Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość flirty thirty

a jaki wedlug was powinien byc MEZCZYZNA z KLASA ?

Polecane posty

Gość flirty thirty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wedlug ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankietka ....
Po prostu ma klasę ... i nie zastanawia się nad tym ... Niezbędna jest tutaj inteligencja ... jako fundament .. Tylko na niej da się budować ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przynajmniej siedem
zer na koncie musi mieć .... Wtedy nawet jak będzie łysym zgarbionym, wiecznie zasmarkanym i obślinionym pedofilnym dziadem z nekrofilnymi inklinacjami to i tak zdaniem większości z was, drogie panie będzie interesującym mężczyzną :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piatkowa samotnica
w takim razie dla was - płci brzydkiej- to tylko piekne kobiety maja klase i nawet jesli sa bezmozgimi tworami to dla was pamowie i tak beda najlepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izóchnaaaaaaaa
hmmm: - inteligentny - błyskotliwy - obyty - elokwentny - kulturalny - szarmancki - dyskretny :) - i nieco tajemniczy... niestety - takowych towarów brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie tam duperele...
James Bond :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flirty thirty
Ja mysle, ze przede wszystkim musi byc skromny i umie okazac szacunek kazdej kobiecie bez wzgledu na to co o niej mysli. Taki, ktory nie idzie na latwizne i nie wykorzystuje tego, ze jakas kobieta mu sie 'podklada'.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez nicka dzisiaj
niestety, ale tak to jest, ze mając kasę ma się i klasę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankietka ....
Izóchnaaaaaaaa - zgadzam się z Tobą .. I znam takiego ... Hmm ... dwa ukończone fakultety, tytuł dr .. Świetna praca, ojj elokwetny zdecydowanie ... jak coś powie, to powie .. oczytany ... nie wiem kiedy czyta, bo jest naprawdę zajętym facetem .. Ale książki w jego mieszkaniu to podstawa, chętnie czyta i dużo ... Kocha kino .. teatr, operę, słucha tylko muzyki wysokiej klasy .. Aaaa z drugiej strony kocha podróże i motocykle ... I to na nich stara się podróżować ... Zwiedził przynajmniej pół świata ... Zatem są tacy ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie tam duperele...
Nie zgadzam się. Znam wielu szmaciarzy z kasą. Z klasą mają tyle wspólnego, że publikują swoje zdjęcia na "Naszej", żeby dokopac znajomym i rodzinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość och ty
ankietka .... takie rzeczy to tylko w erze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie są wyjątki jak zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankietka ....
Niekoniecznie, bo on akurat ma plusa i orange ... :P Serio ... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozsądny , spostrzegawczy , domyslny . ogolony , bez niemiłych zapachów z ust w chwilach decydujacych:P.czasem chojny (ale tylko czasem) . i po tym wszystkim co mi sie marzy , to chyba nie ma takiego . Bo ja tylko chce ,aby mnie kochał ,rozumiał i ufał .i takiego pokochałabym bez reszty 😘 ale mam swoje domostwo . papatki mili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankietka ....
A jakby tego było mało jest przystojny .. Buty zawsze w idealnym porządku ... koszule odprasowane... wszystko dobrej jakości, ale nie nastawiony, na metki ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×