Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zagubiona w otchłani

Proszę, pomóżcie, doradźcie.....

Polecane posty

Gość Hmmm..........
Tak bardzo ciekawe to zagadnienie. Zgadzam sie z autorka... tu potrzeba porady, pomocy. Ja np pijam kawe tylko czarna bez cukru ale czasami dodaje cynamon i smietenka tz jak mam smietanke bo cynamon mam zawsze, bo zjadam go z cukrem (cukier mam bo nie uzywam go do kawy) wiec ten cynamon i cukier zjadam z kopytkami ktore robie sama albo kupuje takie w opakowaniach w hipermarkecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tak ogólnie to wy wszyscy się tutaj wymądrzacie jeden przez drugiego, a to, a tamto, wszystkie rozumy pozjadaliscie i zero empatii dla autorki! to mi przypomina powiedzenie mojego szefa : pierdnąć to nie ma komu, ale wąchać chcą wszyscy! :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zagubiona w otchłani
Bo to naprawde nie jest proste.Wiecie sama nie wiem ...jak już pisałam to wszystko najpierw było z jego strony a ja podobnie wrrrrrr... wtedy zaczyna sie prawdziwe cierpienie!!! jak to się stało??? Mówię to naprawdę życzliwie. Bardzo zależy mi na opinii osób ode mnie starszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia*****
Zagubiona, czy ten facet Cię podrywa, a może Ty darzysz go uczuciem? Kim on dla Ciebie jest? Co sie wydarzyło? Napisz i tak nikt Ciebie tu nie zna, wszyscy jesteśmy anonimowi. Jak Ci pomóc, skoro jesteś taka tajemnicza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruwe
Jaka tajemnicza?... Dziewczyna wali kawe na lawe! I tak trzymac. Swoja droga mialam podobne doswiadczenia. Gorbaczow wtedy tak krzywo na mnie popatrzyl. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruwe
No fajnie :(- tak wazny temat spada na leb na szyje. :( Az trudno uwierzyc, ze nikt nie ma problemow z przekrzywionymi pierwiosnkami :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruwe
kombinujesz widze.... To jednak za proste jak na meandry mysli autorki topiku. Ale za starania wygrywasz lodowke z peczkiem rzodkiewek i kopytkami z cynamonem! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruwe
kurde po glebokim zastanowieniu twoje podejrzenia maja sens, w przecienstwie do tego watku. Kurde szkoda troche, bo zabawe popsulas... :( Wstydz sie, psujo ty. ;) Komisja rewizyjna odbiera lodowke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruwe
az sie doczekac nie moge... Moje podejrzenia, co do zwrotu akcji, nieco ukierunkowaly sie w strone ... papieza... No ale poczekamy i zobaczymy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zagubiona w otchłani
Nie o księdza chodzi! Ani papieża! No tak, starej babie się spać odechciało. Napisałam tak wczoraj, bo faktycznie siedziałam do późna przy kompie zamiast sie spać położyć. Ja mam ostatnio ciche dni! I wariuje niesamowicie. Mam nadzieję, że administratorzy przestaną robić psikusy i wycinać wypowiedzi bez przyczyny. A ja dzisiaj mam jakiś zły dzień i topię smutki od czasu do czasu podjadając ciasteczko. Powoli dążę do celu. Troszkę szperałam już kiedyś w internecie na ten temat. Bylam (jestem) nalogowa palaczka od 12 lat. No ale co ja poradze.. taka mnie bozia stworzyla i tylko kochac! Czytałam ostatnio taka ksiazke, ze zmarli sa z nami! Musze jednak przyznac, ze mimo wszystko czuje sie lepiej. Jakos bardziej swiezo i czysto!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahhadobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia*****
acha... to fajnie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytając niektórych widze dokładne skopiowanie poglądów tvn, onet.pl i wyborczej - wręcz jak kalka, kserokopia umysłowa. Przede wszystkim sie wyluzujcie! Kupiłam mojemu MISIOWI następne witaminki (do tej pory żadne nie pomagały). Będzie co ma być dokładnie, musimy przestać myśleć wiem że będzie ciężko. Nie poszłam do kościoła bo w niedzielę dostałam po 3 tygodniach okres. Czy już jasne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gudie
no jasne, ze jasne! Wreszcie! Dziex za wyjasnienie. Ufff tu se ludzie mozgi lamali a to takie proste. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noo to jestem, liczyłam że już dziś w końcu bedzie wszystko na swoim miejscu a tu nie! Co sie dzieje!!!!! CZy naprawde komuś tak strasznie przeszkadzamy????? Do d**y z tym wszystkim. Z własnego doświadczenia wiem, że wszystko z czasem sie samo układa na nowo. Ranek mieliśmy nienajpiękniejszy. Chodzi o to, żeby dogadać się, kompromis....a tu namowa do mataczenia, kręcenia i kłamania.......Pogoda daje popalić nie tylko nam. Nie wyobrażam sobie spać z wrogiem, To tyle co na dzisiaj, ide pocieszyc sie przed telewizorem, bo bylo to niemozliwe ostatnimi czasami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gudie
no matko az mnie sie cisnienie podnieslo. Juz tak jasno bylo a tu mataczenia jakies... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rada dla autorki:torba na łeb i za ojczyzne wszak wszytscy jestesmy tylko ludzmi i zabawic sie od czasu do czasu mozemy ale kiedy nie bedziesz widziala tego co robisz znajdziesz sie w stanie nieswiadomosci a nieswidomosc - brak grzechu pozdarwiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jednak muszę się jeszcze odezwać, poza tym w telewizji nie ma już nic ciekawego. A tak w ogole to ja dziś mam troche luzu. Jest bardzo trudno. Niestety nic nie upiekłam zanim polazłam do sklepu i na kawusie do koleżanki. W ogole to jestem milosniczka wszelkich herbat, pije litrami i latam do lazienki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brymbrym
Zagubiona w otchłani - czy ty nie jesteś następnym wcieleniem pana o nicku krach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytam wasze wpisy i zastanawiam się nad jednym - dokąd to wszystko prowadzi? Muszę dodać że jestem bardzo samodzielną osobą, a do tego taką z którą można konie kraść. Właściwie to dziś czuję się bardzo dobrze, jednak w pamięci wciąż tkwi mi tamto niefortunne słowo. Oglądałam taki program o nadwadze i otyłości i myślę że grubym osobom wcale nie jest łatwo, jest mi ich żal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale to jest trendy być grubym, taki lansik. Poza tym dbają o przyrodę np. rykowisko łosi w Kampinosie funkcjonuje dzięki sponsorowi makdonalds

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×