Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

Zawsze obca gratuluje czwóreczki:) bejszusz 3mam kciuki:) luka a dlaczego miałybysmy Cie wywalic?:-P Pogoda Ci już namotała w głowie?:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulka reaktywacja
czesc kobietki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Wiem, ze piszecie tu od dawna. Mogłabym się dołączyć? Sama ksiażkę \"o zołzach\" przeczytałam i NIBY wiem, że rady wprowadzić trzeba w życie, ale czasami naprawde trudno (tym bardziej, jeśli się kocha). Jednocześnie wiem, że zalewanie faceta miłością w końcu powoduje, ze on zaczyna się nudzić. Chyba ostatnio znów pozwoliłam sobie wejść na głowę i teraz mam za swoje, bo \"smycz\" się trochę poluzowała:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michael Jackson Pokój jego duszy:( Umarła legenda muzyki... Witam Zołzunie:) uuu jakieś nowe tu są ,witam witam:) irrenka no jestem legalną blondynką:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski :) ja narazie tylko na chwile bo zaraz musze isc sie ubrac i sniadanie zjesc:P:P wczoraj troche z moim zabalowalismy u ciotki he he i teraz ktos bedzie chyba musial z butelka wody chodzic:P oczywiscie nie ja :P:P:P dzisiaj moze bede miala swojego kompa naprawionego wiec bede czesciej;) a w poniedzialki i piatki bede pilnowac moje kuzynki i ciocia powiedziala ze mi zaplaci. powiedzialam jej ze nie chce kasy bo i tak ybym je pilnowala bo nie mam co w domu robic to ona do mnie ze szukalam pracy na wakacje i chcialam zarobic to mi da kase;) a przynajmniej nie bedzie musiala urlopu brac :) dobra ide jesc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien doberek:) dziewuszki to prawda ze Michael Jackson zmarł bo ja telewizji jeszcze podłączonej nie mam .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak prawda w necie nawet pisze;) ja tam jego muzyki nie preferowałam....no ale i tak szok:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no naprawde szok....ja Go lubiłam tylko nie te operacje.....ehhh tylko muzyka pozostała...pokój jego duszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zaraz do pracki nikam a po pracy na jedzonko na miasto moze ktos słodki da się schrupać:)...miłego dzionka zycze i buziolki Małe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sexy summer to nasza kumpela od poczatku tematu, ale pierwszego, który zakaładałyśmy :) na poczatku tego tematu pisała jako Rumenka obca gratuluje zdanego pieknie egzaminu!!!! Bejszus głowa do góry! pozytywne myslenie to podstawa! ale kciuki będę trzymać!!!! :) luka ja Ci wysle książki jak chcesz ;D ale maila daj! no chyba że masz schowanego pod nikiem, to już zaraz polecą! Anulka kochanie jak miłe, ze do nas wróciłaś!!!!! ciesze sie niezmiernie!!!!! Pidżama no jasne, ze możesz sie do nas przyłączyć!!! :) ...no niestety Michael odszedł, twórca najlepszej muzyki pod słońcem nas opuścił, ale dobrze że tyle pozytywnej muzy nam zostawił!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka nooo ja sie domyslam, ze ten weekendzik będzie dla Ciebie miły, w końcu poznałas nowego faceta ;) ciekawe jak to sie rozwinie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo Anulka, to ja nic nie wiedziałam że poznałas nowego pana :D Opowiadaj kto zacz ;) A z tamtym z którym byłas 2 lata temu to jak sie skonczyło? Bo aj nie pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samotan cichoooooo ona z tamtym jeszcze utrzymuje kontakt, ale z jego winy sytuacja wygląda mało przyszłościowo i dlatego ja ją skłaniam by sie blizej zapoznała z ładnie pachnącym panem, z którym była na koncercie ostatnio :D no co jej szkodzi, nie?? a może to ten jest jej pisany i da jej szczęście :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć ojjjjjjjj kobitki tak mi szkoda tego Michaela był kiedyś taki śliczny,jego piosenki kocham od małego dzisiaj cały dzień słuchałam w radio jego piosenek są świetne,jedynie mu sie troche pokiciało z tymi operacjami.Ale i tak dla mnie jest królem popu i nim zostanie.Tak jak ktoś napisał na innym forum najpierw Elvis Presley a teraz Michael Jackson ,raczej trzeci sie nie znajdzie.Przynajmniej chyba nie za mojego życia. A co do Rumenki kojarzę zołunie jak ja zaczełam tu pisać,pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja tam nie rozumiem dlaczego cały swiat oplakuje jego smierc?Rozumiem ze byle idolem dla niekotrych ale zeby gadac o tym non stop w mediach?:-O Tak o nim głosno jak zmarl nasz kochany Papież....a przeciez Jackson mu nie dorównywał:-o Ja dzis bylam na zakupach i tylu fajnych menow widzialam:-D ale oczywiscie z lachami:( Albo byli juz mlodymi tatusiami:-O Chyba dla mnie nie ma juz takiego....nie zostalo nic z tych fajnych facetow:-O Uciekam nyny musze troche sobie jutro odespac moje wstawanie o 5:00 rano;) Milego weekendu Wam życze👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sexy jak Madonna umrze też bedzie tak głośno ,nie styty oni pokazali i będą pokazywać co to znaczy śpiewać,nagrywać swoje albumy ,występować na scenie.Król popu i tyle.Człowiek legenda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak jak Sexy lady tego nie rozumiem... boze przeżywają tą jego śmierc jakby był jakims zbawicielem... no cóż... Niestety nie mam komputera naprawionego i musze kupic nowy... zastaawiam sie nad laptopem... No dobra to chyba na tyle pa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No fakt przesadzają z Jacksonem ,puszczają na mtv non stop teledyski:O eh! no ale kiedys sie to musi skonczyc... sexy masz racje ze faceci sa fajni wszędzie ale cóż tego jak z laskami ,przecież nie odbije a podrywacz tez nie wchodzi w gre...nic tylko czekac na odpowiedni czas..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unitra w Laptopie trudniej jest coś wymienić niż w pececie. Wszyscy moi znajomi , którzy kupili sobie laptopa anrzekali i potem szybko wymieniali na peceta. Wiecie co? Gość tu na kafeterii zrobił mi odrobione wode z mózgu przez to ze dał mi do myślenia. Powiedział mianowicie ze w facecie czasem budzą sie ludzkie uczucia i zreczywiście woli zostawić dziewczyne zawczasu (zanim coś się rozwinie) niż ją skrztywdzić. Nie zamierzam z Nim gadać. Nie chce się dowiadywać . Nic nie chce robić.Ma swoją Rudą i za pare miesięcy urodzi im sie dziecko. Ja go spotykam to traktuje jedną z najbardziej nie lubianych przeze mnie osoób. Choć przecież tak nie jest, Marwti mnie jednak stan moich uczuć. Od kilku lat coś tam czuje do niego. i to nie może zniknąć na stałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu widzę przynajmniej rozsądne zołzy są i bardzo sie z tego ciesze,bo kiedyś weszłam na temat kochanki to myślałam że mnie szlak trafi te pindy sie niczego nie wstydzą i nie mają żadnych zachamować,jak facet im sie podoba to zrobią wszystko żeby go zdobyć,nawet jak jest żonaty,dzieciaty ,lub stary i bogaty.Kiedyś je tak zbluzgałam a one na to ,kompletnie nic ,tłumaczyły sie że ja ich nie rozumiem i wszystkie mnie atakowały ha ha .Pindy jedne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×