Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

psyche27

Nie wie o mnie prawdy

Polecane posty

Moj mezczyzna nie wiem o mnie calej prawdy.Za kozadym razem,kiedy chce mu powiedziec o swojej rodzinie -mowi,ze nie jest to dla niego wazne i ze kocha mnie za to kim jestes.Wiem,ze powinien wiedziec o tym,ze moja matka jest alkoholiczka a brat odsiaduje kilkuletni wyrok.Najgorsze jest to,ze z pozoru jestem wyksztalcona kobieta sukcesu.Chce wspomniec,ze mieszkam za granica.Czy powinnam mu powiedziec?jak to zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _ashley
postaraj się o wolny czas dla Was obojga, tak zebyście się nigdzie ie spieszyli itd.powiedz że chcesz mu coś opowiedziec ale poproś go żeby nie przerywał dopóki nie skończysz....jesli naprawdę Cie kocha to myślę że nie zmieni swych uczuc pod wpływem Twoich wyznań, myslę że zrozumie Twoją sytuację rodzinną. Trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwi mnie Twoja postawa. Twoja i tych wszystkich lasek, które boją się powiedziec facetowi o czyms, co nie jest ich wina. Jestes głupia. Bo gdybys byla mądra, to wiedzialabys, ze facet, ktory skreslilby Cie z tego powodu, jest idiota. A skoro chcesz byc z idiota, to jestes glupia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez mam taka nadzieje.Za bardzo idealizuje moja osobe patrzac na mnie przez pryzmat pobytu za granica.Rzeczywistosc w Polsce wyglada calkiem inczej i to mu probuje wytlumaczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sluchaj! nie uwazam zebym byla glupia.Kazdy stara poznac korzenie osoby,z kotra sie zwiazuje-rowniez ja.Dla mnie model rodziny mojego chlopaka jest bardzo wazny,aby moc zrozumiec jego zachowanie i zobaczyc podobienstwa lub tez tak jak w miom przypadku-tylko przeciwienstwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedz mu od razu , jezts zauroczony, zakochany, zrozumie. Pozniej bedzie mial zal do Ciebie . Niesmak. Powiedz od razu. Tez 5 lat temu mialam taki dylemat. Dzis bardzo zaluje . W miedzyczasie zmarla moja mama , nie mogl pojechac na pogrzeb, bo zatailam moje pochodzenie ( podobna sytuacja) . A tylko jego wtedy potrzebowalam. Kochalam go strasznie. Prosze, powiedz teraz. Bedziesz zys bez balastow. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×