Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość serpentynka....

Czy łatwo wychowac amstaffa?Mozna tresowac go samemu?

Polecane posty

Gość gość
Amstaff to cwaniak. Każdy Twój błąd wychwyci i przełoży to na własny użytek. Są to psiaki bardzo kochane, rodzinne, o kochającej naturze, ale to się samo nie zrobi. Żeby dobrze wychować amstaffa trzeba mieć łeb na karku, trzeba dobrze wybrać hodowlę, nabyć szczeniaka prawidłowo socjalizowanego, jeśli to ma być nasz pierwszy ast... Ja tą rasę polecam, ale nie jest do pies dla każdego i nie jest to pies dla człowieka z zerowym poziomem wiedzy o rasie i psim behawioryźmie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzka34
Amanda768 tylko 20 zł za spotkanie z psim psychologiem? To bardzo tanio!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amanda768
Dokładnie! Tym bardziej, że cała pula pieniędzy jest przekazana na konto fundacji JAK PIES Z KOTEM. Skusiłaś się na tą konsultację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzka34
Akurat coś mi tego dnia wypadło i nie dałam rady, ale czekam na następny termin :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amanda768
I jak byłaś w końcu na tym spotkaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzka34
13 maja mają we Wrocławiu spotkanie, już się zapisałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amanda768
No to zdaj potem koniecznie relacje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łukaszszszsz
ja mam amstaffa i nie znam mądrzejszego psiaka, sam się przybłąkał biedak. ktoś go wcześniej musiał nawet bić, bo jak wcześniej chciałem pozamiatać podłogę to jak miotłę zobaczył to uciekał mało drzwi nie wywalił. Tak się bał. Nie ma złych psów, są po prostu źli ludzie. Jest ze mną od roku już ponad i dosłownie za mnie by oddał życie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukaszszszsz
jest bardzo silny, to wiem, ale tak samo mocno kochany. mieszkam na wsi a Borys( mój amstaf) spaceruje sobie swobodnie, nawet jak brama jest otwarta. nikogo nie skrzywdzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukaszszsz
Pytanie do gość: a co wiesz o tej rasie psów? czego się nasłuchałeś lub Ci naopowiadali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćlukaszszsz
Pitbull, mastif tybetański i owczarek kaukaski, to są wg mnie najtrudniejsze psy do tresury. nie mówię że najagresywniejsze. Amstaf przy nich do tresury to mały pikuś. ktoś chętny to niech odpisze. zapraszam na mail: lukasz.abramczuk@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×