Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lori 21

Zawod - PROSTYTUTKA

Polecane posty

Gość lori 21

Sama nia nie jestem. Nigdy nie bede? Nie jestem jeszcze? To niewazne. Temat zakladam po to, aby poznac opinie pan na ten temat. Najbardziej interesuja mnie wypowiedzi i osad kobiet bedacych w temacie. Jak to naprawde wyglada? Czy wyrzuty sumienia z czasem przechodza? Czy moze nigdy ich nie bylo? Czym rozni sie bycie dziwka ekskluzywna od zwyklej? Czy ktos sila zmusza was do pozostania w zawodzie kiedy wy chcecie juz odejsc? Pytania na poczatek Mam nadzieje, ze rozwinie sie ciekawa dyskusja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale gupia
nie rozwinie sie. Jesteś wtórna w tym temacie. Poszukaj se na forumi poczytaj, a nie zakladasz 40 topik na ten sam temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lori21
ale czy jeśli obciągam regularnie drużynie piłkarskiej Pcimianka Szkorbut to jestem prostytutką? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lori 21
Purpurowa czemu tak piszesz? Czyzbys mi odradzala wchodzenie w ten swiat? Rzeczywiscie jest az tak strasznie? Jezeli tak to napisz dlaczego. Zastanawiam sie nad tym bardzo intensywnie, moze warto mnie ostrzec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa1989- nie podszywacz
a łza (z ktora na moim topiku sie poklocilam) jak zwykle na wszystkie topiki o prostytucji wchodzi i udaje mądralę choc twierdzi,iz prostytutcja sie nie interesuje. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DYGRESJA :) ALE OBOK WĄTKU Lepsza prostytutka od kobiet od tzw. sponsoringu. I jest NIEISTOTNE to ze te drugie \"same wybierają z kim\". Być może z byłą prostytutką bym się związał. Ale nie z byłą dziewczyną od sponsoringu :O (albo i zerwał po poznaniu jej przeszłości) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paco rabannne
pupurowa łza ile bierzesz za godzinke ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To straszne co napiszę, ale kręci mnie sponsoring. A tak naprawdę to okropne jest dla mnie to, że niektóre kobiety robią to z wyboru, a inne bo są zmuszane i maltretowane fizycznie i psychicznie. Świat stanął na głowie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paco rabannne
skonczyłaś juz z tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lori_21
Łza ja nie pytam bez powodu. Chce podjac prace w tym zawodzie... jednak nie znam nikogo z tych kregow osobiscie, dlatego licze, ze dowiem sie czegos na forum od madrzejszych ode mnie osob. Nie chce opisywac ostatnich wydarzen z mojego zycia, ale sytuacja wydaje sie byc beznadziejna po serii zlych reczy ktore mnie spotkaly. Prosze o wyrozumialosc i cierpliwosc a takze cenne wskazowki :) Po pierwsze i Najwazniejsze! chcialam zapytac o bezpieczenstwo, tzn. jezeli bede chciala ktoregos dnia z tego odejsc, to czy bedzie taka sytuacja, ze "miejsce pracy" nie pozwoli mi na to, bedzie szantazowac rozpowszechnianiem zdjec bez zakrytej twarzy itp itd. ??? Z gory dzieki za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lori, ale Purpurowa o pracy prostytutki wie mniej więcej tyle samo co Ty. Sama znajdziesz w necie znacznie więcej informacji, do tego będą miały jedną zaletę - mogą być prawdziwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja kolezanka jest prostytutka, stoi przy drodze i dorabia sobie sponsoringiem. Jest nia z wyboru, mogla isc do normalnej pracy, ale nie zarobilaby tyle samo... i nie ma zamiaru z tym konczyc, bo przyzwyczaila sie do zycia \"na poziomie\" chociaz nieraz trzeba sie nacierpiec. Klienci sa rozni, mlodzi, starzy, dziwacy, zboczency... opowiadala mi wiele niezbyt ciekawych historii, sluchajac niektorych wlos sie na glowie jezy. Zostala zgwalcona o ile mozna tak to nazweac, zostawiona w srodku lasu, bez kasy... Jest mezatka, maz wie, ale udaje, ze nie wie... tak mu wygodzniej, bo nie musza martwic sie o pieniadze, bo moze pozwalac sobie na drogie zakupy. To chore!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lori_21
Mieszkam w Warszawie, bo tu studiuje na dwoch kierunkach i te studia chce skonczyc. Czy poddac sie obawie, ze moge kiedys napatoczyc sie na osobe ktora znam, albo ktora zna mnie? Czy Ty Purpurowa pracujesz w wiekszym miescie? Po czym poznac 'luksusowy' lokal z 'lepsza' klientela? Czym sie roznia prywatne agencje od call girl? A moze w zakres obowiazkow prostytutki wchodza obydwie rzeczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Purpurko, to nie ja twierdziłem, że nie da się patrzeć facetowi w oczy robiąc mu laskę. To nie ja studiowałem na takim kierunku gdzie semestr trwał miesiąc. Nie chce mi się dalej wymieniać. A dlaczego się odzywam? Bo Ci to obiecałem kotku. Miałaś się ode mnie odpieprzyć. Do wczoraj miałaś spokój. Nie komentowałaś moich wypowiedzi, mimo że kilka razy pisaliśmy w tym samym topicu. Ja nie mam galopującej sklerozy. I dotrzymuję obietnic. Jesteś mitomanką, trudno, trzeba było ze mną nie zaczynać :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeśli chodzi o hotele - to w jakich Ty byłaś? Ochrona pójdzie odprowadzić prostytutkę (zresztą nieważne kogo) do gościa hotelowego i będzie go spisywać? Bo on w tym pokoju to się nagle zmaterializował i nie mają go w książce? I oczywiście wynajął pokój dla dwóch osób? Co Ty za bzdury kobieto wypisujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Purpurowa - "...to wtedy mow tak, zeby Cie odprowadzila ochrona do drzwi pokoju,i wtedy będą musieli jego też spisać z dowodu, ciekawe czy będzie chciał?" To może ja napisałem? Naucz się czytać ze zrozumieniem, już dawno powinnaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Purpurko, czy to duża przerwa? Opowiedz Lori na co Ty pozwalałaś. Wszyscy wiemy, że laski nie robiłaś. Ciekawe, że dla Ciebie taniec przy rurze i dawanie dupy to to samo. Może dlatego, że o jednym i drugim nie masz pojęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wolałbym, żebyś zamiast skrutów postarała się nie robić skrótów. Żadne "ale" Napisz proszę, kiedy Twoim zdaniem ochrona spisuje gościa hotelowego w jego pokoju?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Purpurowa, nie odgrzewaj starej śpiewki bo nigdy nie byłaś prostytutką i większość forumowiczów o tym wie. Nie ściemniaj kolejnym. W jakim hotelu wpuszczają same prostytutki? Ciekawe, że jak ja wchodziłem jako gość nikt mnie nigdy nie spisał... No ale może nie wyglądam jak prostytutka. Napisałaś wyraźnie, że ochrona będzie spisywać gościa hotelowego w jego pokoju z dowodu. Może zacznij pisać zrozumiale?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lori_21
Utnę temat stwierdzeniem, że wszystko zależy od hotelu. Mariott, Sheraton - nie spisują gości hotelowych o żadnej porze dnia i nocy, co czynią w innych, np. Sobieski, Hyatt, Holiday Inn. Łza, ile z Twojego zarobku zabiera alfons? Jest jakaś stała cena procentowa, czy wszystko zależy? Ile to zazwyczaj jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ależ
Lza zaraz napisze, ze teraz jej placi szef na koniec kazdego miesiaca stala pensje, ktora wynosi tyle, ile tydzien pracy prostytutki. Ale konkretnej odpowiedzi Lza nie da, nie licz na to lori:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się z ależ. Purpurowa jeszcze nie dotarła do informacji ile zarabiają prostytutki i ile bierze alfons. Zadajesz bardzo trudne pytania licealistce Lori. A z tymi hotelami to aż przyjemnie mądrego poczytać :) Między innymi odpowiedzi wkręconej Purpurki powinny Ci dać do myślenia. Każdy w miarę rozgarnięty człowiek wie, że w każdym hotelu może być inaczej. Szansa na to, że ja i Purpurowa byliśmy w takim samym i do tego w tylko jednym jest bliska zeru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×