Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawi opinii faceci... P

Owłosieni czy wydepilowani faceci?

Polecane posty

Gość Ciekawi opinii faceci... P
Podoba nam się, że temat nadal jest aktywny. :P Może jeszcze jakieś opinie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hary
Ja mam bujnie owłosione ciało i do tego jestem przystojny :) Klate całą mam owłosioną, nogi, brzuch, nawet ramiona i plecy... Golę oczywiście okolice intymne i pachy :) Mojej miłości się to bardzo podoba i szaleje na punkcie mojego wyglądu :) Mówiła ze zawsze marzyła by jej mąż był taki zarośnięty :) W przeszłości jednak spotykałem się z różnymi opiniami, jednym kobietom sie podobało inne sie tym brzydziły... Kwestia gustu :) Najważniejszym jest fakt by się sobie wzajemnie podobać i podniecać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darowałabym sobie tych ramion i pleców , mój teśc tak ma . i wybacz ,ale dla mnie to jak u małpy .bez obrazy ,nie lubie i tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hary
No dlatego napisalem KWESTIA GUSTU, i ważne by sie sobie nawzajem podobać:) Ja spotkalem miłośc która sika po nogach na punkcie włosów i sam jestem zarośnięty:) Ona mi się również bardzo podoba i jest zajebiście atrakcyjna:) Taki Mój wyśniony ideał :) Taki sam jestem ja dla niej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fajny i interesujący temat
A jeśli facet ma znacznie owłosione: -nogi, -pośladki? Jak na to PANIE reagują? Dziękuję za odpowiedź! ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie akurat nie przeszkadza
.....lubie takie owlosione tylki u facetow!!!!! gdy we mnie wchodzi i go dociskam za tylek :P to wiem ze mam do czynienia z facetem!!! raz mialam goscia ktorz nie mial na ciele wlosow W OGOLE tylko troche na jajach, gdy go zlapalam za tylek myslalam ze rzygne.... czulam sie jak z panianka i podniecenie opadlo momentalnei!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ***Aśka17***
Uważam, że ogolony ptak jest fajniejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdic
A ja gdy czytam wypowiedzi małolat to mysle ,że obecnie wolą facetow owłosionych tylko dlatego gdyz w głębokiej podswiadomosci szukają "samca " do prokreacji ,a w tym wypadku musi to być gościu ktory da im zdrowe silne potomstwo ,a facet zarosniety jest utozsamiany z takim silnym i zwierzecym gogusiem . Uwieżcie mi małolaty ze gdy wam przejdą pierwsze zauroczenia i gdy po kilkunastu latach i kilku dzieciakach gdy wasszym wspaniałymi "gorylkom " przybędzie nie włosów ,a brzuszków i stanie taki przed wami z " gniazdem bociana " to porozmawiajmy wtedy. Ja obecnie dobijam do 40- tki mimo ze wyglądam na około 28 lat i przezywałem u mojej żony identyczne gusta .Obecnie drażni ją najmnieszy nawet włos czy to pod pachami czy na jajkach.Ona poprostu przeszła na inny etap kochania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Też zaciekawiony.
Jakieś kolejne opinie? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stan Tymiński
ja też lubie z wydepilowanym kakaowym oczkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynna
Wydepilowani... Odrzuca mnie widok kłaków na klacie czy pod pachami. To obrzydliwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś chłopak mojej znajomej chciał się jej przypodobać(oboje po 30),ponieważ narzekała,że ma za dużo zbędnego owłosienia.Na moje-miała na myśli włosy na łonie,pod pachami...A On,by się Jej przypodobać-ogolił klatkę piersiową..i nogi całe..:-o.Śmiechu było ,ze hej;-) Ja osobiście lubię,gdy mężczyzna ma wydepilowane łono :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Też zainteresowany
Takiego tematu szukałem, proszę o więcej opinii. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ambaje83
mój facet na klacie jest naturalnie gładki i taki mi się podoba;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ambaje83
hm.. dopisując... jeśli chodzi o pachy to kurcze latem wiadomo gorąco, człowiek się poci, naprawdę to już nie jest jak kiedyś uważane za "gejowskie" że facet sobie pachy ogoli... nogi broń cie panie boże niech zostawi w spokoju.. chociaż mam kolegów kolarzy i oni muszą golić nogi żeby opór powietrza był mniejszy hehehe... klata jak nadmieniałam mój ma gładką, i poprzedni też mieli - nie mam odniesienia.. posladki i inne części niech zostawią w spokoju.. choć mój facet ostatnio trochę zgolił owłosienie łonowe czym mnie zaskoczył.. było miło ale jakby je zostawił też nie było by źle..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nooo taaaa
Wole wydepilowanego faceta, moher na klacie zawsze mnie odrzucal bleeeee.No coz, moj maz po 10latach lekko zarosl i jakos to przebolalam, przeciez go nie rzuce z tego powodu. Jak bedzie mial tego za duzo, to go poprosze,zeby to zgolil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ambaje83
a kobiety jakie lubicie? chodzi mi o włosy łonowe.. bo nóg czy pach to niewyobrazam sobie nie golic hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onnnnnnnnnnnna
mam 21 lat ,partnerów za sobą wielu, wolę owłosionych-naturalnych facetów, a nie ogolonych co wygladają jak metro-pipy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cvghhj
tylko i wyłącznie wydepilowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam L
Ot kilku lat gole i mnie i mojej zonie to odpowiada, szczególnie miejsc intymnych. Pierwszy raz sietylko obawiałem idac na plaże naturystów (było to po za Polską) ale stwierdziłem, ze około 40% facetów ma ogolone miejsca intymne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też kobieta ....
lubię nie golonych. lubię zanurzyć się we włoskach ukochanego. on również. czasami prychamy gdy coś podrażni nas w nos. wtedy śmiejemy się i jeszcze bardziej podniecamy. jakie dziwne upodobania mają ludzie? no i dobrze. przynajmniej jest jakieś urozmaicenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też kobieta ....
gdyby mój kochaś nagle się ogolił wtedy mogłabym się domyśleć że mnie zdradził z goloną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antychryst
kiedys znajoma mi powiedziala ze z jej doswiadczenia wynika ze ci nieowlosieni (naturalnie-a nie ze wydepilowani) sa kiepscy w sexie...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×