Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gwiazdeczka kochana

PIEDOLE NIE ROBIE.............................

Polecane posty

no wiesz ,,, na razie nie pracuje ale jak bede zarabiac to bym ci oddala oczywscie to dopiero bedzie za pare latek albo wiecej bo wiesz dzis ciezko znalesc jakas dobra prace a byle czego sie nie lapie.. to jak z tym kontem? przeciez masz kase

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znafca83
Gwiazdeczko miła zaden krem nie pomoze i tak Twoja kuracja tez przykro mi :( maluj sie uzywaj podkladow Twoj miso nie zauwazy wez slub i po slubie zobaczy ale bedzie za pozno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znafca83
prosze nie przeklinaj Damie nie wypada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freeeeeee
gwiazdko przeciez nie musisz sie tak denerwowac , nie kazda dziewczyna moze byc piekna, nie kazda moze byc szczupla i niepiegowata,ze akurat tobie sie tak ulozylo w zyciu ....wspolczuje :( to jak wiesz juz czyj martwy plod jest lepszy na twoje wielgachne piegi??chlopca czy dziewczynki, moze gdybys byla martwa to posluzylabys jako krem na czyjes piegi, nie musialabys znosic swojej otylosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znafca83
to jest nie prawda sa dobre osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znafca83
zolta druga zolta i automatycznie czerwona aut !!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freeeeeee
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znafca83
nie wiem za przeklenstwa pieguski Twoje sa ale wlasnie ja wiem czego sa przyczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja sie nie denerwuje :) jestem piekna sczupła mam idealne cialo idealne rysy twarzy fajnie sie ubieram mam dobre ciuchy kosmetyki duzo przyjaciol znajomych podobam sie facetom woze sie zajebistymi autami tylko probelmem sa piegi i przez to mam kompleksy dlaatego chce sie ich pozbyc kapujesz deb***ko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znafca83
Gwiazdeczko a czy zanajomi wiedza ze masz piegi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freeeeeee
gwiazdeczko wulgarna, puknij sie w swoja mala glowke, pusta .....moze jeszcze pusta....miejmy nadzieje.... i zastanow sie co piszesz ,jak piszesz, o kim piszesz, bo w przyszlosci mozesz tego barrrrdzo zalowac kochana wiele ludzi traci swoje dzieci ktore kochaja, dzieci umieraja, to jest tragedia wiesz??? a ty piszesz o martwych plodach jak o rzeczy, ktora lepsza... zastanow ty sie !!! bo jak nie to ci jeszcze cos niemilego powiem, wiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znafca83
Gwiazdeczko spokoj zero wulgarnych slow!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×