Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zagubiona w otchłani

Proszę, pomóżcie, doradźcie.....

Polecane posty

Gość Zagubiona w otchłani

Niestety zabrakło mi odwagi, żeby mu powiedzieć. Zresztą dziś nie był na to odpowiedni moment. Była u nas msza za Papieża i tyle ludzi w kościele... nawet w Wielki Piątek tylu nie było!! To niesamowite jak Papież pomimo tego, że już odszedł jednoczy ludzi. Może na początku napisze że całym sercem jestem z Janem Pawłem II, uważam że spełnił do końca swoje misterium i wdzięczne powinny być mu wszystkie narody. Od dwóch lat jestem przeszczęsliwa mezatką. Mam róczna córeczkę. Nawiązujac do mojego dzieciństwa.......... pochodze z duzego miasta, całe zycie wychowywała mnie matka, pamietam swoje dzieciństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zagubiona w otchłani
nikt?? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hrdas
Mysle, ze powinnas zdecydowanie obrac jablka przed wkladaniem ich do sloikow. I nie martw sie tak w przyszlym tygodniu sroda wypada wyjatkowo przed czwartkiem. Mam nadzieje, ze pomoglam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konrado
Brak odwagi to jeden z największych grzechów ludzkości. Po prostu zaciśnij zęby i zrób coś abyś potem nie żałowała.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hrdas
ja to bym Konrado nie sluchala. Jakims szyfrem gada, zrozumiec za diabla sie nie da. Mowie ci obierz jablka a zobaczysz, ze cebula stanieje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wydawało mi się
że to ja jestem świrnięta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie kumam... Zabrakło Ci odwagi, żeby powiedzieć, jak bardzo ważny jest dla Ciebie Papież???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gazeta wyborcza
Nastepnym razem wystarczy mniej pic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zagubiona w otchłani
Nie papieżowi, tylko temu mężczyznie! Po prostu nie starczyło mi odwagi bo za dużo ludzi było.. A naprawdę dużo mialam powiedzieć. W swoim domu goszczę mojego gościa. Rozmowę mam za sobą. Było trudno, szalenie trudno nawiązać tylko do paczątku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leczysz się schizofreniku
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zagubiona w otchłani
Uwaznie przeczytałam wasze posty. Zdaję sobie sprawę, że idę drogą prowadzącą do nikąd. Ale nic na to nie poradzę. Do szału mnie doprowadza ta reklama Calsberga. Pisać się nawet normalnie nie da, bo ciągle mi wyskakuje coś, czego nie mam ochoty oglądać. Rozumiem reklamę na stronie głównej, ale na forum jest to po prostu bez sensu.Wybaczcie nie moge za wiele pisać gdyż obawiam się pewnych spraw.Mam nadzieję i głeboko wierzę, że moje sprawy zmierzaja już w końcu w dobrym kierunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noo to wszystko wyjaśnia
pierwszy raz byłaś na rynku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noo to wszystko wyjaśnia
zauważyłąś, że chodzą za tobą na szczudłach, żeby nie zostawiać śladów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hrdas
no widze ze sie dyskusja rozkreca. To dobrze, bo rzodkiewka juz kielkuje. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zagubiona w otchłani
O czym wy piszecie? Jakie szczudła i rzodkiewki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hrdas
dopielam swego! Taaaramm. Jestem niezrozumiala dla najbardziej niezrozumialej autorki niezrozumialego watku!!!!!!!!! Miszczunio jestem! :) Co nie zmienia faktow, ze jablka nalezy jednak obrac. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hrdas
wciaga nie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zagubiona w otchłani
Odpowiadając na Wasze pytania - muszę przyznać że nie. Krótka wypowiedz a sporo w niej sprzecznosci !! No coz sytuacja nie jest ciekawa ale to u nas nic nowego. Po przeczytaniu waszych roznych wypowiedzi poczulam ja to co ja przezywam jest o wiele prostsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z pewnością duzo prostsze ... ... i przyjemniejsze... tak się nad ziemią unosić, w obłokach, a cały świat na różowo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zagubiona w otchłani
narazie nie jest najgorzej, choć bywają chwile naprawde straszne, że myślę tak intensywnie, że sama się boję. Kilka słów o sobie - ale ja tego nie wypełniałam i wy też nie musicie. Posłuchajcie? Znam go. Znam i zrozumcie to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To świetnie... :P Nieźle jest, takich świrów to mało tutaj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zagubiona w otchłani
Odpowiem tak ogólnie, bo na razie on nie wie. Tresci nie będę przytaczać, bo po pierwsze jest to zbyt osobiste, a po drugie nie chcę ryzykować. Byłoby super, gdybym miała kogoś, do kogo moge napisać i ten ktoś to zrozumie, np. Ty, Sissy. W końcu może zniknie gdzies to onieśmielenie i zaczniemy normalnie rozmawiać.Tak to wygląda na dzień dzisiejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, wiesz ja mogę nie dać rady z Tobą porozmawiać pomimo najszczerszych chęci bo ja kompletnie nie rozumiem tego, co piszesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia*****
Zagubiona, powiedz kim On jest i co takiego Tobie zrobił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia*****
No właśnie widzę :-) Tym bardziej mnie to zaciekawiło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×