Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość choco coco

Jak zareklamowac pub/restauracje??

Polecane posty

Gość gość
Hmm, mi się wydaje, ze fajna opcja byłyby np. torebki z logo firmy, można w dobrej cenie wykonac tkaie tutaj www.elzet-opakowania.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zrob fejsa, bo teraz wszyscy go maja, duze widoczne logo/nazwe restauracji i banery w okoliczy np firma www.rodland.pl moze wykonac. to najbardziej skuteczna reklama w dzisiejszych czasach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno warto wykorzystać email marketing do promocji resrauracji czy kawiarni. Pytanie jak pozyskiwać adresy email klentów odiedzajacyh nasz lokal? Polecam zainstalować aplikację na tablet, która przekształci go w formularz do zbierania adresów email. Mówię tu a apce FreshForm, która diała zarówno na tabletach z Androidem jak i iPadach. Następnie korzystając z Freshmaila można wysyłać mailingi z informacjami o promocjach, sezonowym menu czy innych nowościach w lokalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co do ulotek, ale i wszystkich takich papierowych produktów, to moge podpowiedziec ze bardzo fajna opcja jest wykonanie ich samemu, wszystko spójne, nie trzeba byc grafikiem aby dac rade, wystarczy skorzystac z http://www.4create.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Reklama wielkogabarytowa jest świetnym rozwiązaniem dla knajp i pubów, często przy drodze trafiają się ludzie, którzy podróżują i szukają miejsca gdzie mogą coś zjeść, Odezwij się do www.znakidrogowe.org i tam ustal wszystkie szczegóły, zobaczysz, że nie pożałujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaryśkaSS
Może załóż jakiegoś bloga czy coś? W sumie najlepsza reklama to ocena klientów prawda ;-) jak jedzenie jest dobre to knajpa sama się obroni, a opinia rozniesie dalej :) To co mogę powiedzieć to- restauracja Bydgoszcz, a dokładniej http://www.karczmamlynska.com.pl/ - byłam, jadłam, było świetnie :) Polecam wszystkim kto lubi dobre, polskie jedzonko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możliwości jest tak na prawdę bardzo dużo! To wszystko zależy od branży w której działamy - restauracja jest akurat bardzo przyjemną dziedziną :) Ja bym postawiła na reklamę wizualną - i to jeszcze przed jej otwarciem. Moim zdaniem bardzo dużo daje ciekawy projekt ulotek, banerów czy plakatów, który zachęci potencjalnego klienta. Sama jestem w tej kwestii bardzo wymagająca! Plakat to nie tylko szata graficzna ale również dobra jakość papieru i dbałość o każdy szczegół. W kwestii druku plakatów mam akurat zaufanie do Cewe http://www.cewe-print.pl/plakaty.aspx Ogólnie idziesz w dobrym kierunku :) Życzę powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kupcie srtoisko reklamowe www.aastudio.com.pl/ i rozstawcie na targach, innymi dniami w różnych miejscach i rozdawajcie próbki jedzenia z wizytówkami. Na pewno dużo gości się skusi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno musi być zrobiona porządna strona internetowa. Fajnym rozwiązaniem są też targi gastronomiczne. Mnóstwo tam konkurencji bo to ostro konkurencyjna branża ale jak ma się na siebie pomysł to można jakoś zabłysnąć. Może przykładowo jakieś gotowanie na stoisku ? No i fajnie jakby były jakieś gadżety dla ludzi bo się im podoba. Sporo niezłych pomysł można znaleźć w Art Office www.art-office.pl. No i jeszcze warto pomyśleć o rozdawaniu ulotek (może na początek z jakimś małym rabatem) w najbliższej okolicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oprócz dobrej strony internetowej niezbędna będzie też reklama zewnętrzna, miejsce musi być widoczne, można poszukać jakieś agencji reklamowej do współpracy, ja zdecydowałam się na ofertę http://www.arfa.pl/ z Lublina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e_marketing
Jeśli posiadają Państwo stronę interetową to polecam serdecznie pewien projekt, na którym zostaje dodana do internetu reklama Państwa restauracji, można tam nawet wybrać region Polski, w którym ma pojawiać się dana reklama - tak aby dotrzeć do właściwego odbiorcy. Służę pomocą i to całkowicie za darmo :) Jeśli są Państwo zainteresowani to proszę o maila na: e_marketing.kaczmarek@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oksana26
Zwróć się do agencji Green Parrot http://greenparrot.pl/nasza-oferta/oferta-socialmedia/ i niech poprowadzą Ci kampanie w mediach społecznościowych. To bardzo opłacalne. Pomyśl ilu ludzi odwiedza takie serwisy codziennie i jak duże jest to źródło potencjalnych klientów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukasz pracy? Zdobądź zawód! Zapisz się do Policealnej Szkoły Delta Edukacja na ulicy Szewskiej 17/1 w Krakowie! Posiadamy DARMOWE kierunki takie jak: - Technik Weterynarii - Technik Usług Kosmetycznych - Technik Rachunkowości -Technik Administracji - Technik Informatyk - Florysta -Opiekun Medyczny - Technik BHP i wiele innych Można zapisać się telefonicznie lub osobiście w sekretariacie szkoły. W szkole Delta Edukacja nie płacisz: - wpisowego - czesnego - za sesje egzaminacyjną -egzaminy zawodowe -legitymację, indeks -rezygnację -frekwencję oraz nie podpisujesz żadnej umowy! Nauka jest w 100 % darmowa! W szkole Delta Edukacja do zapisu potrzebujemy świadectwa ukończenia szkoły średniej oraz podania i dwóch zdjęć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapytaj lemonsolutions.pl/ a raczej skorzystaj z ich oferty, bo oni powalają na nogi. najskuteczniejsi w branży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam się reklama jest ważna, ale zwróciłabym się do profesjonalistów, którzy znają branżę lepiej niż MAgda gessler ;D A tak serio to polecam lemonsolutions.pl, wypromowali moją markę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konwalia38
Wszystkie firmy lokalne powinny reklamować się przez ulotki. Tylko one się sprawdzają w takich sytuacjach. Oczywiście trzeba rozważyć czy bardziej sprawdzą się ulotki składane czy też cięte. Te pierwsze są droższe, ale mają większą powierzchnię, którą można odpowiednio wykorzystać. Tutaj http://www.fanatycydruku.pl jest natomiast ciekawa oferta wydruku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ulotki są fajne, ale ludzie zwykle nie chcą ich brać, dlatego sugeruję może coś większego, bardziej rzucającego się w oczy a jednocześnie pamiętliwego. Wydaje mi się, że dobrym pomysłem w tej sytuacji będzie skorzystanie z oferty grafik wielkogabarytowych. To jest mój pomysł. Możesz go zrealizować na przykład tu - www.znakidrogowe.org i sama się przekonać czy warto. U mnie zwróciło się to z ogromną nawiązką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się z tym. Musimy się liczyć z tym, że są różne grupy takich odbiorców co też może mieć istotny wpływ na nasz biznes. Dlatego ja zgodnie z tą podpowiedzią bardzo poważnie rozważę zakup takiej grafiki wielkogabarytowej. Bo może się to okazać strzałem w 10. Szczególną uwagę zwrócę na ofertę http://www.opusplus.pl/oferta/banery-reklamowe/banery-reklamowe-83

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamiast wurzucać niepotrzebnie pieniądze na nieskuteczną reklamę należałoby wykonać analizę rynku docelowego, którą można zlecić agencji, nie są to duże pieniądze, a lepiej je przeznaczyć na wiedzę niż na nietrafioną reklamę, która sie nie zwróci, bo nie każdy rodzaj reklamy będzie skuteczny dla każdego typu działalności na danym terenie, www.awante.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artysteczka
Kochany dobry baner jakiś szyld podświetlany lub nie i reklama jak złoto. Ja dla swojej pracowni krawieckiej zamówiłam szyld i zaprojektowałam go. Wykonanie zleciłam firmie K.O.T z Wrocławia na ulicy Rakowieckiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mojej restauracji całą strategię marketingową opracowali w agencji Smart Creation – www.smartcreation.pl. Fajnie, że brali pod uwagę moje uwagi, których parę było, poza tym, dobrze zdefiniowali główne cele i specyfikę branży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabryska258
Musisz zaistnieć i to nie tylko w sieci. Praktycznie 50% firm korzysta z aplikacji mobilnych w codziennym zarządzaniu firmą, czy jej promowaniu. Skorzystaj z takiej oocji. Firma Far and Wide tworzy takie cuda. Umów się na spotkanie, powiedz czego potrzebujesz a oni juz zajmą się resztą. Technika idzie do przodui firmy a tym bardziej dzial usługowy również musi iść w ta stronę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli to jest niewielki lokal to najlepiej działać na skalę lokalną czyli prasa, radio. Internet rowniez jest wart uwagi: strony na portalach społecznościowych. Warto robić też jakieś promocje, rabaty żeby przyciągnąć ludzi. Poza tym oczywiście jakiś szyld lub baner. Zgłoś się do pracowni Log Art http://literypodswietlane3d.pl/ bo oni robią naprawdę fajne projekty i zaproponują ci fajne rozwiązania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Reklamę swojej restauracji oddałam w ręce firmy LemonSolutions. Bardzo szybko zauważyłam efekty jej działania. Klientów coraz więcej, obroty znacznie wzrosły, tak więc mogę polecić z czystym sumieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również korzystałem z usług lemonsolutions.pl i jestem zadowolony z ich działań, bo lokal "stanął na nogi", klientów jest teraz pod dostatkiem, więc mogę polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×