Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość EWELINKA 34240

?? Ty wiesz, wiesz prawda??

Polecane posty

Gość EWELINKA 34240

To juz 3 miesiac ... 3 miesiac nie widze Twoich oczu, Twojego usmiechu .. Nie czuje Twojego ciepla, dotyku, pocalunkow ... Mialo byc lepiej, mialam zapomniec ale nie udalo mi sie i to tak cholernie boli, ze ty ukladasz sobie zycie a ja? ja dalej wspominam nasze wspolne chwile ... Nie chchiales mnie, nie chcesz .. dlaczego? przeciez bylam dla Ciebie dobra, prawda? KOCHAM CIE moze kiedys z usmiechem bede wspominac chcwile spedzone z Toba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chybas dziś nie lała
za przeproszeniem zacznij wspominać te gorsze chwile, szybko Ci przejdzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konrado
Emocje które w niej drzemią szukają ujścia i myślę, że pisanie o nich jest jak najbardziej pozytywne. Do autorki: jestem w takiej samej sytuacji... co bym nie powiedział nie pomoże Ci, bo prawda jest taka, że nam nie można pomóc. Trzeba to przeczekać, wytrwać, a gdy upłynie wystarczająco dużo czasu otworzyć się na nową miłość. Pozdrawiam i życzę szczęścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapomnij o tym frajerze
i zacznij cieszyc sie zyciem, mlodoscia. szkoda zycia na tesknote za jakims zerem, dziewczyno ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słońce Ty wiesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EWELINKA 34240
Codziennie mowie sobie za kim? za kim ja tesknie? za osoba ,ktora zostawila mnie dla kumpli i palenia? byl dla mnei dobry ale nie zawsze .. nie raz mnie udezyl a nie powinnien ... Nie raz przez niego plakalam ale i smialam sie .. Moze kiedys Cie zapomne mam nadzieje , ze jak najszybciej ,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×