Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mangolie

Moja koleżanka chodzi do kawarni ze swoim nauczycielem

Polecane posty

Mangolie - już nie musisz tak komplementować i dziękować za dobre rady ;) Wariat - to brzmi dumnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mangolie
ja się dziwiłam temu nauczycielowi, że nie boi się zapraszać ją do kawiarni! przeciez to normalne! Teraz się spotyka z nauczycielami którzy nas uczą w kawiarniach! kolacje, obiady, śniadania- rozumiem że też są normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość forbidden snowflake
e tam,jak ja bylam w liceum,to ludzie sie takimi rzeczami przejmowali i na pewno by tej lasce z kawiarni doope niezle obrobili i cala szkola by o tym gadala,a ze tutaj starsze laski,to nie Twoja wina magnolie :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mangolie
nie jestem plotkarą wi ęc nie będę rozpowiadać, ale to nie do pomyślenia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zajmij się sobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w mojej szkole to fizyk
spotyka się z dziewczyną która rok temu maturę napisała :p i przychodzi do niego często do szkoły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..asdsc
Moja kolezanka jak miala 17 lat to strasznie podobal jej sie taki geograf ze szkoly super koles i tez mial 30 lat troszke mniej tak kolo 29 lat i tez sie z nim umawiala do kawiarni, potem na wyjazdy, potem skonczyla liceum i dalej sie z nim umawiala potem skonczyla studia i dalej sie z nim umawiala a teraz sa malzenstwem- widzisz cos w tym zlego? A powiem ci ze tez kolega mojego kolegi w 4 klasie liceum chodzil z kobieta od polskiego na dodatkowe lekcje polskiego do biblioteki a potem nawet pozaszkola sie umawiali - on mial wtedy 18 lat i rzpygotowywal sie do matury a Ona 36 lat - panna - no i tak sie uczyli ze az sobei dziecko wyuczyli - koles zdal mature i byl wielki slub - dalej sa szczesliwym malzenstwem i jest super. A to juz 8 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hyhyhyhuhu
NAUCZYCIEL tez chce sobie poruchac - nie moze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ble ble bleeeeeeblee
a ja chodze do łóżka z moim szefem! i co z tego? takie dziewuchy jak ty ktore sie podniecaja cudzym zyciem powinno sie gdzies wywozic na syberie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mangolie
dla was licealistki powinny sypiać ze swoimi naucycielami? chorzy ludzie jestescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×