Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lucia Lucia

Szukam szczerego meżczyzny.

Polecane posty

Gość Lucia Lucia
oczywiście oraz carpe diem, panta rhei i ogólnie jestem bogiem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość można mieć
To byłaby przesada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucia Lucia
przesada, ale tak czasami jest :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdybym miał wskazać cechy charakteru, powinna być miła sympatyczną kokietką;) Lubię, gdy kobieta jest trudna to zrozumienia... czyli jednym słowem normalne kobiece burze nastrojów, kiedy co chwile zmienia zdanie. Ostatnia cecha to gadatliwość - sam bardzo dużo mówię, więc miło, kiedy mogę chociaż troche przy kimś odpocząć. Jeśli chodzi o cechy wyglądu, to lubię dziewczyny wysokie (bo sam jestem dość wysoki) no i sczupłe, bo sam jestem dość szczupły:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofe rma
no ale po co ci ten szczery? jak masz krzywe nogi czy coś takiego to daj zdjęcie i my ci powiemy. prawda, powiemy jej, niech wie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko tak myslisz
problem polega na tym, ze nie podoba się prawie nikomu to co szczere. jesli probujesz byc szczery i otwarty zazwyczaj zostajesz samotny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucia Lucia
Kenniks, znasz same gadatliwe kobiety ? ofe rma, co wiedzieć mam na swoj temat - wiem, dziekuje za wspaniałomyślną ofertę pomocy :) tylko tak myslisz, cenię szczerość w odpowiednich momnetach, jak i takt w innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucia Lucia
Kenniks, więc nie irytuje Cię, gdy kobieta często mówi krótko i zwięźle?;) Ile Ci do 2 metrów, jeśli chodzi o wzrost ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie irytuje mnie jak kobieta mówi krótko, zwięźle i na temat. Do dwóch metrów to sporo;) 15cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucia Lucia
2 metry to maxymalny punkt odniesienia, wiec rzeczywiście wysokiś:) Z 2 strony, czego nie lubisz u kobiety ( oprócz gadatliwości;) )?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czego nie lubię u kobiet? Kiedy jest zbyt zaborcza i zazdrosna, Lubię oczywiscie, kiedy jest kobieca, trudna do zrozumienia. Jednak denerwuje mnie jak sama nie wie czego chce i wysyła niejednoznacze sygnały;) Poza tym jestem w miare tolerancyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucia Lucia
Atos82, jeśli mężczyzna "nie tworzy" harmonijnej całości, jesli chodzi o wymagania danej kobiety, to jak każdy zresztą może zostać pominięty. Dla jednych osób takie cechy są najważniejsze i tymi kryteriami będą się kierować przy poszukiwaniach;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Dla jednych osób takie cechy są najważniejsze i tymi kryteriami będą się kierować przy poszukiwaniach" Co nie oznacza, że nie ma innych kryteriów i tylko to się liczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucia Lucia
Kenniks, dziękuję za dojaśnienie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucia Lucia
Również miłego wieczoru Kenniks :) Atos82, staram się szukać mężczyzn, z kilkoma cechami jakimi podałam. Co do Twoich wątpliwości - dlatego w moim temacie wstawiłam słowo "szczerego".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×