Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

Hope czy te dziewczyny nowe - pomarańczowe dawały e-maila??? bo ja bym im wysłąła książki, ale nie moge znaleźć adresów :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelina zostawiała chyba. ja tez mysłama o trawce ale jak Samotna napisala o paleniu papierosow to jzu zwątpiłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie Ewelina zostawiała, też teraz znalzłam. KLMX mówiła o jaraniu trawki, to ja źle zrozumiałam ;) Dawno już u mnie nikt nie palił trawy więc nawet nie pomyslałam że to o to może chodzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień doberek ;);););););) może juz wiecie może jeszcze nie pozbyłam sie mojej długości włosów i mam króciutkie hahahahahahahaahhaahhahaaaaa czuje sie w nich zabójczo i wszyscy twierdza ze zmiana była trafna ;).... ale ale.... widzę,że nie tylko ja tu rewolucje z włosami robie ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helloł,pozabijam tych lekarzy...cholerny swiat...od 6 rana czekam na lekarza by wypisal mi dlugie zaswiadvzenie a tu ze musimy przenies na z atydzien ,chcialam badanie krwi zrobic ale kazala mi mocz tez pobrac ...eh!... ja do ewellusi wyslalam ksiazke,chyba ircia wyslij jeszcze jej reszte:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja już widziałm obie nowe fryzki i madasi i samotnej :) a w sobote będzie nowa czwóreczka :D Impri no już jej wysłałam reszte :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajne ma usta ta laska na tej fotce co Hope wkleiłas :) ej nooo laski weźcie sie na gg zgadajcie bo jak Wy nie wiecie kto jest kto to ja nie wiem jak wam wytłumaczyć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co, zauwazylam u siebie reakcje gdy siedzi koło mnie jakis fajny facet i jest uperfumowany ...doslownie mam ochote sie do niego przytulic, te perfumy meskie dziłaja na mnie w sensie obecnosci mezczyzny..masakra dopiero poczułam tego brak:(...to straszne uczucie,doslownie az trzeslam sie, na mysl ze moj były mial Toma Tailora to doslownie mogłam go miec zawsze przy sobie...nie wierze ze to pisze:O....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Impri sa tez inne piekne perfumy i inni fajniejsi faceci :P jeszcze sobie w zyciu powąchasz :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak ale smiesznie na mnie to działa:p dosłownie wabik , ja sie potrafie przymilic i rozne wspomnienia dochodza z tym zapachem hehe:P:P no iri ,wierze ci:)👄 zreszta bylo na poczekalni u lekarza 5 fajnych facetów i taki jeden był fajny, kurcze popatrzał ale ja jestem niesmiala i kontaktu wzrokowego na mezczyznie nie potrafie utrzymac wiecej niz 3 sekundy hihihi:p musze byc pijana to mozliwe ze zagadam ale tak na trzezow za cholere...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha przypomniala mi sie teraz sytuacja z tej poczeklani :P jeden z kolesi kolo mnie siedział i i mowi ,,no czas isc do kibla'' wszyscy smiech , musiał sie do pojemniczka wysikac na badanie moczu:p wraca z kibla i krzyczy do kolesi ,,przyniosłem juz sokownik'' hahahah:D smiech na sali:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Impri ja mam to samo z zapachem facetów. Jak któryś ładnie pachnie to ach, normalnie rozpływam się. Jak byłam młodsza to sobie nawet poduszke skraplałam jakimiś perfumami męskimi, które mi się z kims kojarzyły hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samotna moj były jak do mnie przychodził , zawsze uwalał sie na moja sofe a tym bardziej ze uwielbiał moja różowa poduszke a miał tak intensywne perfumy z zagranicy mu siostra przywiozła, jak poszłam spac to czułam ten zapach na poduszce i szczerze nie mogłam spac całą noc...te perfumy dziłaja jakos na moja psychike:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejjjjj Całkiem możliwe że Metisa z Helcią pomyliłam... Wczoraj tu grande robiłam a dzisiaj od rana mam humor zjeb.... Okazuje się że nie mogę sobie wziąć wolnego 😠 bo to bo tamto, bo musze byc, niech to szlag, szykowałam się na poniedziałek wtorek, a choćbym miała paść to wezmę czwartek piątek i zwisa mi czy komuś to nie będzie na rękę!😡 Ok, zaraz może opadnie mi ciśnienie.... Nie wiem jak mi te włosy jutro zetną...skoro wczesniej idę na makijaż, ale może poradzą sobie jakoś:) Madasia, no kurcze, zdjęcie chciałabym zobaczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uwielbiam te perfumy męskie: http://images.chemistdirect.co.uk/images/productimages/large/jean_paul_gaultier_le_male_edt_1780.jpg sa zajebiaszcze!!!!! a mój jeszcze takich uzywa i tez ładnie pachną: http://tagomago.pl/upload/migrated/hugo/boss_men.jpg a fioła ma na punkcie tych: http://www.parfumshoponline.com/images/joop_homme.jpg i mnie tym wkurza, bo mnie te perfumy czasem draznią...ale sa bardzo wyraziste szczerze mówiąc natomiast tacie kupiłam te, sa sliczne!!!!!!: http://www.moodiereport.com/images/paco%20rabanne%201%20million.jpg hm....cudeńko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czwóreczka u mnie w profilu na nk Helcia dodała komentarz do profilu - Helci inicjały to A.E a w znajomych 3 od końca jest Metis (twoja imienniczka) a czwarta od końca jest miła niedziela (A.DDD) bez fotki... poszukajcie sie wszystkie !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motna trzydziecha
sexy wybacz, już ślę. coś mnie zaćmiło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×