Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość choco coco

Jak zareklamowac pub/restauracje??

Polecane posty

Gość gość
Dużo produktów reklamowych znajdziesz u nich www.swiatreklamy.pl . Dzieki nim udało mi się sprawnie wyreklamować firmę, są dla mnie zdecydowanie niezastąpieni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie świetnie sprawdziła się sesja zdjęciowa z jedzeniem, którą później opublikowałam w mediach społecznościowych. Jak wiemy w sieci zdjęcia są ważne, dlatego zdecydowałam się coś takiego zrobić i nie żałuję. Całość wykonałam przy współpracy z http://www.studio906.pl/pl/restauratorzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogdan780
Najlepszym sposobem jest przygotowanie akcji w internecie (strona www, pozycjonowanie, reklama na facebook) i ulotkowo-plakatowej, plus oczywiscie uroczyste otwarcie z dobrym rozgłosem w mieście. Przed otwarciem trzeba zadbać o ostatne dopięcie wystroju lokalu, stylizowane karty dań i bileciki okolicznościowe oraz przydałoby się coś oryginalnego, aby zachęcić klientów do twojej restauracji w nowy sposób. Odpowiednie ceny, strona internetowa na pewno przyciągnie ludzi do twojego lokalu, ale zawsze potrzebne jest 'coś wyjątkowego'. Jeśli brakuje Ci doszlifowania koncepcji lub pomysłu na rozkręcenie to sugeruję skorzystanie z pomocy agencji reklamowej. Osobiscie polecam skonsultowanie się z dobrą agencja, aby nie tracić czasu i pieniędzy. Jestem managerem w restauracji na starówce, gdzie na początku nie było lekko i właściciel nie chciał płacić za doradztwo bo uznał że sami zrobimy. Efekt był taki, że nasze pomysły i co gorsze wykonanie nie przynosiły zbytnich zysków, więc po 3 miesiącach męki: szef rozpoczął szukanie agencji. Korzystamy z agencji reklamowej rod - dobrze reklamują naszą restaurację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaddowolona
Skuteczną reklamą jest kampania promocyjna w sieci. Zdecydowałam się na takie rozwiązanie, bo uznałam, że w ten sposób można najłatwiej i najszybciej dotrzeć do potencjalnych klientów. W teorii wszystko było dla mnie jasne, ale żeby się powiodło musiałam skorzystać z usług profesjonalnej agencji Nakatomi. Postawili na reklamę adwords, social media, ogłoszenia i wiele innych rzeczy, dzięki którym ja dziś cieszę się nowymi klientami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest wiele możliwości, wszystko zależy jednak od tego do kogo, chce się kierować swoją reklamę i jaki cel chce się nią osiągnąć. Zapraszam na naszą stronę https://www.nomono.eu/ , na której znajduje się portfolio z naszymi realizacjami, może coś was zainteresuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samantina28
Jeżeli chodzi o restauracje i sklepy spożywcze to w przyciąganiu klientów bardzo dobrze sprawdza się aromamarketing. Warto wypuścić trochę zapachu na ulicę, aby klientom pociekła ślinka i weszli do środka ;) Proszę o tym poczytać http://www.coachingduszy.pl/?p=170

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żeby przyciągnąć klientów musisz oferować coś, czego inni nie mają - reklamuj się właśnie tym. W Twoim przypadku fajnie jest też skorzystać z renomy innej marki aby się rozreklamować. Na przykład możesz podkreślać, że oferujesz rzemieślnicze piwa regionalne, które są teraz szalenie modne. Bardzo smaczne ma browar Pilswaiser z Grybowa, więc jeśli myślisz poważnie o pubie to zainteresuj się ich ofertą: www.pilsweizer.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kartkapapieru
Myślę, że jeśli zaprojektujecie jakiś ciekawy szyld i kuzynka zgłosi się do dobrej firmy, która jej go wykona - sukces gwarantowany! ;) Ja mam niewielki zakład fryzjerski i zmieniłam napis, na nieco większy, oryginalniejszy i naprawdę opłaciło się. Nie wiem, gdzie kuzynka ma pub, ale u nas we Wrocławiu jest świetna firma, zajmująca się reklamą zewnętrzną - podsyłam stronę dla ułatwienia: http://kot.wroc.pl - na pewno pomogą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam mały sklep z winem i zależało mi na tym, aby ekspozytor był tani, a jednocześnie z dwustronnym systemem półek i jeszcze grafiką wskazującą na główne promocje. W jednej firmie zamawiałem, ale wyszło średnio. Później przekierowałem się do oficyna97.pl i obsługa mnie zaskoczyła na plus, bo już na etapie wizualizacji wszystkie szczegóły ekspozytora miałem do wglądu. Zatwierdziłem i otrzymałem super stand, z którego na pewno nie zrezygnuję. Nic się z nim poza tym nie dzieje. Półki zrobione w sposób profesjonalny, stabilna struktura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam www. swiatreklamy.pl , dla nad był to krok do przodu, jeśli chodzi o reklamę dla firmy, bo znaleźliśmy tam wszytko co tylko było dla nas niezbędne, polecam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mironkii
Ja się zacząłem interesować przerobieniem busa na bus reklamowy odkąd u agencji JetLine takie samochody pierwszy raz widziałem. Nie wiem do dziś skąd oni to zamawiali, ale reklamy mają podobne do tych co mi KMPolska zamontowała, w zasadzie nie widzę żadnej różnicy w mechanizmie więc możliwe że też im montowali. Nośnik mam BackLight, jest led, jest nagłośnienie, są panele fotowoltaiczne także w razie problemów ze znalezieniem zasilania można liczyć na energię słoneczną też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się , że skuteczna form promocji jest internet. Najszybciej można się wypromować w socjal mediach. Polecam firmę http://grupazaki.pl, która w bardzo profesjonalny sposób pomoże Wam w promocjo pupu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Macieja76
W internecie! Oczywiście, że internet to odpowiedź na wszystko, nawet na promocję. Teraz są agencje marketingowe działające w internecie i bardzo skuteczne w dodatku. W moim przypadku Nakatomi bardzo zwiększyło zyski i klientów. Moja restauracja jest codziennie pełna, mam duże utargi dziennie, naprawdę opłacało się. Myślę, że jeśli ktoś wie jak działać w danej branży to sobie poradzi. Najważniejsze wiedzieć do jakich klientów ma reklama trafić i znać specyfikę rynku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość retoo
Na pewno ciekawą przyczepę ma KM Polska w ofercie, mówię o BackLight. Te wewnętrzne oświetlenie led które tutaj zamontowali zdaje egzamin przy każdej pogodzie, ale oczywiście w nocy ten efekt widać najlepiej. Robiliśmy już kilka kampanii na tym mobilu i poza tym że wizualnie jest efekt, to też jest to urządzenie praktycznie pomyślane. Nie ma problemów z akumulatorami, przydaje się też zasilanie słoneczne które tutaj mają, także przyczepa może długo pracować na pełnej mocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asanka87
przede wszystkim dobrze skrojona strona no i odpowiednie seo kolego :) wiem, że nie jest łatwo i na pewno warto to zlecić na zewnątrz, ale warto wiedzieć co do czego. ja np szkoliłam się tu http://poradnik-seo.pl/kurs-pozycjonowania/pozycjonowanie-stron-jak-to-dziala/ potem na grupach fb i czasami podpytuję o rady, żeby móc jako tako nadzorować agencję która mi ogarnia seo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja szczerze mogę polecić rozkrecanie kampanii na fb no i oczywiście pozycjonowanie strony, na jakies lokalne frazy. Chociaż do tego na pewno przyda się wsparcie. Od siebie polecam reklama.bezwychodzeniazdomu.eu, z którymi sama pracuję i sobie bardzo chwalę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fbeska
Tak jak zawsze najlepiej sprawdza się promocja firmy w sieci. Niezależnie od branży. Ja zdecydowałam się na współpracę z agencją marketingową Nakatomi , która prowadzi dla nas całą kampanie marketingową w sieci, to przynosi największe efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gadżety dla klientów? to zawsze dobry pomysł na reklamę, ale warto postawić na coś oryginalniejszego niż długopisy. Ostatnio widziałem na http://www.izisport.pl/ takie fajne pokrowce z logiem firmy, i to nie trzeba dużych ilości zamawiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszym sposobem na reklamę barów i restauracji są ulotki i plakaty. Jeżeli ktoś zobaczy plakat nowo otwartego baru w swojej okolic to będzie chciał go zobaczyć. Jeżeli jesteście z Warszawy to polecam wam się zgłosić do drukarni www.drukarnia-interdruk.pl Specjalizują się w drukowaniu plakatów i ulotek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćs scc
Projektujemy strony www, sklepy internetowe, tworzymy grafikę, pozycjonujemy strony - Lublin. https://www.artkod.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto przystosować lokal, jeśli oczywiście jego klimat na to pozwala, dla rodzin. Aby zachęcić rodziny do odwiedzenia restauracji warto postawić na place zabaw od certyfikowanego producenta, takiego jak Dr Spil 0 https://spil.pl/ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michał71
Do wypromowania mojej restauracji skorzystałem z usług Agencji Marketingowej Nakatomi. Muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolony z jej pracy. Na początku ustaliliśmy wspólnie plan, który pomoże zdobyć jak największą liczbę klientów. Między innymi składa się na niego wybór odpowiedniej grupy docelowej, Social Media i przede wszystkim dobrze zrobiona strona internetowa. Jeśli poszukujecie sprawdzonej agencji do wypromowania swojej firmy to z czystym sumieniem polecam Nakatomi. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość postro
Najlepszym nośnikiem reklamy jest internet. Także na pewno najlepiej jest pomyśleć o jakiejś reklamie internetowej. Można też podrzucić ulotki pod drzwi w pobliżu restauracji. Koszt nie będzie duży, a może pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olga322
Jeżeli macie również ogródek w pubie to fajną opcją reklamy będą leżaki z logo firmy http://logolezak.pl/ na których będzie można się zrelaksować. Można je rozstawić w ogródku bądź zorganizować ciekawy konkurs z taką wygraną, a dzięki temu dużo większe grono osób będzie rozpoznawało Wasz pub/restaurację :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JankaZabrze
Jest wiele sposobów, ale kiedyś przyjaciel mi powiedział "pamiętaj, nie ma Cie w necie, nie ma Cie w ogóle" i po roku przekonałam się o co mu dokładnie chodziło. Nie miałam gości, nie miałam promocji, na ulotki już nikt nie patrzy i je wyrzucają... banery, zaproszenia nic. Dopiero stwierdziłam, że dość już straciłam na to wszystko pieniędzy, więc zwróciłam się do Agencji Marketingowej Nakatomi o pomoc. Chciałam aby ta promocja w końcu wypaliła a nie ciągłe straty. Agencje reklamowe powinny mieć doświadczenie więc to jak dla mnie był pewniak. Taki też się okazał. Po dwóch miesiącach obroty wzrosły. Pojawiłam się w social mediach, było to dobre rozwiązanie, przede wszystkim przynoszące sukces. Teraz mam stałych gości i ciągle przychodzą nowi. Gdyby nie Nakatomi to pewnie bym musiała zamknąć interes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×