Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jesien idzie

Czy zakladacie chlopcom rajstopki?

Polecane posty

Gość jesien idzie
?? moze cos wiecej? jakies uzasadnienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakładałam do tej pory
ale teraz zamierzam kupić takie bawełniane kalesonki bez stóp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikusia malutka
pod spodnie w mrozna zime - czemu nie? chociaz wolalabym spiworek i kocyk niz patrzec przy zmianie pieluchy syna odzianego w rajtuzy:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakładałam do tej pory
zależy ile dziecko ma miesięcy lub lat. Mój syn ma 4 lata i kupię mu już kalesonki, ale jak miał rok, to rajstopy zimą były obowiązkowe. Dla niemowlaka to też rajstopki albo śpiochy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabkkkkkoooooooo
Jak moj synus byl maly to i owszem nosil rajstopki pod spodnie, (ale oczywiscie nie rozowe) nie wiedze w tym nic nieodpowiedniego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesien idzie
no wlasnie wydają mi się bardzo praktyczne i cieple takie z frotki.. Kto jeszcze jest za a kto przeciw..? Mam dośc nietrafionych zakupów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhh
no naprawdę czasami to śmieszne jesteście:) a co zlego w rajtuzkach dla chłopca???to w samych chodzi czy jak??najwygodniejsze,najcieplejsze i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wg mnie rajstopki to najlepszy wynalazek dla niemowlaka, oprócz body :D mój mały nosił od 4 m-ca, wygodne, nie przeszkadzały w raczkowaniu, nic mu nie spadało ani się nie ściągało najbardziej lubiłam takie z helikopterem na pupie :D właśnie takie z frotką w środku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehhh... ja żałuję, że tak późno odkryłam rajstopki dla niemowląt. Syn się męczył w śpiochach lub spodenkach i skarpetach - dopiero jak zaczął chodzić, to ubierałam mu rajstopy pod spodnie (zimą). Córka nosi rajstopki od rozmiaru 68 i mam święty spokój, bo nie są to skarpetki, które w każdej chwili może ściągnąć. Syn miał swoje ulubione rajstopy: niebieskie z brązowym ślimakiem na dupce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesien idzie
o jakie ladne- urodzinowa stara dupa -gdzie je dostac mozna z takim wzorkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakajajaja
śliczne moj syn ma 1,5 roku i nadal nosi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość colombinka
zachecilyscie mnie do kupienia. zastanawiam sie nad rozmiarem maly ma cos ponad 74cm, teraz nosi rajstopki 80/86 Woli i sa juz malawe, a wcale tlusciochem nie jest. nie wiem jak z rozmiarowką yorkera, wychodzi ze 92 trzeba kupic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malalalallaall
pewnie,ze tak.nawet dzis zalozylam pod spodnie bo zimno bylo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgddddddg
moj ma 2 latka i nosi te biedronkowskie(z helikopterem,tygryskiem,reniferkiem etc )na pupie sa swietne-ale tylko do rozmiaru 86

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój synek ma 4 lata i myślę że jak będzie zimno to napewno będzie nosił rajstopki na zmianę z kalesonkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje nosiły do 3 lat
nie widzę w tym nic złego :o Mam pewność,że im nigdzie nie podwiewa i nie moknie. Z kalesonami i skarpetami różnie bywa. Potem oczywiście uznali,że rajstopy są dla bab;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śliczne są te rajtuzki z linka :) Chyba kupię dla swojej córci :) A chłopakowi też bym zakładała, a co :) Zgadzam się z Rafinką - rajtuzy to świetny wynalazek :) Po domu też zakładam małej albo rajtuzy, albo getry ewentualnie - bo najwygodniej przy takim ruchliwym szkrabie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne, że tak. Szczerze mówiąc trochę się zdziwiłam czytając temat. Przecież są rajtuzki typowo chłopięce z wzorami autek, pociągów itp nie muszą być różowe w kwiatki :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusia_Kubusia_07
Witam,te akurat rajstopki,ktore pokazałas w linku sa wg mnie(powtarzam wg mnie) okropne.Wzorzyste jak łowickie wycinanki.Po co? Moj synek nosi rajstopki,ale gładkie ,pod spodnie oczywiscie.A po domu,bo lubi sobie \"polatac\" w samych rajtach i bluzie ma takie z ABS-ami pod stopami,takie typowo domowe zapierdalanki.I tak np gładkie szare z zółtymi kropami ABS pod stopami ,granatowe z błekitnymi itp.Wzorom mówimy nie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesień idzie - kupowałam synowi z Woli i właśnie Yorkera, ale to było ponad 3 lata temu. Ze wzorkami na dupce są ciągle produkowane. Rozejrzyj się w hipermarketach (Real, Auchan itp.) w dziale dziecięcym :) Też wolę gładkie rajstopy dla chłopca. Córka ma rajstopki ze wzorkiem na wysokości łydki. Muszę jej poszukać ze wzorkiem na dupce :P Rozkoszny widok :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie ze zakłądam mu rajstopki mały biega w nich po domu a jak jest zimno to sa one podstwą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie ze zakłądam mu rajstopki mały biega w nich po domu a jak jest zimno to sa one podstwą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o no właśnie, te z helikopterem kupowałam w Biedronce :) bardzo fajne i niedrogie pewno niedługo nowy rzut będzie tylko mój już z takich wyrósł ostatnio kupiłam mu w biedronce chyba 15 par skarpet, bardzo fajne, rozciągliwe i nie zbiegają się po praniu , za 1,99 zł polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfhfhhhhhh
rafinka -pewno bedzie nowy rzut ale te powyzej 86 nie maja juz frotki i tych fajnych wzorkow-sa juz takie "inne"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, kupowałam te inne na wiosnę, bo rzucili :D już większe od razu mogą być, choć nie są bardzo rewelacyjne ale niedrogie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te biedronkowe do biegania po domu są jak znalazł. Mam nadzieję, że niedługo się pojawią, bo młoda raczkować zaczyna. Rafinka, a te skarpety za 1,99 to teraz są w Biedronce? Synowi musiałabym dokupić kilka par. Jak mówisz, że dobre są...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duell
mój chrześniak ma 4 lata i nosi rajstopki....kalesonów nie nosi...przecież to jeszcze małe dziecko więc nie widzę w tym nic dziwnego że nosi rajstopy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zależy w jakiej, były ich 2 rzuty i ja jeszcze w tamtym tygodniu kupowałam są dla chłopców i dla dziewczynek od nr 15 do 24 chyba różne wzory no skarpety jak skarpety, ale mi pasują bo są bardzo rozciągliwe a ja nienawidzę skarpet, które po praniu robią się rozlazłe albo które przestają się rozciągać i potem pięta jest na środku stopy :O te po praniu są jeszcze bardziej rozciągliwe jak przed :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×