Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

hanusia1985

Tak bardzo sie boję!!! Blagam napiszcie mi cos!!!

Polecane posty

Witam dziewczyny! Nie wiem juz co myslec. W chwili obecnej przebywam w Norwegii z chlopakiem, okolo 13 sierpnia zrobilam test ciązowy, bo miesiaczka spozniala mi sie 10 dni. Wyszedl pozytywny, choc kreseczka w polu T byla dosc slaba. Pomyslam, ze to z racji poczatkowej ciazy. Od tamtej pory przyjelismy do wiadomosci, ze bedziemy miec dzidziusia i jestesmy szczesliwi. Ostatnio jednak jestem bardzo zaniepokojona, bo codzien pobolewa mnie brzuch, coraz czesciej zastanawiam sie czy wszystko jest w porzadku, kilka dni temu mialam koszmar, ze z dzidzia cos nie tak. Zrobilam kolejnego dnia test i wyszedl pozytywny, ale ta kreseczka znow taka slabiutka. Kolejnego dnia pobiegla po nastepny,tym razem inny i na tym rowniez wyszla jasna, nawet jasniejsza od tej dzien wczesniej. Jestem przerazona, mam rozne mysli. czy to mozliwe, by w 9 tygodniu ciazy od ostatniej miesiaczki byly takie slabe kreski? Nie chce myslec o najgorszym, choc samo nasuwa mi sie na mysl, czy aby dzidzia nie obumarla i teraz Hcg spada? Czy moze mam slaby przyrost Hcg i grozi mi poronienie? Tak bardzo sie tego wszystkiego boje. Ostatnio zrobilam rachunek sumienia i jestem smutna, bo tuz przed tym jak dowiedzialam sie ze jestem w ciazy bralam przez trzy dni biseptol, bo mialam problemy z bolem pecherza, po zrobieniu testu od razu odstawilam, no ale :( Pozniej jeszcze nieraz powracaly klopoty z pecherzem i pieczenie, ale lagodzilam je domowymi sposobami. Kupilam juz bilet do polski, lece we wtorek, nie moge tak tego zostawic. W srode biegne do lekarza zrobic wszystkie badania, ale do tego czasu chyba oszaleje. Prosze napiszcie mi cokolwiek!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musztarda
Uspokój się. Na pewno jest wszystko w porządku. A bóle w podbrzuszu, to podejrzewam, że większość z nas miała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łooooooooooooooooooooooooo
racja do lekarza, inaczej sie zadręczysz mam nadzieje, ze wszystko bedzie w pożadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zal
biseptol na pecherz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terenia190
kochana, kolor kreseczki nie ma tu nic do rzeczy jeśli to wczesna ciąża !!! Ból podbrzusza też jest możliwy bo powiększa się macica, możesz też plamić przez dzień czy dwa. Jeśli masz wątpliwości to śmigaj do lekarza. Możesz też zrobić sobie bete i za kilka dni powtórzyć. Jeśli rośnie to wszystko jest dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anncel
Nie martw się, napewno wszystko jest w porządku. A brzuch na początku ciąży boli z racji rozciągania się wiązadeł macicy. Poprostu idź do lekarza, zrobią Ci usg i zobaczysz swoją fasolkę, a jeśli to już 9tydzień tak jak myślisz to usłyszysz też bicie serduszka. Powodzenia, trzymam ksiuki. Ja jestem w 13 tc i też na początku bolał mnie brzuch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie martw sie ja co prawda jestem w 7 tygodniu ale tez mnie pobolewa podbrzusze i na tescie wychodzi mi slaba delikatna kreska bylam u lekarza i mowił ,ze jest ok. a bol brzucha jest normalny ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie martw sie na zapas . wybierz sie do lekarza najlepiej . mi tez kreska wychodzila slaba a jednak jestem w ciazy . a brzusio ma prawo bolec bo sie macica powieksza - ja jestem w 22tc i czasami tez mnie jeszcze boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×