Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zagubiona w otchłani

Proszę, pomóżcie, doradźcie.....

Polecane posty

Nie rozumiecie. Mi chodzi o to że tak naprawdę to każdy dzień będzie lepszy, chociaż dziś nie jest najlepiej. Bardzo się cieszę, że jest ten topik. Odnośnie prania wykładzin ja miałam przykre doświadczenia z "fachowcami". Tak mi zmoczyli wykładzinę, że schła kilka dnia i ponownie b. szybko się brudziła. No ale to tylko takie ploteczki. Co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja także nie palę, rzuciłam 2 lata temu. O prosze, wyszlam z psem na spacer, niby w mairę ciepło a wiatr jakby zaraz mial padac snieg. Muszę trochę popisać bo mam stresa. Bez wyzwań nasze życie zaczyna robić się nudne, a zaraz po nudzie nadchądzą doły i wątpliwości a szkoda na to czasu. Nie wiem, czy na poczcie kobieta w ciąży ma prawo do obsługi poza kolejnością?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja bym z Toba poleminował ;-) na temat ciężarnej na poczcie z przesyłką bombową, no ale to już nie moja choinka. No właśnie, zbliżają się święta, nie dobija Cię ta atmosfera przesadnego pędu na mieście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brymbrym
Czy twój pies ma na imię Wafel?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie obrażajcie jej, to wspaniała kobieta. Że trochę zagubiona w świecie pełnym przemocy, to nie jej wina. Zwyczajnie ma pH.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeczytałam dziś ponownie uważnie wszystkie wasze wypowiedzi..i jakoś nie może to do nie wszysko dotrzeć..Mam tylko kota i kraba, psa nie. Psa mialam jamnika, teraz mamy kraba jest oklopny, ale moja corka go lubi. Szara cera, żółte paznokcie, ale to efekt stresu. Jest mi bardzo miło, CSI Kafeteria, że obdarzyłaś mnie zaufaniem , ale pamiętaj , każdy przypadek jest inny , nie ma dwóch takich samych ludzi , związków, historii. Interesuję się sztuką, dużo czytam głównie biografie ,historyczne gł. okres międzywojenny, popularnonaukowe, hoduję kwiaty w mieszkaniu i na balkonie. Jak prawie kazda baba robie na drutach. Ale tym zajmuje sie zwlaszcza zima. Uwielbiam remonty, taka ze mnie zlota raczka. Czym dobrze wyczyscic dosc mocno zabrudzona jasna wykładzine? vanish sie nie sprawdził, odkurzacza pioracego nie mam... Ustawiłam bezposrednio na wykładzinie donice z kwiatami. I ja w to wierze i zycze wam tego z calego serca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie moje kochane. Długo się nie odzywałam, bo i pracy było dużo i jesień się zbliża. A ja melancholijna jestem i czasami lubię tak. Może nie warto się \"szarpać\" i miotać? Ja się cieszę z wielu rzeczy, zupełnie bezwiednie. Tak samo jest z miłością. By kochać trzeba być dobrym. A co u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Catherine Peta Mops
Dziekuje Ci za ten topik, to co czego szukalam, wiem ze tutaj na pewno znajde zrozumienie. Na poczatku wrzesnia, na bardzo poczatku wrzesnia weszlam do nowootwartego butiku na srodkowej z koncowkami kolekcji. I byla tam spodnica, sliwkowo szara sliczna, zmierzylam, bardzo ladnie lezala, babka mowi- jak na modelce. I co? Pozalowalam 49 zl, zachodze po kilku dniach a tam pipa :-0 Nie ma mojej kiecy :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×