Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fff...

jak to zwalczyc w sobie?

Polecane posty

Gość fff...

jak zwalczyc zazdrosc? jest mi z tym zle, to nie ja skoro zle sie z tym czuje:( ale nie umiem nad nia zapanowac, jestem zazdrosna o siostre, ze jej sie wiedzie lepiej ode mnie, ma przystojnego chlopaka, caly czas jakies foty na naszej klasie, grecja 2007, chiny 2008, czy Francja 2008 . A ja nie mam na to pieniedzy, zarabiam nie wiele, borykam sie z problemami zdrowotnymi i to glownie lekarstwa zzeraja to co zarobie. Ja chce walczyc z zazdroscia ale nie wiem od czego zaczac, na sile sobie wmawiam ze nie bede ale nic to nie daje. Czy ktos mi pomoze, doradzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojojiasd
nie daj sie dobijac naszaklasa , to glupota tak sie wystawiac tam i szpanowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fff...
ojoj tez uwazam, ze troche to smieszne nie wiadomo ile zdjec ok z jednej strony ludzi chca sie pochwalic tych ich szczesciem ale z drugiej strony przesadzaja. moja siostra rzuca foty z zzagranicy , z gor , z nad morza, a wczesniej jakies wystudiowane pozy z pokoju na lozku. troche to smieszne ale ona chyba nie zdaje sobie sprawy. Ale skoro ludzie zachwalaja jej faceta i wogole słodza strasznie to chyba wiekszosc to akceptuje i nie widzi w tym nic zlego? Tak bym chciala, ze by mi tutaj ktos doradzil jak sie tego wyzbyc, jak pracowac nad ta moja zazdroscia. Jest ciezko kiedy tylko siostra sie pojawi jest wychwalana jakiego przystojnego ma faceta i opowiada gdzie nie byla itd. Mnie jest wtedy przykro chociaz powinnam sie cieszyc jej szczesciem. Tak mi zle z tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan1
twoja siostra jest niepowazna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jghfhf
pewnie przez tą zazdrosc ejstes taka chora. zajmij sie lepiej rozwojem duchowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×