Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rafałłłl

dlaczego tak mało kobiet ma naturalny kolor włosów

Polecane posty

Gość rafałłłl

juz nie wazne czy brunetka czy ciemna blindynka czy jasna ale swój a teraz kazda sie robi na ciemny braz albo jasny blond:Oprzez to wiekszośc dziewczyn wyglada po porstu pospolicie a w swoicm kolorze wygladałyby oryginalniej i lepiej a tak kazda wyglada podobnie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"a teraz kazda sie robi na ciemny braz albo jasny blond" nie generalizuj :O ja mam swoje naturalne czarne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gadasz bezedury Bezedury
Kiedy jeszcze farbowalam włosy to robiłam to albo z potrzeby zmiany, albo z nudów, co jedno wychodzi, albo dlatego, że wydawało mi sie, że w takim kolorze będę wyglądać lepiej, ładniej itp. I chyba większosć kobiet dlatego farbuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam naturalny
nie chce mi sie farbowac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafałłłl
wh no ja rozumiem silwe ale poki kobieta jest młoda to jaki by niebył jej własny kolor bedzie jej wnim lepiej..bo jest zrowszy i żywszy..najgorsze sa te co sie robia na czarno albo na ciemny raz..najczesniej zauwazyłem farbuja sie kobiety co naturalnie sa szatynkami albo ciemnymi blondynkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehhehehe
JA nie farbuje a kazdy mowi ze farbuje bo mam taki ladny brążowy kolor :P i dlatego nie farbuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gazeta wyborcza
Ja mam zupelnie naturalny kolor wlosow. Nie lubie go za bardzo, ale trzymam go bo uwielbia moj facet no i nie musze tracic czasu na farbowanie odrostow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego piszecie jaki macie
kolor włosow i że nie farbujecie i och i ach? Temat topiku jest chyba inny :D Ach, ta prózność :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gazeta wyborcza
Piszemy, ze mamy naturalny kolor wlosow by zwrocicv uwage autorowi, ze sa jeszcze kobiety co posiadaja naturalny kolor wlosow a nie, ze wszystkie farbowane. Choc ja osobiscie nie mam nic do farbowanych byle by byly z gustem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehhehehe
trzeba si,ę pochwalić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego piszecie jaki macie
no o.k. :P Ale fakt, faktem, ja też zauważyłam, że mało kobiet nie farbuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kiedyś farbowałam na czerwono, strasznie mi się to podoba bo podkresiał mój temperament, ale wróciłam do naturanego który też mi się podoba i zaczełam zapuszczac, a zawsze miałam 5 cm najdłuższe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego farbuja bo gdyby tego nie robily to byloby 90% szarych myszek na ulicach :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehhehehe
zobaczą na starosc jakie bedą mialy przezedzone kudły :P moja kolezanka ciagla na czarno maluje i tak jej skore na gorze widac feeee a taka mloda a wlosy jakby piecdziesiatke miala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam farbowane, znaczy sie raz zafarbowalam na ciemny braz bo bylam ciekawa czy mi w nim pasuje :P ( z natury bardzo jasna blondynka jestem) nie wygladalam zle bo kolor wlosow mialam pod kolor oczu, ale znudzil mi sie ten kolor i to dosc szybko wiec chcialam wrocic do swojego blondu, dlugo mi zeszlo zanim do niego doszlam, jeszcze oczywiscie nie jest taki jak powinien ale juz nie farbuje odrosty nie sa tak widoczne wiec niech sobie rosna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaha wygladałby oryginalni
????????????? to sie uśmiałam:o prawda taka, że większość Polek ma obrzydliwy nijaki kolor włosów:o i jak mają chodzić z taką sraka na głowie wolą udawać super brunetki lub debilne blondyny:D:D:D :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czym ta
koleżanka maluje ? :O:O Maluje to się chyba farbami w przedszkolu a nie włosy na głowie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozatym ucze sie w szkole o profilu fryzjerskim ( techik fryzjer ) wiec to bylo normlane ze bede robic eksperymenty, no ale zawsze sa jakies plusy :p mamy takie sprzety kosmetyki do pielegnacji i farby bardzo dobrej jakosci ze wlosy sie poprostu nie niszcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehhehehe
ku rwa co za roznica powypala im łby cebulki i beda lyse chodzily dopiero beda fajnie wygladaly hehhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E tam...jak mało? ja tam znam całkiem sporo dziewczyn mających naturalny kolor włosów ( w tym i ja).😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farbuje włosy 9 rok :) nie jestem lysa:P stosuje odzywki do wlosów,dobre szampony i preparaty wzmacniajace . Farbuje dlatego zę moj naturalny kolor przypomina kolor wlosów 50%polek.. nijaki myszkowaty i szarawy.. po co mam sie oszpecac skoro ktoś wymyslil farbke :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strasznie uogólniasz
ja mam włosy kręcone i ich nie prostuję i mam naturalny kolor i nie farbuję. Sporo jest takich dziewczyn, widocznie szukasz nie tam, gdzie trzeba. U mnie na uczelni w grupie na 15 dziewczyn włosy farbuje jedna....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flirty thirty
Ja zawsze bylam zwolenniczka naturalnego koloru wlosow. Niestety w wieku 28 lat mialam juz sporo siwych wlosow, a w wieku 30 lat to juz 1/3 siwych - geny po tacie niestety... :( A mlodej kobiecie nie do twarzy z siwizna, zwlaszcza jak ma naturalnie ciemne wlosy.... i teraz musze farbowac, szczegolnie, ze mam prace w ktorej zadbany wyglad jest wymagany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pain au ccolat
ja mam naturalny🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pain au chcolat
to bylam ja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja farbuję włosy
zlinczujcie mnie proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×