) Ej a ja nie dostałam tej fotki od samotnej :( no nie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aż taaakiego żeby sie musiał do góry pchać :classic_cool: Ja wam podeślę w sobotę zdjęcie, włosy (nowe cięcie) plus makijaż. Z włosami szaleństw nie będzie, nie te lata już ;) a makijaż...zobaczymy!c :) Samotna.....taaakiego wielkiegooooo!!!! :D :D :D Metis, znalazłam Cię..może się domyślisz jakoś że ja to ja hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samotna już patrze ;) Zaraz wyśle Ci moją opinie :d hahaha Krytyczna oczywiście :P Nie no żarcik :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super. Śliczne zdrowe włoski masz. To zupełnie inaczej wygladasz niż na tym zdjeciu co nam kiedys wysylalas:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze dziewczyny wy jesteście tak ładne że ja przy Was to potwór z bagien normalnie. Jak tak patrze na zdjęcia czwóreczki:d Normalnie laseczka jak się patrzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi no wiadomo,nie może być za wielki....przecież przerośnięte grzyby też nie nadają się do marynowania....cokolwiek to znaczy :P ( mam dzisiaj głupawkę ) tak tak, przeslę fotkę. Z nudów może na n-kl.wrzucę, żeby zapachniało świeżością a nie śledziem :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×