Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gwiazdeczka kochana

PIEDOLE NIE ROBIE.............................

Polecane posty

Gość znafca83
czyli znajomi wiedza ale faceci tez przeciez ukrywasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znafca83
ja znam rozwiazenie zgadki ale czy Ci pomoc nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znawca cikeawe jaki jesty twoj prawdziwy nik bo go zmieniasz haha na pewno nie jestem glupia łatwo to zauwazyc bo tylko w moim tematcie piszesz pod nim a na innych zmieniasz no przyznaj soe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znafca83
jestes podejżliwa :) Ty tez masz inne nicki? wiem jak usunac Twoje piegi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freeeeeee
gwiazdeczko napewno jestes madra dziewczynka,ladna, mloda, zostaw juz w spokoju swoje piegi i zajmij sie czyms pozytecznym wierze ze moze ci byc z nimi zle , ale pomysl co by bylo gdybys miala tone pryszczy na twarzy :( skoro masz pelno znajomych i podobasz sie facetom to nie powinnas sie tym az tak bardzo przejmowac a kiedys pewien facet ktory cie pokocha, pokocha tez twoje piegi i nie pisz juz nigdy tak brzydko o waznych rzeczych typu zmarle dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pierdole .. ja bym ci moje wsie kompleksy oddala za te piegi zamienimy sie?? wtedy bedziesz miala powod do jeczenia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znafca83
nie nie teraz i czy w ogole :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm no pare jest ....jak to u koibet nie ;) ale lepiej nie mowic bo sie przestraszysz i co??? poza tym przesadzasz .. ze wolisz np ropne wielkie syfy?? ktorych nei da sie wygoich czy wielkie rowy w twarzy????? ja tam bym wolala piegi :) a co tam :) mysle ze bez tego pudru nie wygladasz tajk strasznie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale pryszcze da sie ich pozbyc a piegi ;o nic sie z nimi nie da zrobic juz probowalam pietruszki cytryny kremi i huja to dalo :O pewnie bede skazana clae zycie lazic z pudrem na ryjcu :( fuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech no wyluzuj ... nie ma sposobu na piegi i musisz sie z tym pogodzic albo zmien twarz ... co sie liczy z niewykonaniem ... wiec zaakceptuj je .. ja tam nie widze w nich nic dziwnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×