Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ZOŁZA28

Mam być wredna..?

Polecane posty

Gość ZOŁZA28

Mój mąż za pzrę dni wyjeżdża na szkolenie na 6 m-cy. Bedzie mnie odwiedzał może raz w m-cu. Wściekłam się na niego bo ostatnie dni spędzi w pracy i z kolegami na pożegnalnych piwkach! Dla mnie zostawił ostatni wieczór. Mam do niego żal i jestem zła. I chyba tak zorganizuję sobie ten ostatni wieczór, aby nie spędzić go z mężem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZOŁZA28
tak, na pewno. Twierdzi, że to ja nie mam dla niego czasu. Będzie się łasił cały wieczór, ale go oleję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżeli chcesz żeby przez 6-m-cy pamiętał Cię jako wredną zołzę i zastanawiał się czy żeczywiście chce z tobą byc to rób tak dalej. ja na twoim miejscu zrobiłabym wszystko żeby już po przekroczeniu progu za tobą tęskinił i nie myślał o żadnej innej gdy będzie tam z dala od ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spanish Inquisition
Zołza, może przyjeżdżac do Ciebie z pocieszeniem :D ? Co weekend ;) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZOŁZA28
no ale mam mu sie podlizywać? on specjalnie umówił się z kolegami, mimo,że wiedział że mnie to wkurzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZOŁZA28 Mój mąż za pzrę dni wyjeżdża na szkolenie na 6 m-cy. Bedzie mnie odwiedzał może raz w m-cu. Wściekłam się na niego bo ostatnie dni spędzi w pracy i z kolegami na pożegnalnych piwkach! Dla mnie zostawił ostatni wieczór. Mam do niego żal i jestem zła. I chyba tak zorganizuję sobie ten ostatni wieczór, aby nie spędzić go z mężem tylko pozniej sie nie zdziw ze to szkolenie z 6 miesiecy znacznie sie przedłuzy....:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet ze szkolenia
piekne sa te szkolenia PIEKNE sa Wam powiadam mnostwo atrakcji!!!!!!!!!! i kopulacji zyc nie umierac!!!!!! najchetniej caly czas bym sie szkollil!!! a te niewyzyte kobiety na szkoleniach!!!!!!!!! niebo w gebie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
twoje podejscie nie ma sensu chcesz zmarnowac ostatni wspolny wieczor na strojenie fochow? nie bedzie Ci szkoda po fakcie? nie radze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZOŁZA28
przemyślę to jeszcze jak mi złość opadnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam na niejednym szkoleniu byli faceci ale jak ktoś ma olej w głowie i do kogo wracac to nie d....py mu w głowie. facet od szkoleń lecz się!! i gdzie ty jeździsz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet ze szkolenia
jak gdzie? na szkolenia!!!! dlaczego mam sie leczyc?-pisze prawde!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli albo brak oleju w głowie (więcej pestek ze słonecznika ) albo jesteś samotny !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bądź wredna powiedz mu że tęsknisz już za nim i jesteś odrobinę zazdrosna o te jego wieczorki z kumplami a mówiąc to całuj go namiętnie i szeptaj do uszka trzymają rękę no wiesz gdzie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×