Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ooolaaaaaa22

wiem że wszyscy mamy wady ale czy wyiść za niego

Polecane posty

Gość ooolaaaaaa22

kochm go mam dopiero 22 lata za ół roku slub jednak ja coraz bardziej zaczynam sie zastanawiac.mj facet co tu duzo mówic ma cięzki charakter jest strasznym pedantem do tego ma strasznie choleryczne usposobienie.Ja tez nie jestem bez wad wodóznieniu od niego jestem Mega balaganiarą...ale on...jest taki wybuchowy niby jest zły ale bardzo emocjonalnie na wszytsko reaguje wieczniekrzyczy i się wścieka.Dużo jest ludzi o takim usposobieniu..ale czy po slubie nie bedzie jeszce gorzej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesli teraz masz takie ale
to czemu sie zgodziles za niego wyjsc ?...po co masz marnowac chlopakowi zycie ..zostaw go ..znajdzie lepsza:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehahahhahahahhahahhhaaa
straszny pedant z bałaganiarą..to będzie pikantny i bardzo żywy związek nudzić się na pewno nie będziecie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bezedury-------------------> z całym szacunkiem, za pół miesiąca kończę 23 lata, jestem z facetem od siedmiu lat, w przyszłym roku, tj. w czerwcu pobieramy się. Czy sugerujesz, że ze mną też jest coś nie tak?! Nie rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecznie krzyczący pedant, o cholerycznym usposobieniu. Cóż, jak dla mnie fantastyczny materiał na męża;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bezedury (bezedury@o2.pl) "Czy sugerujesz, że ze mną też jest coś nie tak?!" Oczywiście i ja podpisuje sie pod tym.by z kims lat 7 i do tej pory nnie wiedziec czy jest sie kogos pewnym :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzyżyk na drogę
daj sobie spokój, nawet jak juz wszystko ustalone, wykończysz się przy takim gościu, ja wytrzymałam przy takim 4 lata i to sa najgorsze lata mojego zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooolllaaaaaaaaa 22
\"A czemu tak szybko ślub? \" nie bój się skarbie, nie z powodu wpadki :) nie każdy musi czekać do 40 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez pracuje w biurze
Ile lat ma Bezedury?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, no wiem, że nie wpadka... Ale 22 lata to młody wiek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooolllaaaaaaaaa 22
to na górze do podszyw ale to prawda nie zpowodu wpadki on mnie jkocha i bardzo nalega na te slub zareczylam sie pół roku temu wtedy jeszcz enie było tak zle ale zmiesiaca namiesiac on sie robi coraz gorszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×