Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

Nie bądź taka skromna 4. O podobaniu nikt tu przecież nic nie mówił, bo trudno się podobać nie znając się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to mam chyba jakies nadprzyrodzone moce bo w mojej obecnosci ludzie sie lacza:p Jak bedzie jakies wesele pana GG i Sexy to wszystie zolzy maja byc obowiazkowo zaproszone:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na studiach mialam cwiczenia z takim panem GG(jego inicjaly) Byl super wspanialy i cudny;) ehh...on moglby mi o podazy,waloryzacji opowiadac nawet w trakcie... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czwórka jaka Ty dzisiaj napalona jesteś!!!!!!!!! chyba masz owulacje co??? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Irrenka...hmm...ja to goraca dziewczyna jestem:D Napalona mimo choroby hihi Owulacja..y...niedlugo hehe Ale juz, juz bede grzeczna;) Irrenka...jak leci w malzenstwie?Polecasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sexy.....milosc nie zna wieku:) Wazne zeby dobrze czuc sie ze soba,byc blisko i dawac to,co mamy najlepsze:) A GG jeszcze sie rozkreci,zobaczysz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czwóreczka w małżeństwie ok, nie narzekam jest w sumie tak samo jak przed (chwilami wydaje mi sie że lepiej, ale to chyba takie złudzenie ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko nie myslcie dziewczyny, ze ten mój to taki anioł w ciele męskim. Duuuuzo pracy w niego musiałam włozyc i wkładam jeszcze co jakiś czas. Był cięzki z niego przypadek, a wyszłam za niego bo od dłuższego czasu przejawiał duuużą poprawę :-) więc praca praca i praca - nad nim, nade mną (zołzą) i jest ok :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratuluje Irrenka:-D JA to sie zastanawaim czy trafie na tego JEDYNEGO:-O a moze bede zawsze sama:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiecie że to zawsze na początku znajomości jest tak pieknie i kolorowo, wesoło a póxniej sie zaczyna pierdaczyć... u nas było inaczej. Zaczeło sie kiepsko, były masakry a z czasem coraz lepiej i lepiej :-) a teraz jest czasem tak super, że uwierzyc nie moge :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Irrenka dzieki Slonce za pocieszenie:-D tylko najgorsze jest to ze facet traktowal mnie jak zabawke a ja nadal cos czuje do niego...co za porazka:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sexy to tak zazwyczaj jest, ten sentyment zostanie Ci pewnie na długo. ale musisz się szanowac! a poza tym jak się przeniesiesz do stolicy naszego województwa to tam bedziesz miała do wyboru do koloru :-) zobaczysz jakie fajne ciacha bedą sie Tobą interesować!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja mysle Irrenka ze tak bedzie bo jak nie to nie wiem:-O potne sie czy co :-P a co do tamtego to boje sie ze bede miala niedosyt ciagle....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sexy tak sobie zerknęłam teraz w Twoich znajomych, masz tam dużo chłopaków :-D :-) nie ma wsród nich kogos do kogo warto by "powachlowac rzęsami"???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×