Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cukrowa wata

jak sie upewnic czy to on?

Polecane posty

widzialam pewnego chlopaka w kosciele, juz od dluzszego czasu usmiechamy sie do siebie. znalazlam jego profil na naszej klasie, ale nie jestem pewna czy to on, bo zdjecia ma z daleka. ma tam podane swoje gg. chcialabym sie dowiedziec czy to on ale jak mam do niego napisac? tak zeby nie wiedzial ze to ja, chce sie tylko zorientowac najpierw czy to na pewno on i jak bede miala pewnosc to do niego napisze jako ja.. ale tez nie wiem co.. no bo co? mam napisac \'hej jestem ta dziewczyna z kosciola ktora sie do ciebie usmiecha?\' albo \'byles dzisiaj w kosciele, bo wiesz jestes podobny do takiego kolesia i nie wiem czy to ty..\'?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak wychodzilismy z kosciola to powiedzial 'to do nastepnej niedzieli' i czasem jakies slowo rzucil no ale to wszyskto, nie zapytal o numer ani nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anaaaaaaa
nie mam pojecia :/ jak zagadac na gg chlopaka o kosciol :) a moze popatrz na jego znajomych zobacz szkoly w ktorych sie uczy np. jego podstawowke. w szkolach podstawowoych jest tak maly rejon ze pewnie mieszka gdzies blisko szkoly wiec pomysl czy szkola nalezy do danej parafii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żmija jędzowata
ha \ha haa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ok moge to zrobic... ale jesli ma zaznaczona funkcje ze nie widzi kto do niego wchodzi ani inni nie widza ze on wchodzi do nich? wiem ze komplikuje ale chce wykluczyc wszystkie mozliwosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anaaaaaaa
chyba za bardzo komplikujesz :/ nie przesadzaj. wejdz po prostu na jego profil i zcazekaj kilka dni. jak nie odezwie sie to pomyslisz dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ok wchodze na jego profil, zobaczymy czy sie odezwie, jesli nie to bede kombinowac dalej :P zlosliwa bedziesz tu zagladac? bo jak sie sprawy skomplikuja to nie bede nowego topiku zakladac zeby nie zawalac forum :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolega radzi
Ty sie w Kosciele modl! A nie o seksie myslisz :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ech-napisz mu jakaś krótka znajomośc-niktórzy maja wyłaczone pokazywanie kto pojawił sie w profilu wiec moze to nie wyjśc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
tfu-wiadomośc miało być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczekam do jutra, jesli sie nie odezwie to albo ma wylaczona ta funkcje albo to nie on tylko ze nie bede wiedziala ani jednego ani drugiego, no ale pozniej sie pokombinuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×