Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niekochana niekochana

Przykro być nie kochanym

Polecane posty

Gość niekochana niekochana

Co ja mam zrobic prócz czekania.. odszedł.. chciał byc sam.. nie rozumiem, tzn rozumiem, ale on już chyba mnie nie kocha,6 tygodni zero kontaktu..Myslę tylko o NIm, nie śpie, tylko On.. czy mogę coś zrobić żeby wrócił??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandarynka8686
musisz to przetrwac a bedzie bolalo ja do tej pory minelo juz mkilka miesuiecy nie spie nie jem nie funkcjonuje poprostu boje sie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niekochana niekochana
Udaje że jest okej, wychodze ze znajomymi, ale tak naprawdę ciągle w każdym miejscu, mysle o Nim.. ciężko jest. I marze że wraca.. Ale to chyba nie możliwe już gdyby kochal to by nie ranił mnie tak..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podobno to naturalna kolej rzeczy, że to co ma początek już w chwili początku ma wpisany koniec... choć mało kto zwraca na to uwagę, zadurzony uczuciami, nieprzytomny ze szczęścia... to dlatego teraz boli bardziej, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandarynka8686
ja nie wychodzilam nigdzie, ciagle plakalam, w pracy nie umialam sie skupic-chcialam sie zwolnic, nie jadlam, no wyladalam tragicznie. Mam tak do tej pory, ktos mnie bardzo skrzywdzil, ktos kogo cholernie kochalam, mam 22 lata i sie bije... boje sie ze bede juz sama na zwasze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niekochana niekochana
CZasem myslę że on się pogubił, że widział że nie daje mi szczęścia,że odszedl dla Mnie. Abym mogłabyć szczęśliwa, ale chyba takei rzeczys ię niezdarzają. Odszedł bo mu się znudziłam i już niewróci, cieszy się z wolności:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niekochana niekochana
Głupi wiek mam tyle samo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niekochana niekochana
Uwierzylam w tą miłość, był cudowny, te lata razem były piękne. Tak mnie kochał, okazywał to an każdym kroku, był cudowny, zakochany do bólu, nagle mineło.. odsuwal się ode mnie..było strasznie, ranił.. a ja jego, odszedł przez ignorancję.. Tak chce żeby wrócił..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niekochana niekochana
Nie dociera do mnie że juz nigdy mnie nie przytuli, że nie będziemy razem, ciagle mam nadzieje tłumaczę, czekam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandarynka8686
chyba jestesmy w tej samej sytuacji bylo cudownie z dnia na dzien on sie zmienil, planowalismy slub, cale zycie nagle koniec :( pewnie inna jestem tego pewna a to boli jeszcze bardziej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niekochana niekochana
Ja mojego tłuamczę, bo nie ma innej.. ciągle pracuje.. robi wszytsko co jest tylko możliwe..słyszałam że ucieka w pracę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niekochana niekochana
Złamał Mi serce.. rozpadło się wszytsko..umieram..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandarynka8686
moj tez pracował jak wół, nawet kilka razy sie ze mna spotkał, wiedzialam ze kogos ma a on zaprzeczał, płakał, gadał ze mnie kocha, ale ze nie mozemy byc razem, no komedia jakas, dla mnie horror naprawde, w dodatrku jestem mega wrazliwa osoba niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×