Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość DylematczarnoOki

Błagam pomóżcie, mam dylemat

Polecane posty

Gość Lekko zaciekawiony dyskusją
w liceum trzeba się uczyć a nie o związkach myśleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w liceum to trzeba i sie uczyc i troche pomyslec o zwiazkach ;) ale powiem ze ciesze sie ze sie pozniej zeszlismy juz jako osoby nieco dojrzalsze. Fajnie jest jednak jak leze wtulona w niego, patrze w oczy pelne milosci i mysle, ze jak to mozliwe ze dzis go mam, a kiedys byl zupelnie niosiagalnym marzeniem, a ja jako szalona szesnstka obmyslalam rozne plany dzialania :) Nie sama nauka zyje czlowiek, ale przznam ze i do tego mialam wystrczajaco duzo zaciecia. pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DylematczarnoOki
Nadia ale ci zazdroszcze....nie nie mam kontaktu niestety, on sie staral ale ja go zwyczajniie olewaam traktowałam jak kazdego który sie starał...a jednak i nie jest jakims smiesznym typkiem, tylko powazny gościu...ale ze tez sie tak musiala w nim.....jak mu mam dac do zrozumienia e jest taki wazny dla mnie,,, chocby nawet by to przekazac mu w mijającym sie spojrzeniu....tylko jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to juz Twoja w tym glowa, zeby sie dowiedziec gdzie bywa albo chciaz skombinowac numer telefonu. My tu mozemy tylko kciuki trzymac 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DylematczarnoOki
dziękuje kochana!!!!bardzo dziekuje a słowa otuchy i wsparcia:) aaa i za pomysły***śpijcie słodko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no jestes glupia to fakt
bo zle piszesz nawet slowo glupia a jak piszesz o panach to nie obydwoje chyba ze sa gejowska parka i jednemu sie wydaje ze jest kobieta i karze sie tytulowac per "ona" tylko obydwaj ( to oznacza dwoch osobnikow meskich) no ale ja mysle ze on sie z Twoim chlopakiem chcial bic bo jak napisalas"obydwoje panowie" jak na gejow przystalo mieli romans a ty im sie wcielas i teraz musza sie ukrywac...ten drugi pewno juz mial dosc bo zobaczyl plakaty z kampanii rownosci "Niech Nas Zobacza" i pomyslal ze to dobry moment zeby wreszcie sie ujawnic i to wlasnie o tym chcial z tym twoim pogadac a tamten nie chcial wiec chcial go sila zmusic...reszte znasz....i se nie dopowiadaj ze taka fajna jestes i 2 sie bije o Ciebie bo gdzie 2 sie bije tam 3 korzysta a gdzie czlowiek grzeszy tam diabel sie cieszy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KamilGKS
no to zrob spotkanie we 3 i powiedz zeby sie bili na smierc i zycie...i proste...ten ktory wygra bedzie z toba ten ktory przegra nic nie straci bo umrze...dobra rada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DylematczarnoOki
Nadija_86 heej:) mam nadzieje że sie wyspałaś po wczorajszym doradzaniu mi i uspokajaniu :) dziękuje, wiele myślałam o tym, jesteś i bedziesz szczęśliwym człowiekiem, bo tego samego innym życzysz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DylematczarnoOki
ale masz racje, muszę jakoś doprowadzić do naszego spotkania :) jeszcze nie tak dawno miałam tyle okazji ale....olewałam i teraz żałuję, oby jeszcze nadarzyła się szansa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Octaviush
pozwól że zadam pytanie, jakie banalne, jaki kolor włosów maja panowie i w jakim wieku są?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DylematczarnoOki
bruneci o brązowych oczkach, a w wieku...hmmm no jakieś 9-10 lat starsi ode mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe to pytanie o oczy i wlosy...ten tu jakie sstatystyki robi? ;) Dylematku- trzymam za Ciebie kciuki. Milosc jest najwazniejsza, a milosc spelniona i prawdziwa to niezwykly skarb, dlatego trzeba jej szukac, walczyc o nia i nie pozwolic przepasc szansom. Mezczyzna z ktorym jestes nie jest Twoja miloscia inaczej inny do tego stopnia by Cie nie zafascynowal. Nie mowie ze ten nowy jest ta jedyna osoba, ale nie pozbawiaja sie szansy zeby to spradwzic. 🌼 a co do wyspania- wyspalam sie wyspalam i jak widzsz zagladnelam do Ciebie juz rano ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DylematczarnoOki
Nadija_86 hej niunia , wiesz myslałam dzis od rana o tym co pisałaś, o tym jak sie podkochiwałas w swoim w czasie L.O :) i teraz ja już masz go dla siebie i on jest tylko Twój! kurcze aż Ci zazdroszczę! 3majs ie cieplutko i kochaj całym serduszkiem bo on pewnie bez Ciebie żyć już nie potrafi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×