Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zniesmaczona po wczoraj

Dlaczego faceci zawsze przekręcają kota ogonem?

Polecane posty

Gość A czy słowo zawsze
Też je uwielbiam. Są kompletnie bezproduktywne, ale przynajmniej dają mi szansę dojebać ludziom tak kategorycznie nadużywającym tych słów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale nie robią tego...
... częściej niż kobiety. Jeśli nie jest to nagminne i da się z tym wytrzymać nie ma co robić afery :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość etam
to jeszcze jedna rzecz: nie mówi się: przekręcać, tylko odwracać kota ogonem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inna świetnma sytuacja: facet z kobietą spotykaja się na niezobowiązujący seks. Po kilku miesiącach znudzony facet znajduje sobie nową kochankę, i nie wie jak skończyć stary romans, więc mówi swojej kochance że ma tego dość i chce odejść bo ona chce tylko seksu i nie traktuje go poważnie....." i obrażony odchodzi... :):) autentyczne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
etam to jeszcze jedna rzecz: nie mówi się: przekręcać, tylko odwracać kota ogonem Nie nalezy nikogo dyskryminowac, kazdy ma swoj wlasny fetysz i jesli zamiast obracac kotki lubi je przekrecic to nic nam do tego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
retro, no tak, kobieta w identycznej sytuacji twierdzi, że odchodzi, bo nie zasługuje na takiego dobrego faceta :D:D:D Jak jest mało inteligentny ,to się biedulek drapie po głowie i zastanawia, jak jest bystrzejszy, to wie, że kobieta go uważa za ostatnią ciamajdę :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniesmaczona po wczoraj
z tym odkręcaniem i przekrecaniem- co to wogóle ma byc? Ja moge powiedzieć rownie dobrze że nie mówi sie pole tylko podwórze:(, śmiech na sali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszankaaa
nie mozesz tak powiedziec :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kyyrene ok:) ale rzadko która kobieta odejdzie zwalając winę na faceta. A facet zawsze wytrze sobie gębę, czy może raczej jaja, i odejdzie w spokoju sumienia, cała wine zostawiając kobiecie. :) Cały wolny i bez winy. Bo to ona była zła, nie taka, prowokowała, chciała się zabawić, jest głupia, jest dziwką, jest mało seksi, mało aktywna w łóżku, przytyła, itd itp. On zawsze jest w porządku:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
retro, tak :) I to bardzo miło wygląda, natomiast, jak się zastanowić nad tym, dlaczego tak robimy, to już tak miło nie jest. Cudowne z nas hipokrytki :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A czy słowo zawsze
NIe możesz tak powiedzieć, gdyż po raz kolejny fakty są przeciwko Tobie. Decyzją Rady Języka Polskiego sprzed trzech lat forma "pole" i "na pole" zostały uznane za historyczne i prawidłowe na terenach historycznej Małopolski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszankaaa
..mysle , ze najlepiej przyznac autorce racje i niech zyje nadal w swiecie bajek ...jako ta biedna i pokrzywdzona :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszce jeden przykład: Móju osobisty facet sprzed kilku lat za jakieś sprzeciwienie mu się w wąznej sprawie postanowił ukarać mnie brakiem kontaktu fizycznego:) Biorąc to za fanaberię, zaczęłam się do niego dobierać, ale wykrecił się jakąs ewidentną bzdurą. Nie przewidział że kara może mieć zastosowanie i z drugiej strony...:):) Po kilku dniach przyszedł przeprosić, ale zamiast kwiatów dostałam.. kaktusika w doniczce żebym sobie zapamiętała że to ja jestem be, a nie on:):) Smiech na sali:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniesmaczona po wczoraj
odpieprzcie sie ode mnie, kurde, napisałam że odwracają bo task jest. nie wiem czemu sie tak mnie uczepiliście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszankaaa
bo tak jest ! - tupnij jeszcze noga i obroc sie na piecie - prosze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kyyrene mając wybór między byciem hipokrytką a zwykłą idiotką, wybieram to pierwsze:) Oni najczęsciej wybierając bycie idiotą , ale to ich sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
retro, ja naprawdę nie wiem, co Ty masz w sobie takiego, że strasznie dziwaczne typy do Ciebie lgną :D Ze mna zrywano elegancko, obaj wzięli grzecznie winę na siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macie
Chciałbym się dowiedzieć czy poprawny jest zwrot odkręcać kota ogonem? Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam. Frazeologizm o kocie, mający znaczenie 'przedstawiać sprawę w sposób wykrętny, fałszywy; przeinaczać coś' ma dwa warianty: odwracać/odwrócić kota ogonem i�wykręcać/wykręcić kota ogonem. Łączę pozdrowienia - prof. dr hab. Mirosław Skarżyński

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ze mna zrywano elegancko, obaj wzięli grzecznie winę na siebie" z pewnością bardzo slusznie:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
retro, uważasz, że powiedzenie "wybacz, odchodzę, Ty mi się znudziłeś, mam kogoś innego", to zrobienie z siebie idiotki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość etam
a wyobrażacie sobie, jakby faceci zawsze byli szczerzy do bólu? i zamiast tych ściem walili prosto z mostu: wkurwiłem się dzisiaj w robocie na szefa, więc zejdź mi z drogi, bo wyładuje na Tobie swoją skumulowaną złość i będzie afera :) Moim zdaniem, porozumiewamy się jakimś tam umownym językiem i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaki ja slepy i glupi bylem przez cale moje zycie. Pora zaczac jak cos spieprze obwiniac kobiete przeciez wszyscy faceci tak robia. Chyba ze - tak mam idealne wyjscie. Nie wie moze ktos ile kosztuje operacja zmiany plci ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie Kyyrene mówiłyśy o: - kobiecej hipokryzji czyli : odchodze bo jesteś dla mnie za dobry. a myślę: jesteś chłopie do bani. - kompletnym idiotyźmie, czyli jak to robią faceci, całkowitym zrzuceniu odpowiedzialności za porażkę na kobietę, i umycie rąk ( raczej powinnam użyć słowa : debilizm) Natomiast szczere przyznanie ze odchodzę bo mam kogoś innego, to najlepszy sposób, aczkolwiek również niezbiezpiecznie graniczący ze świństwem.:) Czy są dobre sposoby na zerwanie..? Nie ma chyba. każdy jest na swój sposób beznadziejny. Kurdze, chętnie bym pogadała, ale cąłkowicie brak mi czasu...:( Do miłego zobaczenia Kyreno:) pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszankaaa
moze wlasciwie nalezaloby sie zastanowic nad tym kotem, w koncu on jest glownym powodem tego sporu ... ..bo jesli mezczyzna zneca sie nad zwierzeciem to chyba trzeba to gdzies zglosic :O....i jesli autorka pisze , ze zawsze ...to moze powinnam sie jednak cieszyc , ze kota nie mam..bo nie grozi mu zadna krzywda z rak mezczyzny....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swoją drogą, na sytuację "mam kogś innego" z zasady pracują obie strony :) A do tematu : nie wszyscy faceci i nie zawsze :) Moi z zasady tego nie robili, poza eksmężem. No to jest EKS :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość etam
Widzę, że kolejni znawcy ludzkiej natury zawitali. Nie ma jak doświadczenie życiowe zdobyte w necie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaszankaaa moze wlasciwie nalezaloby sie zastanowic nad tym kotem, w koncu on jest glownym powodem tego sporu ... ..bo jesli mezczyzna zneca sie nad zwierzeciem to chyba trzeba to gdzies zglosic ....i jesli autorka pisze , ze zawsze ...to moze powinnam sie jednak cieszyc , ze kota nie mam..bo nie grozi mu zadna krzywda z rak mezczyzny.... skad u Ciebie bledne podejscie ze mezczyzna musi sie nad kotem znecac. Owszem lubimy sie troszke z futrzakami podraznic zanim je zaczniemy obracac ale znecanie to zdecydowanie zbyt duze slowo. Komiczne - kilkanascie razy z liscia dostales, az mi sie nie chce wiezyc.No ale pora wyciagnac wnioski, jak widac na same potwory w kociej skorze natrafiales, skory ty miales to watpliwe szczescie to pewnie wielu facetow poza toba rowniez, no ale skoro wielu facetow mialo podobne przezycia to mozemy zalozyc ze jednak wszyscy z drobnymi wyjatkami potwierdzajacymi regule. Tak wiec teraz pytanie byc baba zle, byc facetem tez niedobrze tak wiec jakie opcje mi zostaja ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brail, zdarzają się porzadni mężczyźni porządne kobiety (porzadność w sensie umiejętności przyznania sie do winy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kyyrene roznica miedzy toba a mna polega na tym ze ty mowisz "zdazaja sie" a ja mowie ze jest ich duzo wiecej niz dozwolony blad statystyczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×