Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość margatertta

moja rodzina i koleżanki śmieją się z mojego chłopaka

Polecane posty

Gość margatertta

jestem niebrzydka..w mniemaniu niektórych bardzo ładna,znalazłam faceta którego kocham który jest wg mnie po rostu NORMALNy nie powiem że piekny ale mianem brzydkiego go nie określe bo to najnormalniejszy w świecie facet i wg mnie narawde na ulicy nie rzykuwa uwagii swoją brzydotą po orstu facet jakich tysiace..Problemw tym że już kolejna koleżanka powiedziła mi "czy już naprawde ładniejszych facetów nie było?"cotka określiła go mianem "niespecjalnego"a babka zapytała podobnie jak koleżanka "a żadnego ładniejszego nie miałaś tam na oku?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ty sie tym przejmujesz? jak mi na kims zalezy to mam w dupie co kto o nim mysli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co za plytkie myslenie! W dupie miej ciotki,babki i pseudo-kolezanki!To Twoj facet,bron jak lwica!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwia1666
jezeli go naprawde kochasz to olewaj to co mowią inni. osoby Ci bliskie nie zdają sabie tylko sprawy ze krzywdza cie takim mowieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tusia tusia
A co sie przejmujesz? Nie chcą,niech na niego nie patrzą, nawet lepiej;] Kochana, to Twoj chłopak, kochasz go, wygląd nie ma takiego znaczenia. Albo zadaj sobie pytanie ile % z niego zajmuje sama twarz i czy warto sie przejmowac? Najwazniejsze jezeli Tobie sie podoba. I szczerze mowiąc dziwie się, ze ktokolwiem mogl Ci zwrocic w taki sposob uwagę. To conajmniej nie na miejscu;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dka
a za 20 lat wyłysieje i urośnie mu brzuch i bedzie że tak powiem nieapetyczny, a zapewne bedzie cie kochał dalej taksamo a moze i bardziej i każdy bedzie ci go zazdrościł bo to własciwie poczciwy facet jest :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modliszkaaaaaaaaa
A ja sie nie dziwie im. Skoro jestes ladna co se bierzesz paszteta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dka
a czy ta druga połowka twoich bliskich to same miss i mistery? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghdsgbdhbjksgbdhdfh
"modliszkaaaaaaaaa A ja sie nie dziwie im. Skoro jestes ladna co se bierzesz paszteta? " żeby takie tępe szmaty jak ty miały się nad czym zastanawiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×