Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

no czytalam ze tm jakis pan GG jest ale chyba nie o nim tak piszecie ze lalus?? Ja tez chetnie sie winka napije:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ufff ulżyło mi, że też mogę :-) no to toast za uroki singielowskiego zycia!!!! nikt nie truje, nie konroluje, mozna skakać z kwiatka na kwiatek :-) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miedzy jednym zwiazkiem a drugim to tylko 3 tygodnie singlem bylam:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normalnie skacze ze szczescia:D W pazdznierniku- Warszawa nalezy do mnie i mojego Mezczyzny :D tylko 3 dni ale cale 24 godizny na dobre razem:D A w grudniu Paryz:D wkoncu spelnia sie moje marzenia ... Ja tez jestem nie wyzyta choc mam kogos no ale ostatnio to jakis celibat wisi nad nami hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zazdroszcze paczka Tak bym cos slodkiego zjadla ale mam tylko kakao w domu hihi a poza tym to nie chce zeby mi zadek urosl hihi Juz mam na czym siedziec:p Pijemy dalej, siuppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czwórka ja chce schudnąc ze 4 kg bardzo, tylko mi ciężko to idzie, bo uwielbiam jeść dobre rzeczy a pączka daaawno nie jadłam, więc się skusiłam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Irrenka...do kogo Ty to mowisz....jam na sliwowicy wychowana hehe :p Siulka-ja tez mialabym sie na kim wyzyc,ale ja nie chce tak po zwierzecemu.Co sobie pogadam to moje, ale tak na prawde to chcialabym czegos glebszego,uczucia, dreszczyku a potem....podniecenia i igraszek hihi Jednak za porzadna jestem na przechodzenie z lozka do lozka Pijemy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja troche schudlam na Soutch Beach...ale jadlam troche monotonnie, przekonalam se ze bez chleba mozna zyc,bez slodkich napojow takze. Teraz tez staram sie uwazac,kupilam sprzet do cwiczen, moze jutro go dostane i zaczynam treningi zeby w wakcje moc bez obaw zalozyc bikini hihi a moje"wakacje" planuje w maju, czerwcu wiec czasu nie ma za wiele;) Ale paczka tez bym zjadla hihi,mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co za roznica czy w srodku czy pod koniec. pijemy dzisiaj bo wczoraj nikt nie chcial ze mna wypic i oblac zdany egzamin:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie to rzadna:) Ja nie pije bo jutro praktyki i praca, i tak caly tydzien od rana do wieczora zapierdziel ... Jedynie dzis nie pracuje i lezakuje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×