Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wesoly blondyn

Chcecie przystojnych ale tylko tych naturalnie ładnych

Polecane posty

Gość Coala - podobno Bi
klaudka - facet i stringi!!!! nie hce byc wredny bo nic mi do nich ale to chyba wtedy jest gejem:) a co do depilacji to kobialki sa gladkie, a faceci wlochaci - i tak ma byc bo my lubimy sie przytulac do gladkich cialek:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gazeta wyborcza
I ja naprawde uwazam, ze nasi panowie z urody wcale nie sa brzydcy tylko niech po prostu zaczna bardziej o siebie dbac i niech maja wiecej samokrytycyzmu wobec siebie i bardziej pozytywne nastawienie a nie dziewczyna ich nie chce to zaraz zwalanie, ze obciaga czarnym czy cos w tym stylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Coala - podobno Bi
no nie kce byc sroczka co wlasny ogon chwali, ale uwazam ze Polacy plci obojga naleza do ladniejszych narodkow. z tym ze kobiety nasze od zawsze maja styl i gust i nie odstaja od reszty swiata, zas my rzeczywiscie mamy prpoblem z dbaniem o siebie. primo: jak tylko ktos bardziej dba to jest podejrzewany o gejowatosc. secundo: nawet kobiety czasami (moja siostra) uwaza ze facetowi wystarczy tylko mydlo i brzytwa, a cos wiecej to fanaberia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylam kiedys nad morzem wynajelam domek na czas pobytu pani wlascicielka kiedys przyszla wsciekla i krzyczy: wy nie pracujecie w polu zeby sie kapac dwa razy dziennie!!! tak a propos higieny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Coala - podobno Bi
buahahaha....a to siermiezna polska wlasnie. ps. co odpowiedzialas zolzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gazeta wyborcza
jak tylko ktos bardziej dba to jest podejrzewany o gejowatosc.---mysle, ze po prostu trzeba zachowac zasade zlotego srodka. Jak najbardziej jestem za tym by dbac o siebie, myc sie, ubierac sie elegancko, miec fajna fryzure. Przesada jest jednak gdy facet zaczyna sie malowac i depilowac. Wystarczy po prostu dbac o siebie i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy to zreszta tylko w pl.. nie wiem za duzo swiata nie zwiedzilam ale mam wrazenie ze ludzie sa wszedzie jednakowi (czyli rozni ) i z pewnoscia na cywilizowanym zachodzie tez mozna spotkac niejednego gniota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Coala - podobno Bi
pewnie tak. ale to gdzies na blokowiskach, zlych przedmiesciach. a u nas trafia sie to w samym centrum. w ogole cxzasami sobie mysle ze jestesmy dziwnym narodkiem. nigdzie w europie nie widzialem tylu facetow ogolonych na pale, lazacych w dresach czy tez w tzw, stroju sportowym, z lancuhami na szyjach itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×