Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

Gość Maaargoootka
Hmm , dalej nie wiem czy pojde .. Ja nawet za bardzo nie wiem czemu sie rozstalismy ... Gorszy dzien i wszystko sie powalilo. A teraz to .. eeeh mysle sobie, ze co mi szkodzi zajsc, pogadac, cos zjesc, poogladac filmy chetnie, ale jednak z drugiej strony mysle sobie po co, do czego to ma prowadzic, jakie on ma intencje ... Jeszcze sie zastanowie dokladnie, za i przeciw :) Dziekuje Wam za wasze zdanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maaargoootka- ja na Twoim miejscu bym nie poszła. Skoro się przez te dwa miesiące nie odzywał a teraz nagle od tygodnia gadacie itp. to już widać, że facet ma coś na bani. A przyjaźni między kobieta, a mężczyznom nie ma bo albo będzie coś z tego więcej albo się rozpieprzy na drobne kawałki jak tylko może i jeszcze doprowadzi do nienawiści... A po co chcesz iść do niego?? Skoro nawet nie wiesz dlaczego się rozstaliście? Pogadać zawsze można (w kawiarni itp.) ale żeby się umawiać na weekend.. w życiu nie i tak wiadomo, że do Sexu dojdzie. No ale sama zdecydujesz co zrobisz.. Hehe ja i tak zawsze jestem na NIE :P Wydaje mi się że chętnie by Cię wykorzystał. Może go kumple opuścili i nie ma co robić i jedna która "chętnie" z nim spędzi czas przyjdzie na weekend.. pfff szczur jakiś.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe to ja mam tak samo jak Hope wchodzę, czytam Was ale nie chce mi sie pisać ;) W pracy mam full pracy więc nie ma kiedy a potem jak przychodzę to mam dość kompa i wszelkiego czytania i pisania ;) Co do spotykania sie z byłymi to też mysle że to nie jest najlepszy pomysł. Wiem po sobie że to się źle kończyło. Niby sobie wmawiałam że on mnie już nic nie obchodzi itd, ale i tak leciałam jak na skrzydłach. Na dłuższą metę to nic dobrego nie przynosi więc Margotka zastanów sie czy to ma sens. Ja w ogóle jestem zdania ze z byłymi nie utrzymuje sie kontaktu. Bo zawsze któreś ma jakąs tam nadzieję że moze cos z tego będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny.. To przyznam sie,że robilam tak samo jak Hope i Samotna.........no wiec w koncu cos napisze;) Ogólnie to nic mi sie nie chce.......Nie mam życia w sobie.....wczoraj bylam na zakupach z siostra.........oczywiscie nie chcialo mi sie isc.......no ale musialam sie rozejrzec za kozakami i kurtka na zime :-o nie kupialm nic..............z kurtek nie ma nic ciekawego......kozaki byly ale ,że mam grubsze nogi w łydce to nie mogłam sie dopiać:(.......kurwa mać myslalam,ze tam sie potnę:-o Bylam tak wkurwiona,że juz nic wiecej nie kupilam!!!! Nic mi sie nie chce.......nie chodze na aerobic bo mi sie nie chce....nie ide na impreze bo mi sie nie chce.......nie moge sie zabrac za pisanie mgr bo......................mi sie nie chce!!!!Juz mam dosc tego no.Nie mam w sobie mobilizacji ani nic..........:( życie jest do dupy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sexy fajnej kurtki to ja juz od 5 lat trafic nie moge :P i kupuje w ostateczności takie: "no może być" pogoda jest dziś u mnie do zrzygania :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
margootkaa spotkajsie znim najwyzej na kawe i zapytaj sie czego on chce....tylko natomiast jesli cenisz go jako dobrego kumpla to nic ci nie zabrania spotykac..ale trzymaj go na dystans...zrob tak zebys nie zalowala...to co innego gdy go kochasz...no wlasnie JA TO MAM PRZESRANE ZE SWOIM:O zreszta po nim nic nie zaluje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalallalal
hej dziewczynki:)... u mnie pogoda nawet całkiem ładna. Wypiłam kawke i czekam na potencjalnych klientów:) Sexy lady, nic sie nie martw, jutro bedzie lepiej a buty jakies z większą cholewką na pewno się znajdą:)buziaki.Pozdrawiam i milego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki 🌼 To teraz przyszła pora na mnie i mnie jakieś chorubsko złapało.. przeziębienie ale jakie męczące :O To weekend mam zaplanowany hehe :P będę sie wylegiwać i zdrowieć - też dobre plany ;) Sexy wiesz mam tak jak Ty też jak ide na zakupy i nie kupie tego co chce bo nie ma to jestem zła i wkurzona na wszystko dlatego od jakiegoś czasu jak ide na zakupy to nie kupuje tego co sobie zaplanuje tylko to co mi wpadnie w oko i się spodoba :) A co u was dziewczynki ? Zapracowane ? Ja sobie dziś wolne zrobiłam od szkoły hihi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Princessita
ja to facetow jednak nie rozumiem :-/ mowia jedno robia drugie i wez sie tu z nimi dogadaj niby proste w obsludze a jednak nie do konca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Metis życzę duzo zdrówka...kuruj się kochana...ja tez weekednd jeszcze przeleze, bo sie marnie czuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Princessita
ja juz nie wiem o co ''kaman'' :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny! Zastanowilam sie ostatnio nad tym co pisalyscie.... ostatnio mialam zle dni, potrzebowalam wsparcia potrzebo walam osoby do ktorej moglabym sie przytulic i wtedy zauwazylam ze nie moge na niego wcale liczyc. Chcialam pogadac on mowil ze nie ma ochoty. Zaproponowalam mu zebysmy zrobili sobie przerwe i zastanowili sie nad tym czy bedziemy tesknic i takie tam.... nie odpisal, dzwonilam wiele razy a on nie odbieral wkoncu napisalam ze skoro nie odbiera to wiecej juz nie zadzwonie.... kilka h pozniej napisal smsa czy mi przeszlo? nie odpisalam dzwonil kilka razy i napisal jeszcze cos nie odpisywalam. Poszlam na impreze i nie myslalam o tym. dzisiaj zadzwonil tez nie odbieralam i napisal mi ze jestem niepowazna. Dodatkowo prosilam go zeby zostal na weekend on pojechal wczoraj do domu bo powiedzial ze dawno sie z kolegami nie widzial chociaz w poprzedni weekend tez tam byl. co myslicie?? mam sie nie odzywac, nie odbierac tych telefonow... wczoraj bylam tego pewna dzis juz mam watpliwosci:( mimo wszysko nte 2 lata to kawal czasu i go kocham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klmx no ja chyba bym go jeszcze przetrzymała troche i nie odebrała i nie odzywała się...:) ale wiem,cże Ci będzie z dnia na dzien coraz ciężej wytrzymac :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co? klmx odejdź od niego ,on nie jest ciebie wart! to jakiś dupek z niego ,jak on cie traktuje! nic mu nie odpisuj ,zapomnij...stać cie na lepszego faceta...nie mniej z nim kontaktu..zobaczysz ,od razu lepiej się poczujesz...pamiętaj to jego wina ,nigdy twoja... Dziewczyny!! To ze byłyście z facetami lub jesteście (w separacji) kilka lat nie znaczy ze to już koniec świata bo długo się znacie i kochacie..dla mnie to z nie ma znaczenia lata związku, bo jak raz było źle to i później będzie źle,nad związkiem trzeba chcieć pracować,ale oczywiście mężczyźni coraz głupieją...i się zdecydować nie mogą.. prinsecita facetów nigdy nie zrozumiemy..bo głupota u nich czasami jest powszechna..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Princessita
ano tak to juz z nimi jest co zrobic sami nie wiedza czasem czego chca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc moje zołzuchy!!!!:-D Mam do Was pytanko:mam taki przedmiot teraz psychologia-negocjacje w biznesie czy cos takiego:-P i musze opisac o firmach ktore dzialaja w Polsce,które opieraj sie na strategii PIRATA I KUPCA:-P z tym,że ja do konca nie wiem o co chodzi?:-P może któras z Was miala cos takiego kiedys?Pisala lub cos?Bede wdzieczna za info:)Buziaki!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Płacząca duszyczka
czasami to mysle ze sama sie nie rozumiem ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...ja miałam przedmiot psychologia zarządzania, ale nie miałam takich rzeczy niestety, więc przykro mi sexy, ale nie pomoge :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Zołzy hehe ale śmiać mi się chce :) Uni chciałam Ci powiedzieć że mi się dzisiaj śniłaś :D Że ze swoim facetem mieszkałaś gdzieś blisko mnie i ja przyszłam Was odwiedzić :D Moze zamierzacie się przeprowadzić gdzieś w moje strony? :D Sexy niestety nie pomogę Ci bo się na tym nie znam. Coś tam miałam na studiach z zarządzania, ale to już było taaak daaawno temu że pewnie wiele rzeczy sie pozmieniało od tego czasu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×