Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość andrzejglowacki

tabletki, gumki, libido = problemy w zwiazku

Polecane posty

Gość andrzejglowacki

witam. nasz problem wyglada nastepujaco. partnerka stosuje tabletki Cilest. Jej libido jest zerowe. Wczesniej brala Novynette i bylo to samo dlatego zdecydowalismy sie na zmiane. Gdy stosowalismy gumki bylo inaczej, byla bardziej temperamentna. Nasze zycie seksualne praktycznie nie istnieje, przenosi sie to na konflikty w zyciu codziennym bo oboje cierpimy na tym. Zastanawiamy sie czy nie przestac stosowac tabletek i wrocic do gumek? A moze plastry nie wplywaja tak na libido? Jesli gumki to jak dlugo po odstawieniu tabsow jest zwiekszone ryzyko zajscia w ciaze, ile trzeba czekac na uregulowanie hormonow w organizmie. Jak to wyglada? Prosze o rady, naprawde nie wiemy co robic. a jesli odstawic hormony to czy juz od razu (3 tabletka nowej paczki) czy skonczyc opakowanie? z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No napewno trzeba odstawić te tabletki, można jeszcze innych spróbować, ale wtedy lepiej dokończyć to opakowanie, a jeżeli zmienicie na gumki, to można odrazu odstawić, na resztę pytań odpowiedzi niestety nie znam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam niestety to samo
po "Regulonie"i to się stało nagle. Do tej pory kochałam się z parterem średnio 3-4 x w tyg., teraz nie mam ochoty nawet na 1 x w tyg. :(( Tabletki biorę od 2 miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruby1987hehehe
tylko ryzyko macie wieksze 100 razy i przez pol roku nie dotkniecie panienki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wybacz chłopie ale
plastry to samo, co tabletki, tylko bardziej szkodzą na układ krwionośny, bo hormony trafiają wprost do krwi- robią się zakrzepy, żylaki itp.:O W USA stwierdzono kilka zgonów bezpośrednio po zastosowaniu plastrów i np. Evra tam już jest niedozwolona. No ale tak to bywa po tabletkach. Jakbyś się nałykał hormonów, to by ci nawet nie stawał:O czego się spodziewałeś? Poza tym zaraz po odstawieniu wraca owulacja, i to ze zdwojona siłą. Owulacje w cyklu ma się TYLKO raz, niezależnie od wszystkiego. Ale można podczas jednej owulacji "wyrzucić" z jajników kilka komórek jajowych. I tak się najczęściej dzieje po tabletkach, a raczej po ich odstawieniu. Tzn. że zwielokrotnia się możliwość zajścia w ciąże, również mnogą. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wybacz chłopie ale
A ile trwa regulowanie hormonów? Na to pytanie nikt Ci na forum nie odpowie:O Mi któregoś cyklu, nagle hormony zaczęły szwankować, wyleczyłam się niby, a potem okazało się, że mam zespół policystycznych jajników. A np. rok wcześniej go nie miałam. Z tym nigdy nic nie wiadomo. Może wszystko wróci do normy po kilku miesiącach, a może nigdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×