Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

Hope:) on mnie zablkowal na gg i na nk...itp.:-D wszedzie gdzie dalo..no cos uprzedzil mnie:-p nie wywale go.......bo nie bedzie widzial moich opisow na gg:-p A chce aby widzial jaka jestem happy ze nie placze po nim:) i wiem ze to robi specjalnie dlatego nie mam zamieru sie odzywac:-D tylko bawi mnie jego zachowanie:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzenik
ja tez bardzo bym prosiła o tą ksiązeczke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zoabczyl by.....bo ja mam zaznaczona opcje pokazuj status tylko znajomym:-D wiec by nie widzial...nawet z innego konta:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli byl;abys niedosteopna to by zobaczyl - tez mam ta opcje :) To nie widac statusu jak sie dostepnym, zaraz wracam czy niewidocznym :P Irrenka a dlaczegóż ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIE Hope.....jak ktos ma ta opcje to caly czas jest niedostepny dla tych osob ktorych nie ma na liscie.NAWET opisow nie ma .Nic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sexy jest sprawdzalam :) chyab ze jak ta osoba wejdzie na gg a T yw tym czasie bedziesz odstepna i potem staus zrobisz to nie widac odrazyu tylko za jakis czas, chyab ze zamknei sie i otowrzy gg ponownie :) Takze widac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i ja to spoxniony zaplon mam Madasia, Ratunku, Helcia, Unitra udzielajcie sie czesciej :D znajedźcie dla nas troche czasu Zołzole :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaa to musze to wyprobowac:) a macie Piekne ta druga ksiązke?? Dlaczego mężczyzni poslubiaja zołzy???Bo zalozylam temat...ale tam sie tylko konwersacje zaczely:-P jak ktoras z Was ma to poprosze na monica.m@wp.pl 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Ratunku to co na maila wysłaś to m isie w ogole nie podoba :) a ten "tron" różowy to m isie z doda kojarzy :O :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sexy to nie takie bulgoty :) ta płukałam gardło woda z sola bo mi Hope poleciła, dlatego miłam słone bulgoty :) bo tak wiesz gul gul gul robiłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope mi tez:P tak mysle...nie mam jeszcze kandydata,ale chetnie bym poczytala:-D musze byc w pogotowiu:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha :D ja nie moglam ze smiechu bo jak u mojej tzw.2-giej polowki bylam to wlansie mnie gardlo zaczelo bolec i poprobilam by mi w nicy wode z sola zrobil a on nigdy wczesniej nei slyszal o takich ekserymentach i stal w drzwiach do łazienki i patrzał jak to sie robi hahaha :D a ja ze smichu nie moglambo wlasnie jak robilam gul gul to on sie smial ze mnie :D ale go wygonilam raz raz :D bo nei moglam sie skupic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sexy hahaha dałąś z tym żołądkiem :D no własnie a Ci powiem ze ja irrenka kupila przeczytała i potem wyszla za mąż :D wiec moze tez kupie... :D :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
empik mam blisko jutro sobie kupie:-P bo dzis ide na manicure...paznokcie zelowe zrobic:-D dziekuje irrenka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×