Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mirka.L

Szukam pralki

Polecane posty

Gość Mirka.L

Popsuła mi się niedawno pralka. I szukam teraz jakiegoś ciekawego modelu. Zastanawiam się nad beko albo nad LG. Widziałam, jest taka jedna fajna, która sama decyduje jaki wybrać program itd. Wybiera się tylko rodzaj prania. Co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ---------- ------------
ja mam Amice i jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tereska_Wawa
Witam Panie. Ja niedawno kupiłam sobie nową pralkę. Kupiłam sobie LG o ile się nie mylę i dobrze przeczytałam w instrukcji to jest model WD-14440FDS. Jestem z niej bardzo zadowolona, a to dlatego, że ułatwia mi życie. Ma inteligentny system prania, odświeżanie parowe, pranie parowe, jest bardzo prosta w obsłudze. także może niech Pani o tym pomyśli. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam wąską Boscha, też jestem zadowolona inteligentnej pralki nie potrzebuję, wystarczy że sama jestem inteligentna, potrafię nastawić odpowiedni program, temperaturę, wsypać proszek i wlać płyn ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilka_A
Ale dlaczego sobie nie ułatwiać życia?? :) Jeżeli ta pralka ma inteligentny system prania, jest cicha to czemu jej nie kupić? a o tym, żeby jakaś pralka miała opcję prania parowego to jeszcze nie słyszałam. Ile kosztuje ta LG??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirka.L
z tego co wiem, to pralki LG mają gwarancję 24 miesiące. To chyba całkiem długo co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tereska_Wawa
Chyba własnie na 24 miesiące, ale mnie sie nie zdarzyło żeby mi się popsuła. To są bardzo solidne sprzęty, można na LG liczyć. Zwłaszcza jeżeli mowa o tej pralce którą ja sama posiadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdgdfgf
ja mam indesit i jestem bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepiej
wg ustawy taki sprzęt powinien mieć gwarancję na co najmniej 24 m-ce siostra miała amikę i się posuła szybko, fakt ona dużo pierze teraz ma bosha i wydaje mi się, że jest lepszy, a i ponoć pralki pakowane od porzodu są lepsze od tych pakowanych od góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirka.L
Zdecydowałam, że kupię sobię tą LG którą chciałam. W sumie jest to inwestycja na długie lata i nie ma co odwalać jakiejś "fuszerki". Muszę mieć dobry sprzet, który długo będzie mi służył. Kusi mnie ta opcja prania parowego i antyalergicznego.... nie wiedziałam, że kupowanie pralki jest takie trudne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilka_A
Mirka myślę, że podjęłaś właściwą decyzję :) będzie Ci na pewno łatwiej robić pranie i zobaczysz, że będziesz zadowolona. Swoją drogą ciekawe czy inne sprzęty LG też są takie dobre i tak dobrze się sprawują ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tereska_Wawa
Mirka ja też uważam, że dobrze zrobiłaś. Daj znać jak już zrobisz pierwsze pranie. Ciekawa jestem czy będziesz tak zadowolona z tej lg jak ja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyska123
Własnie niedawno kupilismy pralke. Dosyc długo szukaliśmy, pytalismy, przeglądaliśmy fora i oto wnioski: 1. Miele - cena zabójcza ale wszyscy są zgodni co do ich wytrzymałości i niezawodności 2. Bosch ALE PRALKI SKŁADANE W NIEMCZECH!!!!! inf jest na tylniej sciance pralki,. te skladane w polsce są robione na rynek wschodni, bez proównania gorsze 3. Gorenje - nadal marka godna polecenia, chociaz jakby ktoś chcial mieć dyużo bajerów to zapłaci sporo 4. Elektrolux O prolkach typu Candy, Whirpool, Polar, Amica sprzedawcy się raczej z dystansem wypowiadaja albo odradzają. Zwłaszcza Whirpoola i Polara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirka.L
Też się zastanawiałam nad Miele i nad Candy. No ale już kupiłam LG. Zobaczymy jak ten sprzęt się sprawdzi. Mam zamiar zrobić dziś pierwsze pranie. Podoba mi się ten inteligentny system prania, nie będę się musiała wysilać i zastanawiać czy oby wybrałam dobrą temperature ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirka.L
Ta pralka jest po prostu świetna. Tak cicho chodzi, że nie wiedziałam czy jeszcze się tam coś pierze. Super, tyle fajnych programów do prania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyska123
mam boscha - sprawuje sie super i mam nadzieje ze sie nie bedzie psula bo czesci sa pierońsko drogie ;/ Tylko jak kupujesz boscha sprawdz gdzie jest skladany. te wąskie sa robione niektrore w niemczech i one sa podobno super. natomiast szerokie i czesc woskich sa robione w innych krajach i ona podobno juz takie super nie sa. candy, amica, whirpool i polar - odradzane. Duzo osob tez ppolecalo nam elektroluxa. O milee nie wspomnme ale to wydatek rzedu kilku tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilka_A
widzisz, mówiłam, że będziesz zadowolona. Myślę, że pralka długo Ci będzie służyć. a używałaś już opcji prania parowego? życze miłego prania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kociarkaaaaa
A jaki model tej pralki Lg i ile kosztuje? Bo tez poszukuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Nie mam ostatnio czasu na pisanie na forum ale w tym temacie się wypowiem. Prawie 3lata temu kupowałam pralkę. Oczywiście cały miesiąc siedzenia w necie; sprawdzanie parametrów, dodatkowych bajerów, opinii, szukanie \"najpiękniejszej, najmądrzejszej pralki...\":-/ Wybrałam aristona... u znajomych chodzi bez zarzutu ósmy rok, 5 prań w tygodniu i więcej. Ariston AVXD 109EU , praleczka śliczna, inteligentne sterowanie elektroniczne, programowanie czasu startu, ech.... Supercicha -słychać tylko pranie uderzające o bęben -słowem MARZENIE Po 2 latach i 2 m-cach (akurat 2 m-ce po upływie gwarancji), że średnią prań 1-2x w tygodniu - pralka POPSUŁA SIĘ!!!!! Najpierw fachowcy do... i naciągacze... Później serwis ale prywatnie. Koszt naprawy to 600zł./wymiana płytki -siadła cała płytka sterująca! Kolega próbował pospawać płytkę, efekt - jakieś 10 prań do przodu i znowu awaria. Nic się nei da zrobić, pralka tylko na śmietnik się nadaje. Nowa płytka to 600zł ale na nią nie ma gwarancji!!! Tak się wk... że nie mogę się do tej pory uspokoić.Popsuta pralka stoi już pół roku, mnie trzęsie że tyle pieniędzy poszło w błoto (1800zł.) Na nowe pralki nie mogę juz patrzeć, pranie wożę do siostry. Podsumowanie: ARISTON TO -szmelc sprzedawany przez złotoustych czyli: -banda złodziei -firma kłamczuchów /\"super model, najnowsze technologie, bajery, dobra inwestycja w przyszłość, produkt wysokiej klasy\" Niezły bełkot marketingowy hhehe -firma naciągaczy, kto kurwa mnie uprzedził że przy byle usterce część będzie mnie kosztował az 600zł.!!!!!? -kto mnie uprzedził ze piorąc raz lub dwa w tygodniu pralka mozę się popsuć tak szybko!!!!!!?????? -pieprzony sprzedawca nie chciał mi przedłuzyć gwarancji bo minęły 2 miesiące i tydzień od dnia zakupu (gw. można było przedłużać do 2 m-cy.) Niekompetentny naciągacz któremu nie chciało się d. ruszyć żeby zadzwonić do serwisu!!! (okazuje się zę gwarancję przedłuzają nawet do 5lat od zakupu ale po przeglądzie technicznym przez serwis) -podobno (teraz już wiem) nieustatnnie się psują te pralki a serwis i producent leci w przysłowiowego ....a LUDZIE CZEKAJĄ PO KILKA MIESIĘCY NA CZĘSI które jakoś nie przychodzą! Szlag mnie trafia kiedy to piszę, jeszcze się nie uspokoiłam. NIE KUPUJCIE TEGO GÓWNA! A szczęśliwym posiadaczom życzę bezawaryjnej pracy przez dłuugie lata:) p.s. - nie piszcie mi że kupiłam gówno - ja to WIEM No i wypowiedź ndaje się raczej do topuku \"jakiej pralki nie polecacie\" -wybaczcie:) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilka_A
to jest model wd 144440fds, a co do ceny to jest różna, raz widziałam za 4 tysiące raz za mniej (w promocji) a raz za 5 także sporo, ale to inwestycja na długie lata więc się opłaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirka.L
zrobiłam sobie w weekend wielkie pranie pościeli. Wykorzystałam tą opcję prania parowego a później prania antyalergicznego. Muszę przyznać, że wyszło świetnie, pościel zupełnie inaczej pachnie i zupełnie inaczej się pod nią śpi. Super świeżość po prostu. Tylko tak się zastanawiam czy są jakieś odpowiednie płyny np zapachowe do takiego prania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna_Marisz
Ja też mam zamiar sobie kupić taką nowoczesną pralkę z opcją prania antyalergicznego z tym, że nie wiem czy z LG bo nawet nie wiedziałam, że ta firmla robi pralki. Muszę się jeszcze zastanowić nad producentem. Chociaż z drugiej strony jeżeli robią dobre telefony to może i agd mają niezłe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bojot
ja mam lg-ka i pierze dobrze, nie jest zle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jaki model? widzialem reklamy ze na niektore pralki firma lg daje gwarancje na 10 lat, brachu jak masz taka to gratuluje wyboru naprawde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małamałamała
mam malutka pralke ladowana od gory lg jest bardzo dobra bo nie gubie sie w programach, jest ich sporo tych mozliwych ale sa dobrze opisane i nie musze wertowac instrukcji przy kazdym praniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miszechu
Przyjacieleam 51 lat i zawsze uzywalem elektroluxa . Pralek , lodowek , odkurzaczy kuchenek . Jestem ogromnie zdziwiony tym co piszecie . Elektrolux (moze sie myle) ale to chyba najstarsza firma na rynku. Nie chce nikomu nic radzic ale nigdy nie zawiodlem sie na tej firmie . Np pralke ktora uzywalem 8 lat zostawilem synowi(kupujac inna i juz zaluje) i do tej pory chodzi . Razem jakies 15 lat . ale coz , kady ma swoj rozum. pozdrawiam serdecznie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×