Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marin

nieudane farbowanie - pomóżcie

Polecane posty

pomalowalam dzis wlosy z odrostami na czekoladowy braz. Tam gdzie byly odrosty wyszly rudawo-brazowe a na koncach ciemny braz. Moj naturalny kolor to ciemny blond. Co mozecie mi poradzic? wlosy nie sa zniszczone po farbowaniu ale myje je codziennie wiec kolor strasznie sie bedzie splukiwal(zawsze sie splukuje). Pomozcie prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis zrobilam to samo hahahaha .. za 2 tyg pomaluj na ciemniejszy kolor .. widocznie mialas wczesniej ciemniejszy kolor i odrostow naturalnych ci nie pokrylo :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) chciałabym powrócić do naturalnego koloru bo braz mi sie znudził

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pestka - zgadza się :D tylko że ten czekoladowy braz byl taki bardziej kasztanowy,mial taki wyjsc przynajmniej :/ a farba ciemny blond nie pokryje mi włosów równomiernie za żadne skarby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety hehheh musisz pomalowac wlosy jeszcze raz ciemniejszym kolorem , np braz sredni ja to zrobie za 2 tyg ahahaha :P :P teraz bede straszyc takim rudym troche jeeheh zdaza sie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha no nie wiem czy to jest śmieszne z drugiej strony. męcze sie z takim czyms juz od roku bo nigdy nie wychodzi mi normalny kolor :/ wiec jestem juz troche zmeczona tym. a moze dekoloryzacja u fryzjera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli chcesz wrocic do swego odwiedz fryzjera i poprosc sciagacz do farby .. ale to tez za jakies 2 tyg .. zrob ... bo wlosy zle to zniosa .. poprosc o wieksza dawke i zrob ze 2 razy z odstepem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o wlasnie to :) sory za smiech ale ja wygladam smiesznie ehhehe .. madra po szkodzie jestem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie przeszukuje internet i dziewczyny piszą,że najpierw nakłada sie ten dekoloryzator i potem wlosy są rudawo białe :-O a potem farbe z odcieniu naturalnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekolady , tak jak orzechowe brazy na blondzie wychodza rudawe, jedynie co to przyciemnic saszetka koloryzującą na 8 myć z mariona np, kawowym brązem nie bedziesz miała odcienia rudości na odrostach ale całe włosy pokryj saszetka ewentualnie aksamitny brąz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×