Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość palka zpalakakaa

zakochaalem sie w najladniejszej dziewczynie pod sloncem

Polecane posty

Gość palka zpalakakaa

http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=7a83dbf5b89ddc37 to takie nie bywale ze ona naprawde itnieje i mieszka w moim miescie oszlalem ja nigdy nie widzilem tak pieknej osoby znamy sie przez znajomych ma 21 lat troche sie o nia pytalem jezuuuuuuuuuuuuu jak mnie strzelilooooooooooooooooooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pod sloncem to nie sztuka byc najladniejszym jak ci swieci w gały :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie jest moj laptop
tam jest kobieta z pytongiem minimum 20cm :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palka zpalakakaa
jest sliczna jest modelka wiem tylko narazie tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palka zpalakakaa
nic nadzywczajnego?? hyba jej zdrosccie? najgorsze jest to ze ona chyba ma kogos chyba jest z ajkim fotografem nie estem pewien ale z tego co wiem sa przyjaciolmi no nie wiem jak to tam wyszlo najgorsze jest to ze ja pewnie nie mam u niej sznas wogole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serzdziurami
mnie się na tych zdjęciach nie podoba. Ja nie lubię takiej urody na murzynkę, kręcone krótkie włosy i szeroki nos i takie wydatne usta. Ale wiesz, każdy ma inny gust

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palka zpalakakaa
mmmmmm wlasnie to mnie najbardziej kreci jej buzka nie ma chyba takeij urody druga laska w polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wysmiewczyni
o kurde az sie wystraszylam jak otworzylam to drugie foto. Widze ze ty niezle pojebany jestes, wyczes jakis czy jak. Lubis ztaka abstrakcje bo ja szok przezylam. Myslalam ze naprawde jakas piekna kobieta bedzie pod linkiem a tam taka abstrakcj:O Z takim gustem to ty nie zajedziesz daleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochana autorko
za blada, i za płaska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serzdziurami
no właśnie każdy ma inny gust. ja bym raczej powiedział, ze nieładna. I starszawa trochę. Jest gdzieś po 30-tce. O nie ja bym się za nią nie obejrzał. I ciało nieatrakcyjne, mały biust szerokie biodra. O nie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DOKŁADNIE !!! zgadzam się z Wyśmiewczynią !! Ona jest paskudna jak noc listopadowa ! Ale każdy ma inny gust... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palka zpalakaka
eee da mnie jest idealaem cialo obledne i buzka nie wiem zadrosccie je bo wygadacie jak paszczury zreszta i tam mam wylane mi sie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palka zpalakaka
plaska bo jest szczuplutka za blada? bo nie jest usamzona na solazre jest naturalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ważne że tobie się podoba
i tyle ;) nam nie musi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palka zpalakaka
oszlalalem na jej punkcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Coala po katalonsku
palka...no to wpaniale ze sie zabujales. teraz doprowadz do konfrontacji....albo od razu daj sobie spokoj i poszukaj innej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 50 Cent
co nqjwyzej sie zzuroczyles i to nie ma w kim. poza tym uwazam ze powodem umieszczania tylu jej zdjec nie jest to , ze Ci sie podoba a fakt ze albo robisz sobie z niej jaja (bvez jej wiedzy) albo sama nią jestes i chcesz sie dowartosciowac, bo szczerze - nic nadzywczajnego, tzn. bez urazy ale żadnych oznak kobiecego piekna ona nie posiada...ale to subiektywna ocena. pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość norka lorka
Ludzie nie krytykujmy, aż tak tej kobiety. Mnie ona też niestety nie powaliła na kolana - spodziewałam się jakiejś ślicznotki. Ona jest b. ładna i tyle. Na plus, że nie jest jakąs wstrętną tapeciarą z solary. Widać u niej naturalne piękno i to się ceni. Najgorsze są te wszystkie lachony z fotek peel, gdzie mają tone farby na twarzy, na włosach sztuczne paznokcie. To jest dopiero ohyda i masakryczne paszczurstwo. Ta dziewczyna się ceni. I uważam, ze blada skóra też jest piękna. A co do biustu to szczupłe kobiety zazwyczaj mają mniejsze cycuszki. Na minus, że wygląda troche staro. Dałabym jej więcej jak 21 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość norka lorka
No i cieszmy się, że każdy ma inny gust. Co by to było gdyby wszyscy tylko umierali z miłości do Angeliny Jolie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyyyyaaaaaa
"pod tym wszytkim widzilem jakie ma slicze cialo"-cycki też ma takie pięne? jakoś ich nie widać bo są takie malutkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×