Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cukrowa wata

jak sie upewnic czy to on?

Polecane posty

Gość
No złośliwa dobrze radzi :D to byłoby najszybsze ,najwygodniejsze a facet zaczałby soie zastanawiac .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko ze jest jeszcze jeden problem... no coz a wiec: tak naprawde to znalazlam profil jego siostry i ona ma tam zdjecia z nim (to na pewno siostra a nie dziewczyna bo jest podpisane pod zdjeciem), i on tam skomentowal jej te zdjecia wiec weszlam na jego profil, ale on nie ma zdjec, wiec nie moge napisac ze go znam z widzenia bo przeciez nie widze jego zdjec.. ehh wiem ze skomplikowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
o kurcze :D chwilunia niech sie pozbieram z podłogi ... o kurcze :D :D dobra-ten no... wiesz co-może przyczaj sie na niego po mszy i po prostu zagadaj. A potem razem idźcie na kanapki ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to może napisz do niego wiadomość na nk coś w stylu że czy to nie jesteś tym chłopakiem co zawsze w kościele tak ładnie się do mnie uśmiecha? :) kojarzysz imię ale nie jesteś pewna a chciałabys chociaż wiedzieć jak sie nazywa albo cos w tym stylu :) a ile on ma lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to niestety niemozliwe, bo ja chodze z mama do kosciola, a on chyba tez z mama (uwaga! wyczytalam z jego ruchu warg jak do niej mowil 'mamo' przed msza jeszcze :D) i ta siostra ktorej profil na nk znalazlam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra ja lece narazie, za pol godzinki bede spowrotem i jak cos sie zmieni to napisze, prosze zagladnijcie pozniej na ten topik ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to właśnie jak nie znasz tego imienia to napisz mu że chciałaś się upewnić czy to jest jego profli i jego imię.a potem zaczniesz gadkę że zobaczyłas u jego siostry itp :) i od czegoś się zacznie, trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki :) jak narazie nie wszedl jeszcze na moj profil... kurcze nie wiem co mam robic, ale musze sie uzbroic w cierpliwosc do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, jestescie? no wiec nie wszedl na moj profil na nk :( i to oznacza ze albo ma ta funkcje ukrywania albo sie jeszcze nie zalogowal, juz nie wiem co mam myslec, moze napisze do niego na gadu z innego numeru zeby sie podpytac czy to on ale o co zapytac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×