Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

RENATA100

odczucia po zamrażaniu nadżerki - jaka wydzielina?

Polecane posty

Trzy dni temu miałam zamrazaną nadżerkę i w przeciwieństwie do wszystkich tu piszących nie leci ze mnie woda lub wodniste uplawy - tylko żółto - brązowe i wcale nie jest ich dużo - jak to niektóre dziewczyny opisywały - troszkę pobolewa mnie dołem brzuch- minimalnie. Piszcie dziewczyny, które tez przeszłyście ten zabieg - jak to bylo w waszym przypadku - jak się czułyście - jak z ta wydzieliną ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcę tylko jeszcze powiedzieć, że biorę Yasmin - nawet teraz kiedy nie można współżyć - ponieważ miałam cysty na jajniku i tabletki biorę leczniczo - czy one mogą mieć wpływ na leczenie się nadżerki? Mój lekarz mówił, że nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MOJA DZIDZIA
hej , ja mialam tydzien temu koagulacje( wypalanie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam krio. I zaraz po zabiegu i jeszcze przez 9 dni miałam właśnie bardzo wodniste upławy. Pierwszego dnia delikatnie różowe jakby z krwią a potem to już sprawiało wrażenie jakby cały czas kapała woda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale czy te uplawy były przezroczyste czy tak jak u mnie żółte - lekko brązowe - ja ich nie mam znowu az tak dużo - to trzeci dzien po zabiegu - czy będą jeszcze intensywniejsze czy raczej będą się zmniejszać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie były bezbarwne i bardzo obfite na początku a z czasem zżółkły i pod konec były słabe. Z tego co piszesz to jeszcze się nie spotkałam ż tym żeby upławy były brązowe radzę ci więc konsultację z lekarzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zulla one moze nie sa bardzo brązowe raczej zółte - i nie sa bardzo obfite - ale lekarz mówił ze jedne pacjetki pływaja w tych uplawach a inne tak jak ja mają ich mało - martwi mnie tylko ten kolor - chociaz gdzieś na forum jakaś dziewczyna tez sie wypowiadała że jej uplawy są żółte - może sie jeszcze ktos d\\odezwie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam. Wydzielina taka biała wodnista i często mi leciała. Cały czas nosiłam podpaski. A jak sie przemęczyłam to leciała krew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krew? a dużo jej było? co prawda ja też się nie oszczędzam - ale nie pracuję znów ciężko fizycznie - normalne domowe prace - sprzatanie itd. pracę też nie mam ciężką - pracuję w szkole. Ale lekarz nic nie mówił o szczególnym zachowaniu - powiedział żeby zachowywać się normalnie - nie panikować, nie przesadzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie wystarczą 2 lub 3 podpaski - upławy są naprawdę minimalne - ja biorę tabletki anty - czy one moga miec wplyw na intensywność upławów i ich kolor - przecież podczas brania tabletek śluz z szyjki jej gęsty i nie zmienia swojej konsystencji przez cały cykl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj upławy zabarwione są lekko na rózowo - czy ktoś tak miał - proszę o odpowiedzi -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mialam zamrożenie nadrzerki kilka dni temu. Od tego czasu leci ze mnie coś jak woda z kranu, kapie i brzydko pachnie. Myję się z cztery razy na dzień i ciągle czuje ten zapach :-( podpaski zmieniam co chwilę, ciągle czuje ze przesiąkam. Mam nadzieję ze szybko się to skończy. Sam zabieg szybki i bezbolesny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja miałam tak samo po usuwaniu laserem, ale lekarz mówił mi że tak może być-tylko że u mnie upławy nie mają żadnego zapachu.A dostałaś jakieś leki? bo ja brałam dopochwowo betadine na zmianę z lactovaginalem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy delikatnie żółte uplawy w 3 dni po zamrozeniu są normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Needle1

U mnie zabieg był 5 dni temu. Upławy są duże, nosze ciagle znienawidzone przeze mnie podpaski - wkładka nie wystarczy. Jestem już tym zmęczona bo mam wrażenie jakbym czasami nie trzymała moczu, ale to jest napewno spowodowane wymrazaniem. Zabieg był szybki dość bolesny, choć mam duzy margines bólu, także proponował mi lekarz leki przeciwbólowe ale nie wzięłam. Warto sobie potem ibuprom lub paracetamol brać. Uplawy są intensywne, leje się ze mnie jakby woda, żółtawa. Mam nadzieje, ze to minie. Przez 10 dni zabroniono współżyć także wydaje mi się, ze jest to tez okres kiedy upławy powinny zaniknąć. Brzuch trochę boli, ale do wytrzymania. Pozdrawiam i życzę wytrwałości. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×